astral seyahat yardımm

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba astral seyahat denemesı yapıodum ılk denemem ıcınden bsy cıkmak ıstıo hıssedebılıyorum ellırım sankı yok gbı bacaklarımda sadece dusuncelerım ve ben var astral seyahate cıkcam dıyorum fakat ıcımden cıkmak ısteyen seyı hıssedıyorum ama cıkamıorum napmam gerekk :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sabırlı olun. Buradaki insanlar işsiz güçsüz sadece bu siteyle ilgilenen insanlar değiller. Ve tek konu açan soru soran siz değilsiniz. Soru sorduğunuz anda cevaplanmaması normaldir. Bu sitede beklemeyi öğrenmeniz gerek.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İlk denemeniz olduğunu söylemişsiniz yanlış anlamadıysam ki yanlış anlamış olabilirim çok karışık yazmışsınız

Bu çeşit şeyler sabır ister çok denemeniz gerek ben haftada 3-4 denem yaparak 3 senelik bi
uğraşın ardından çıkış yaptım.

onun dışında bir şey eklemek istiyorum düşünccelerim ve ben varım demişsinşz,astral deneör sırasında tamamen zihninizi susturmanız gerekli

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
merhaba astral seyahat denemesı yapıodum ılk denemem ıcınden bsy cıkmak ıstıo hıssedebılıyorum ellırım sankı yok gbı bacaklarımda sadece dusuncelerım ve ben var astral seyahate cıkcam dıyorum fakat ıcımden cıkmak ısteyen seyı hıssedıyorum ama cıkamıorum napmam gerekk :)

Öncelikle sitede imla kurallarına çok dikkat edildiğini bilmem fark ettiniz mi?
Öncelikle site-forum kurallarına göz atmanızı öneririm. Lütfen düzgün bir Türkçe ile yazmaya gayret edin, aksi taktirde moderatörler cevap vermekten çok imlalarla vakit kaybediyor.

Aşağıdaki linkten sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca sitede astralle ilgili çok fazla paylaşım ve teknik var, onları da okumanızı öneririm.

astral seyahate çıkmak isteyenler için..... - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben çok uzun süredir çalışmıyorum daha bir iki aydan belki biraz daha fazla olmuştur. İlk denemem hemen hemen sizinki gibiydi. İçimde sanki kafesinden kurtulmak için çırpınan bir serçe var. Ve malesef ben de zihnimi susturamıyorum. Normalde dershane bittiğinde benim dersle alakam kalmaz dersi derste öğrenen biriyim. Gelin görün ki ne zaman astral denemesi yapsam aklıma ADH mı nörofizin2 ile uyarılıyordu oksitosin mi, mono karboksilli asitlerin indirgenme ürünü neydi, hiperbol denklemi neydi gibi abuk sabuk şeyler geliyor. :) Velhasıl iç sesimin gevezelikleri bir türlü bitmek bilmeyince denemelerde başarısız oluyorum. :) Ama burada zihni susturmak için çok güzel yöntemler var. İkisini astralle ilgili çalışma yapmasam bile boş zamanlarımda uyguluyorum. :D

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bir kac gündür bende deniyorum. Zihni susturmak konusu bana hic zor gelmiyor, transa girmis gibi oluyorum ama sonradan uyudummu o ara onu cözemiyorum. Yani uyumadigima eminim ama birden agzimin acik oldugunu fark ediyorum.. kendilginden nasil oluyor onu anliyamadim bunun disindada cok yogun birseyler yasadigim söylenilmez.

Dogru yoldamiyim onu dahi bilmiyorum

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bir kac gündür bende deniyorum. Zihni susturmak konusu bana hic zor gelmiyor, transa girmis gibi oluyorum ama sonradan uyudummu o ara onu cözemiyorum. Yani uyumadigima eminim ama birden agzimin acik oldugunu fark ediyorum.. kendilginden nasil oluyor onu anliyamadim bunun disindada cok yogun birseyler yasadigim söylenilmez.

