İfrit çağırmak isteyen baksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
frit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi
son derecede tehlikeli bir cin
türünün genel adıdır.Böylesine
güçlü ve tehlikeli olan İfriti
çağırmak bu yüzden tafsiye
edilmez heleki İfrit çağırmaya
soyunan kişi acemi ve bu konuda
tecrübesizse bu kişi için İfrit
çağırmak son derece zararlı
olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde
sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın
olmadığı bir ortamda 90 kere
Tımıryat denir,ardından 90 kere
Menik denir sonra 90 kere
Hedliyac denir son olarak 90
kerede Şoğal denir ardından şu
dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy
illellah halikulleyli vel Nehar El
Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü
vela yühfa aleyhi şey ün minel
eşyai la yehafü ikaben vela yercü
tevvaben El kadirü bi kudretihi El
Rahimü bi Rahmetihi kad
seeltüküm eyyetühel ervahü bi
ismihil Rahmanirrahimi ve bil
Ruhil emini Cibril vel Melekül
azimi El Refiü Mikail vel melek el
müvekkel bil nefhi israfil vel
Melek El Merhub ellezi tertaidü
minhü el kulüb izrail ve hameletül
Arşi ecmaine illa ma emertüm
men yakdiye haceti ve yetesarraf
fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi
Süleyman Aleyhisselam ve bi
hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün
minel cinni ena atike bihi kable en
tekum min mekamike ve inni
lealeyhi lekaviyyün emin innehü
Min Süleymane ve innehü
Bismillahirrahmanirrahimi) en la
ta'lü aleyye ve'tüni
Müslimin.Allahümme inni es elüke
bi hazihil Ervahül Rühaniyyetil
kiram aleyke en tüsahhir li el
afaritel Erbaati bi kudretike ve
Celalike
Leheştaş ,Meşheş,Katuş,kehyuş,beşkeşliyuş
ve teşhaş lut,cahıc cahıc,Ecibu ve
tevekkelu vef alu ma tü'merune.
Bu dua okunduktan sonra gelen
ifrite adı sorulur ve ona adıyla
hitap edilerek bundan böyle bana
işlerimde yardım edecek ve
isteklerimi yerine getireceksin
denir,ifritten istekte
bulunulur.Asla korkuya kapılmayın.
-ALINTIDIR

mandalin

Banlı Kullanıcı
ifritler konusunda bilginiz yok ise ve daha once davet deneyiminiz yok ise önerilmez arkadaşlar , ifritler zapt edilmesi zor varlıklardır ve yeterli alt yapınız yok ise çok tehlikelidir...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
önce bi cin cagırın daha kedi olmadan fara kapmaya calışıyorsunuz.

bluestyle165

Kayıtlı Üye
Peki cin çağırın diyorsunuz şöyle bir çalışma yapsanız nasıl olur elinde cinler hakkında yeterli dökümana sahip arkadaşlar upload etse merak eden arkadaşlar sağ soldan dolma bilgilerle böyle tehlikeli işlere kalkmışmadan önce yeterli bilgiye sahip olsa nasıl olur ?

mandalin

Banlı Kullanıcı
ilk olarka basarılı bir cin davet yapılmalı ki sonra ifrite geçin ve ifriti emir altına almak hemde sıfırdan bu yolda basarılar dilerim ama çok sağlam bir koruman olsa bile seni iftritten koruyamayabilir...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İfrit size öylece adını söyleyecek ve sözünüzden çıkmayacak sanıyorsunuz galiba.

Peki cin çağırın diyorsunuz şöyle bir çalışma yapsanız nasıl olur elinde cinler hakkında yeterli dökümana sahip arkadaşlar upload etse merak eden arkadaşlar sağ soldan dolma bilgilerle böyle tehlikeli işlere kalkmışmadan önce yeterli bilgiye sahip olsa nasıl olur ?

