Astral Seyehat - Rüya Yastığı

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar Öncelikle merhaba

Ben bir internet sitesinde astral seyahate yardımcı olduğu idda edilen bir yastık satışı gördüm satan kişiye ulaşamadım yazı pek bir şey anlatmıyor kısa ama bir açıklama daha var o ingilizce resim şeklinde onuda koyucam

Bilgisi olan bilgilendirir. Belirli ot kokularıyla rüya alemine dalıyor, astrale çıkıyormuşuz.

Aynen aktarıyorum :

Özel aromaterapi formülleri kullanılarak özel ot ve yağların karışımı ile doldurulan rüya yastıkları, uyku esnasında özel aromaterapilerde kullanılan organik bitki ve yağların kokusunu nefes alıp verirken soluma esnasında sizi rüya merkezine götürüyor ve astral çıkışa kadar dahi yardımcı olabiliyor. Genellikle rüya çalışmalarında kullanılıyor.

Not: Bilgisi olanlar yardım etsin, bu çeşit bir şey mümkünmüdür acaba?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Neden mümkün olmasın, tabi işin ucunda para olunca her şey olabilir. Bunun çakması da çıkmıştır piyasaya.

mbdk32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, araştıran var mı bunu içinizde?

Little Tin Goddess

Kayıtlı Üye
İş
GSF
Bence uzakta aramayın, Urum "rüya yastığı" ile ilgili bir konu açmış zaten. Kendi yastığınızı kendiniz yapıyorsunuz üstelik. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özel aromaterapi formülleri, özel ot ve yağları tam tarif etsin veya labaratuvar deneylerinde hangi bezleri ve hormonları tetiklediğini yazsın tartışalım. Öte yandan boş bir para tuzağı gibi algılanır.

mally

Kayıtlı Üye
Konu başlığı Astral Seyehat - Rüya Yastığı ama eklenmiş olan görsel; Sandy Cristel isimli Birleşik Krallık'tan bir astral gezginin istemdışı astrale çıkması ve akabinde 6 yıllık bir uğraştan sonra astral seyehat konusunda uzmanlaşıp, deneyimlerini paylaştığı, bir dergide yayımlanmış bir makale.

2. haber de bir uzmanın astral seyehat hakkında olabilirlik görüşü. Yani Astral Seyehat Yastığı diye bir şeyden söz edilmiyor.

Sanırım alıntıladığınız yerde de yanlış anlamış veya çarpıtmışlar. Yıllarca kazanılmaya çalışılan bir yetenek nasıl olur da bir yastık ile mümkün kılınabilir? Doğrusu pek inandırıcı gelmiyor.

Sevgili Chillout'un dediği gibi, sağlam kanıtlarla ortaya konmalı. Aksi taktirde bu tür bir girişim uyuşturucu etkisinde halusinasyon görmekten öteye gidemez kanısındayım.