neden vazgeçmeden sahip olamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
Öncelikle doğru yerde konu açıp açmadığımdan emin değilim.Yanlış yerse de eğer kusuruma bakmayın.Beni aşırı rahatsız eden bir problemim var.Yaptığım tüm uygulamalar başarıyla sonuç vermiştir hep.Ama nasıl bir başarı.Bir şeyi istiyorum bir çok uygulama yapıyorum ulaşmak için hırs yapıyorum v.s.. ama zaman faktörü beni yordukça vazgeçiyorum istediğim şeyden.Vazgeçtiğim an dilediğime kavuşuyorum.Bu neden kaynaklanıyor acaba? maymun iştahlı egoman ve hırslı biri olmam sebep değildir umarım.Fikri olan varsa yazabilir mi?

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
Fikriniz dahi yok mu? bu ne tezat kimsenin aklına birşey gelmiyor mu?

origanum

Yönetici
Enerjiyi serbest bırakıyorsunuz. Evrenin işleyiş kuralı böyledir.
Düşünceleri serbest bıraktığınızda yani önce konsantre olup işleminizi yaptıktan, isteğinizi istedikten sonra bir daha o konuda hiç konuşulmaması, düşünülmemesi lazımdır. Bu sürede istenilen gerçekleşir işte.
Ayrıca konuyu tahmin ettiğiniz üzere yanlış yere açmışsınız, doğru yer maji ile ilgili sorular kısmıdır. Oraya sorulardan bildikleri olanlar cevaplayabilmek için girerler, burada sadece konu yazmış olduğunuz düşünülür ve cevaplayabilecek kimse görmeyebilir.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
yardımınız için teşekkür ederim.bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışırım konu açarken de.umarım arsızlığım biter ve bilinçli biri olarak istediklerimi elde eder huzura dahil yaşarım.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Çünkü ; "beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. bu, evrenin 'sen bakarken soyunamıyorum' deme şeklidir." :)

ekirek24

Kayıtlı Üye
güzel konuya değinmiş arkadaşımız bende böyle birşey deneyimledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...