Doğa üstü varlıklar bölümünde bir kaç yöntem var zaten. Siz göz atsanızda sonra sitede bu bilgilerin bulunup bulunmadığı hakkında yorum yapsanız nasıl olur acaba? :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
kaynak her ne kadar sağlam ve tam olursa olsun yapıaln ilk davetler korkutucudur ve korkmamanız gerekir daveti bu konuda tecrubli birinin refakatinde yapmanız sizin güvenliğiniz acısından önemlidir

bluestyle165

Kayıtlı Üye
Doğa üstü varlıklar bölümünde bir kaç yöntem var zaten. Siz göz atsanızda sonra sitede bu bilgilerin bulunup bulunmadığı hakkında yorum yapsanız nasıl olur acaba? :)

sürekli online olamıyorum benim böyle yazmamdaki amata bu zaten online olsam sitedekilerden daha fazlasını öğrenirim emin ol vesselam..

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Online olup araştıramadığınızı söylemişsiniz. O halde sitede hiç bir döküman olmadığı sonucuna nerden ulaşıp madem siz paylaşın diyebiliyorsunuz. Lütfen olur olmadık imalarda bulunmak yerine araştırın paylaşım yapın siteye katkınız olsun.

ilksan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ifritlerde cindir, Kuranda Hz. Süleyman Saba melikesinin tahtini kim getirir dediginde cinler taifesinden bir ifrit ben getiririm dedi ve göz acip kapayincaya kadar getirdi diye anlatir. Ifritler cinlerin genarelleri diye düsünün.

Eski muteber kitaplarda yazılıdır ki Hz. Süleyman a.s bir gün bir ağacın altında oturup sırtını ağaca dayamış ve hararetli bir şekilde çalışan cin ve ifritleri gözlüyordu. Bu arada bir düşünceye kapıldı ve kendi kendine “Allah beni cin ve ifritlere musallat etmiş, emrim altına koymuş. Benden sonra bu şerli mahlukların elinden Ademoğlunun hali nice olur” diye düşünüp kaygılandı. O bu düşüncedeyken bir ses “Ey Süleyman vefatına yakın cin ve ifritlerin şerlilerini toplayıp bağla! Sonra onlara de ki bu bağlı haliniz ebediyen devam etmeyecek. Ahir zamanda Adı övülmüş olan son peygamber gelecek. Sonra o peygamberin ümmetinden ismi Abdulkadir olan bir zat kalkacak. O zamana kadar siz bağlı kalacaksınız. Onun zamanı gelince zincirlerinizden kurtulup onun emri altına gireceksiniz.” Bu ses gelince vefatına yakın Süleyman a.s İfrit ve cinlerin şerlilerini toplayıp bağladı ve onlara “Bu durumunuz ebediyen devam etmeyecek. Ahir zamanda adı övülmüş olan son peygamber kalkacak. Sonra onun ümmetinden Abdulkadir isminde bir zat kalkacak. O kalkınca zincirlerinizi açacak. Bugün nasıl benim emrim altındaysanız o gün de onun emri altına gireceksiniz” dedi.

Alintidir.

grimorie

Banlı Kullanıcı
Dalga geçiyor olmalısınız ? biri bana bunun şaka olduğunu söylesin. İfritlerle uğraşmak kolay mı sanıyorsunuz siz?

nilay

Kayıtlı Üye
kesinlikle önceden cin faln çağırmadıysanız ifrit çağırmayın çok tehlikeli. bide kitaplardan yada netten ne kadr şey okursak okuyalım bunlar uygulamanın yerine geçmez deneyim önemli. nasıl hareket ediceğimiz ne istiyeceğimiz tepkilerimiz kesin ve net olmalı. sonuçta o varlıkları çağırdığımızda deneyimli olup olmadığımız anlarlar=) ya bide 'İFRİT' ... ismi bile korkunç =)) kendisini düşünemiyorm bile..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Acemiyim ve alt yapım yok hemen denemeliyim.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Araştırırsanız cinler hakkında bilgi forumda var