Dogru yoldamiyim onu dahi bilmiyorum

Bol bol araştırma yapıp sabrettiğin sürece doğru yoldasın zaten bu işte doğru yol yoktur herkez kendi taktiğini geliştirir ve olur ama dediğim gibi ilk yapışlarda olamaz bazen 4-5 yılda bile yapamazsın bazende çok çalışma sonucu 2 ayda yaparsın

canmert196

Kayıtlı Üye
ben 1 er gun arayla calısma planı yaptım bı gun sadece meditasyon dıger gun astral daha verımlı olcagını dusundum body programımdan esınlendım :)

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Ben hergün deniyorum.Çıktığımı imgelerken karnım şişiyor ve yukarı doğru vücudum yükseliyor.Fakat daha başaramadım.Umarım başarılı olursunuz.

Ken

Kayıtlı Üye
Bende nedense acayip bir titreme oluyor. Çok aşırı şekilde vücudumun sarsıldığını fark ettim. Ayrıca nefes alıp vermem azalıyordu (yani daha az miktarda havayı içime çekip dışarı veriyorum). Ama bu durumu uzun süreli sürdürdüğümde neden bilmiyorum yoruluyorum. Gerçek bir vücut yorgunluğu değil de sanki enerjim azalıyor.

Açıkcası kendimi yükselirken vs. görmedim ancak özellikle vücudumun aşırı şekilde titrediği anlarda içimdeki birşeyin hafif yükselme eğiliminde olduğunu fark ettim. Konsantre olmaya çalıştıkça sanki suyun altındaymışım da nefesim azalıyormuş gibi nefes alış verişlerim azalmaya başlıyor. Sonunda da kendimi bırakıyorum çünkü bu konsantrasyon halinde kalmak neden bilmiyorum ama bir tür ağırlık veriyor insana...

canmert196

Kayıtlı Üye
Bende nedense acayip bir titreme oluyor. Çok aşırı şekilde vücudumun sarsıldığını fark ettim. Ayrıca nefes alıp vermem azalıyordu (yani daha az miktarda havayı içime çekip dışarı veriyorum). Ama bu durumu uzun süreli sürdürdüğümde neden bilmiyorum yoruluyorum. Gerçek bir vücut yorgunluğu değil de sanki enerjim azalıyor.

Açıkcası kendimi yükselirken vs. görmedim ancak özellikle vücudumun aşırı şekilde titrediği anlarda içimdeki birşeyin hafif yükselme eğiliminde olduğunu fark ettim. Konsantre olmaya çalıştıkça sanki suyun altındaymışım da nefesim azalıyormuş gibi nefes alış verişlerim azalmaya başlıyor. Sonunda da kendimi bırakıyorum çünkü bu konsantrasyon halinde kalmak neden bilmiyorum ama bir tür ağırlık veriyor insana...

ılk olarak nefesınızı ızleyerek yapmayı denemelısınız bence bu benım fıkrım yanlıs veya dogru olduguna sız karar verın:)

• Beğendim
Tepkiler: Ken

gizliyim

Kayıtlı Üye
Dün gece tekrar astral Seyahat yolculugunu denedim. Bu sefer gözlerim kapaliyken yogun bir bas dönmesi gibi birsey yasadim. Tam anlamiyla bas dönmesimi bilemiyorum. Odam sanki etrafimda gittikce hizli bir sekilde dönüyordu, nefes alislarim cok hizlandi, kalbim cok hizli carpmaya basladi, gözlerim kontrolsüz sekilde hareket etti, bunlari takip ederken sanirim konsantrasyonum bozuldu..
Asinda bu olay bundan 4 - 5 Sene önce geceleri devamli kendiliginden olurdu beni rahatsiz ettigi icin yatagimda dönerdim taki gecene kadar. Yorgunluktan oldugunu düsünürdüm..
Arkadaslar ne önerirsiniz? Sizce yapabilme asamasindamiyim?