Hepimize İhtiyaçları Var-Işık Çalışması (Suriye İçin Şifa)

raine

Kayıtlı Üye
Hepimize İhtiyaçları Var-Işık Çalışması[

Herkese merhaba. Öncelikle belirtmek istiyorum ki bu çalışmaya uyumlama almış / almamış herkes katılabilir.

Fazla uzatmadan konuya giriyorum , Suriye'de yaşanan olayları medyadan duymuşsunuzdur. Halk zor durumda ve birçoğu ülkelerden sığınma talep ediyor. Kendi içlerinde savaş halindeler ve kesinlikle yardıma muhtaç durumdalar. Sivil toplum örgütleri, duyarlı kişi ve kuruluşlar onlara maddi anlamda yardımcı oluyor ama bizim de yapabileceğimiz bazı şeyler var ...

Benim Işık Çalışması adını verdiğim bir yardımda bulunabiliriz mesela. Peki bu nasıl olucak ? Katılmak isteyenlerin yapması gerekenlere konu sonunda detaylıca yer vereceğim. Şimdilik bunun ne işe yarayacağından bahsedelim biraz. Bu çalışma sonunda, hepimizin ortak niyeti ve enerjileri sayesinde ordaki durumu , hastalıkları ve kaosu şifalandırmayı amaçlıyoruz. Bir kişi bile çok şeyi değiştirir ama biz bunu kalabalık bir topluluk olarak yapınca daha çok şeyin değişebileceğine inanıyorum. Hangi dine mensup olduğunuz hatta herhangi birine mensup olmamanız bile önemli değil. Tekrar ediyorum , bu çalışmaya herkes katılabilir. Şifacılar zaten ne yapmaları gerekeni biliyor. Bunu ilk kez gerçekleştirecek arkadaşlar için de detayları paylaşıyorum.

Çalışma Günü ve Saati : 29 Haziran Çarşamba 22 . 00

Çalışma Detayları :

Belirli bir gün ve saat belirlenecek. Katılımcılar rahatsız edilmeyecekleri bir ortamda , rahat ettikleri bir pozisyonda oturup gevşemeye çalışacaklar. " Bedenim gevşiyor , rahatlıyor. " tarzı olumlamaların yardımcı olacağını düşünüyorum. Bununla birlikte bilen arkadaşlar beyin dalgalarını alfaya getirmek için nefes teknikleri kullanabilirler.

Rahatladıktan sonra belirlenen saat geldiğinde herkes şu niyeti edicek. " Ben şimdi Suriye'de yaşayan ve zor durumda olan insanlara sevgi ve şifa enerjisi yollamaya niyet ediyorum." Bu niyeti eder etmez Evren'in iyileştirici kanalları devreye girecek ve şifa akmaya başlayacak. Bu çalışmaya ilk kez katınıldığıdan dolayı fazla birşey hissedilmeyebilir veya enerji çok yoğun hissedilebilir. Bunun bir önemi yoktur sonuçta enerji kesinlikle akacaktır.

Çalışma Öncesi Tavsiyeler :

- Bol bol su için. Su vücudunuzdaki toksinleri temizler ve nötr bir enerji olduğundan titreşimlerinizi arttırır.

- Çalışmadan 1-2 saat öncesine kadar fazla ağır birşeyler yemeyin. Ama aç da olmayın =)

Duyarlılık gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyoruz , sevgiyle kalın .

Alıntıdır.

Katılacak arkadaşlar bunu belirtirlerse hem konu güncelliği sağlanılmış hem de daha çok arkadaşımız konuyu görmüş olur. Herkesin bu konuda duyarlı olması dileğiyle=)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de katılabilirim. Daha önce hep kendi kendime şifa vermeye çalıştım ama elimden geleni yaparım. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Ben de Çarşamba akşamı saat 22:00 de katılıyorum...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Muhteşem Yüzyılın sezon finaline girmesi iyi oldu. :D

raine

Kayıtlı Üye
Böyle bir ilgi olması gerçekten çok sevindirici,teşekkürler =)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Mutlaka katılmaya çalışacağım teşekkürler :)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Pardon alt alta 2 defa yazıyorum ama enerji göndereceğimiz kişilerinde enerji almaya niyet etmeleri gerekmez mi ?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Pardon alt alta 2 defa yazıyorum ama enerji göndereceğimiz kişilerinde enerji almaya niyet etmeleri gerekmez mi ?

Normal olarak şifa almak için kişilerin şifa almaya niyetlenmesi gerekir. Ancak burada yapacağımız bir halka genel olarak pozitif enerji ve iyi dileklerimizi, niyetlerimizi göndermek. Bunun için de niyetlenmelerine gerek yok. Ayrıca onlar zaten şifa ve iyi niyet diliyor, istiyor ve bekliyorlardır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tabii ki ben de tüm kalbim ve iyi dileklerimle katılıyorum, .

Sevgi ve ışık ihtiyacı olanların yanında olsun:)

mally

Kayıtlı Üye
Teşekkürler raine. Tabii ki de ben de varım.

mbdk32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar akşam 22:00 da bende geliyorum...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bende varım reiki ve altın üçgen enerjisi göndericem :) hepimize hayırlı olsun