İnanç eksikliği ve başarısızlık

işlemci

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Aylar önce lusid rüya ve astral seyahat çalışmalarına başladım. İlk başta çalışmalara çok istekli bir şekilde devam ediyordum. Başaracağıma inanıyordum. Ancak daha sonralarda başladığım her işte olduğu gibi başaarısızlık düşüncesi oluşmaya başladı bende. İlk başlarda fark edemedim tabi. Her şeyi zamana bağlıyordum "Zamanla olacak, zamanla gelişeceğim" gibi düşünceler bayağı arttı bende. Bundan 3, 4 hafta kadar önce yapmak istediklerimi neden yapamadığımı düşünmeye başladım. Boş zamanlarımda yada bir şey yaparken sürekli başaramadığım şeyleri sorguluyordum. Sonuç hep başaramayacağım düşüncesi ve bende bulunmayan başaracağıma inanma. Bir şey yaparken az bir şey bile zorlanacaksam hemen " Ben bunu başaramam, bu iş beni aşar" gibi düşünceler zihnimi sarıyor. Bunları bilinçaltımdan nasıl silebilirim. Bu başaramam düşüncesi benim hayatımı mahvetti. Başka biri astral ve lusid hakkında benim kadar araştırma yapsa ve benim kadar emek verse şimdiye profesyonel olmuştu.
Bu benim için çok önemli. Hayatımın geri kalanını bu başarısızlık düşüncesi ve kendime olan inançsızlıkla mahvetmek istemiyorum. Yardımlarınıza çok ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar!

şanslıyım1

Kayıtlı Üye
selamlar öncelikle farkında olman gerek, bu düşünceleri egomuz yaratıyor farkındalık kazanırsak egomuzun farkıda olursak imkansız hiç bir şey olamaz bizim için.egonun farkında olmakla bilinç altımızıda bu düşüncelerden arınıyormuş.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Başarısızlık zaten beynin bir refleksidir.Bir deney vardı pireler ve köpekbalıkları deneyi.Pireleri tahminen bilirsiniz.Mesela köpekbalıkları bir havuza konuluyor, bir cam bölme ile o havuz ayrılıyor.Diğer tarafa bir balık konuluyor.Köpekbalığı onu yemek için tam 16-17 saat boyunca çabalıyor ve sonunda pes ediyor.20 saat civarinda aradaki cam bölme kaldırılıyor.Köpekbalığı hiçbir şekilde balığa yanaşmıyor.Yanında dolaşan balığı hiç umursamıyor.Bu tamamen biliçaltı ile ilgili bir durum.Kişi başarasızlıklar yüzünden refleks olarak başarıyı ummuyor.Belki de balık ağzındadır bilemezsin.Her başarı öyküsünün ardında mutlaka bir inanç vardır.Kendine inan ve çabala.Umudunu kaybetmeme dileğiyle ...

işlemci

Kayıtlı Üye
Yapabileceğime inansam zaten sorun yok. Yapacağıma inanmıyorum başaramam diyorum. Amacım bunları yenmek

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşım herşeyden önce BAŞARACAĞIM a inanmanız gerekiyor.şüphe ile yola çıkarsanız zaten 5_0 yenik başlarsınız.
yapacağınız şey çok basit sadece inanarak yapın pozitif olun.
çok kolayca astral seyahat yaparsınız inanın yeter.