grimorie

Banlı Kullanıcı
Ciddi birisiyim genelde ama bugün epey güldüm bu konuya her baktığımda gülüyorum :) böyle cin davetimi olur dostum ? yok 300 defa şunu oku yok 500 defa bunu oku yok oruç tut yok ne bileyim ben şunu yap bunu yap çok belli işte internetten 'Çalıntı' olduğu. Bu konuyu en az 9 kere farklı forumlarda görmüşümdür. Çalıntı yaptığını belirtmişsin fakat bunlar tam bir saçmalık gerçekten buna kimse inanmaz. Hadi inandı diyelim saydı saydı kaçta kaldığını unuttu sonra devam mı edecek? bari detaylı araştırsaydın'da buraya yazsaydın tamamını. o değil hadi cin geldi diyelim adını sordun söyledi mesela miharrainamharrihallimsib' dedi sonra ne olacak adını verdi sana yani sonra ne yapacağını bilmiyorsun öyle değil mi? saçma sapan, yalan yanlış bilgiler vermeniz hiçte hoş değil. başarısız olacağı başından belli zaten.

scaryghost

Kayıtlı Üye
Ciddi birisiyim genelde ama bugün epey güldüm bu konuya her baktığımda gülüyorum :) böyle cin davetimi olur dostum ? yok 300 defa şunu oku yok 500 defa bunu oku yok oruç tut yok ne bileyim ben şunu yap bunu yap çok belli işte internetten 'Çalıntı' olduğu. Bu konuyu en az 9 kere farklı forumlarda görmüşümdür. Çalıntı yaptığını belirtmişsin fakat bunlar tam bir saçmalık gerçekten buna kimse inanmaz. Hadi inandı diyelim saydı saydı kaçta kaldığını unuttu sonra devam mı edecek? bari detaylı araştırsaydın'da buraya yazsaydın tamamını. o değil hadi cin geldi diyelim adını sordun söyledi mesela miharrainamharrihallimsib' dedi sonra ne olacak adını verdi sana yani sonra ne yapacağını bilmiyorsun öyle değil mi? saçma sapan, yalan yanlış bilgiler vermeniz hiçte hoş değil. başarısız olacağı başından belli zaten.
peki o zaman ne yapmalıyız siz daha çok bilgi sahibisiniz galiba.ben bilmiyorum şahsen ne yapılması gerektiğini paylaşırmısınız?

grimorie

Banlı Kullanıcı
peki o zaman ne yapmalıyız siz daha çok bilgi sahibisiniz galiba.ben bilmiyorum şahsen ne yapılması gerektiğini paylaşırmısınız?

Evet ben bir çok varlıkla iletişim kurdum. Ve böyle internet yazıları sayesinde değil. Aslında hepiniz yapabilirsiniz zor birşey değil. Ben gözümle görmediğim hiç bir şeye inanmam, gördüğümden dolayı inanıyorum. Ben bunların içinde büyüdüm bilgiler sayesinde kendimi geliştirdim. Dolayısıyla bir ifrit söz konusu dostum sen ne ile karşı karşıya olduğunu bilmiyorsun. Sanki oyun oynuyorsunuz sizi anlamakta bazen gerçekten zorlanıyorum. Sana soruyorum ifrit çağırıp ne yapacaksın onu kendi emrin altınamı alacaksın? Onu görünce altına kaçırırsın. Korkmaman gerekiyor cinlerden cinler insanları hissedebilme gücüne sahiptirler. Aklından ne geçiyor, korkuyor musun, korkmuyor musun, onun hakkında ne düşünüyorsun vs. bunların hepsini biliyorlar bilmiyorlar sanma. Korkarsan bedeline katlanırsın, ama korkmazsan onu kendi emrin altına alabilirsin. Peki sana soruyorum neden ifrit ? neden başka cin değilde neden en tehlikelisi üstelik hiç deneyimin yokken neden en güçlüsü?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bir şey yapmıyorum o kadar çok aptalın arasındayımki, cin atına bindiriyorlar. Cin atına nasıl biniyorsun diye sorma mecaz bu yani delirtiyorlar.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...