Sevdiğiniz Size Evlenme Teklif Etsin Diye

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Sevgilinizin adını, iğneyle kırmızı bir mumun üzerine yazın. Kendi adınızı da başka bir mumun üzerine yazın. Eski bir tencerenin içinde mumları eritin. Sıvı haline gelen mumlar soğuduğunda, katılaşmaya başlayan mumu ikiye ayırın.

-Ayırdığınız mumun bir parçasını tencereden çıkarın ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek biçimde kollarını ileriye uzatmış bir figür olarak şekillendirin. Tencerede kalan diğer mum parçasıyla yapacağınız figürde sizi temsil edecektir. İki figürü karşılıklı olarak, birbirlerine sarılıyormuş gibi yerleştirin.

-Bu iki figürü kırmızı bir kurdeleyle birbirine bağlayın. Kırmızı bir mum yakın ve bir defne yaprağının üzerine kalemle sevdiğinizin ismini yazıp, “bana evlenme teklifinde bulunacak mısın?'' diye sorun. Sezgisel olarak alacağınız cevabı duymaya çalışın. Eğer cevap evetse bu defne yaprağını ve mumları yeni, beyaz bir zarfa koyup, mühürleyin. Mumu söndürün ve zarfı kendinize yakın bir yerde saklayın. Cevap hayırsa uygulamaya geçmeden önce aşkınızı kuvvetlendirmek için neler yapmanız gerektiğini bir kağıda yazın.

-Bütün yapılması gerekenleri gerçekleştirmek için haftalar veya aylar geçebilir. Bu süreci sabrınızı geliştirmek, onu daha çok sevmek, daha fazla şefkat duyumsamak, kişisel gelişiminizi pekiştirmek, anlayışınızı arttırmak, evliliğe hazırlanmak için kullanmalısınız. Kağıda yazdıklarınızı yerine getirmeden ve kendi kendinize okey vermeden tekrar uygulamaya geçmeyin. ( Bu uygulama çok özeldir. Herkes içindir)

LioNeSS

Kayıtlı Üye
paylaşımınız için tşk :) benim 3 sorum olacaktı bu büyü için. 1. mumların ikiside kırmızı mı olmalı? 2.defne yaprağı dışında başka yaprak kullanabilirmiyim? 3. kendinize yakın bir yer derken ne kadar yakından bahsetmişsiniz şimdiden bilgileriniz için sağolun :)

zebill

Kayıtlı Üye
urum bunu iyicene açıklarmısın şimdi sormaya başlayacam mesela bu mumları figür yaptıktan sonra ayrıyetten mummu yakacaz bide defne yaprağını nereye koyacaz.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
urum bunu iyicene açıklarmısın şimdi sormaya başlayacam mesela bu mumları figür yaptıktan sonra ayrıyetten mummu yakacaz bide defne yaprağını nereye koyacaz.
Zebill yukarıdaki açıklama zaten yeterli.. Aceleci olmayın bence iyice okuyun. Cevabı yukarıda yazılı ben yine o bölümü ekleyeyim aşağıya.
Eğer cevap evetse bu defne yaprağını ve mumları yeni, beyaz bir zarfa koyup, mühürleyin. Mumu söndürün ve zarfı kendinize yakın bir yerde saklayın. Cevap hayırsa uygulamaya geçmeden önce aşkınızı kuvvetlendirmek için neler yapmanız gerektiğini bir kağıda yazın. Bütün yapılması gerekenleri gerçekleştirmek için haftalar veya aylar geçebilir. Bu süreci sabrınızı geliştirmek, onu daha çok sevmek, daha fazla şefkat duyumsamak, kişisel gelişiminizi pekiştirmek, anlayışınızı arttırmak, evliliğe hazırlanmak için kullanmalısınız. Kağıda yazdıklarınızı yerine getirmeden ve kendi kendinize okey vermeden tekrar uygulamaya geçmeyin.

damlacık

Kayıtlı Üye
:sifone:paylaşım çok güzel olmuş ama bunları çok yapmak istesemde korkuyorum çünkü ben sevgilimle ayrı degilim sadece bana dahada aşık olmasını dahada fazla ilgi göstermesini istiyorum ama yapmayada korkuyorum ya bir terslik olupta ters teper benden nefret ederse diye çok korkuyorum...

origanum

Yönetici
paylaşımınız için tşk :) benim 3 sorum olacaktı bu büyü için. 1. mumların ikiside kırmızı mı olmalı? 2.defne yaprağı dışında başka yaprak kullanabilirmiyim? 3. kendinize yakın bir yer derken ne kadar yakından bahsetmişsiniz şimdiden bilgileriniz için sağolun :)

1. Kırmızı aşkı temsil ettiği için evet
2. Hayır
3. Dolap, çekmece, yatağınızın altı vs.

:sifone:paylaşım çok güzel olmuş ama bunları çok yapmak istesemde korkuyorum çünkü ben sevgilimle ayrı degilim sadece bana dahada aşık olmasını dahada fazla ilgi göstermesini istiyorum ama yapmayada korkuyorum ya bir terslik olupta ters teper benden nefret ederse diye çok korkuyorum...
O zaman asla yapmamalısınız. Yolunda giden şeye müdahale etmenin ne anlamı var? Elinizdekiyle yetinip mutlu olun, o istediğiniz fazlası zaten kendiliğinden gelecektir.

Evet ilk 2 kırmızı mumu tencerede eriteceksiniz heykel yapmak için, yakmıyorsunuz yani. Sonra da kırmızı bir mum yakıp yaprağa yazıyorsunuz ve konsantre olup iç sesinizi dinleyip cevap bulmaya çalışıyorsunuz. Eğer evet cevabı gelir ise yaprağın akibeti belli zaten, urumun yazdığı gibi heykellerle birlikte beyaz bir zarfa koyup saklıyorsunuz. Değilse sil baştan uygun bir zamanda bu uygulama tekrarlanacak. Kullanacağınız tüm malzemeler yeni ve kullanılmamış olmalıdır, bu iş için alınmış olmalıdır.

damlacık

Kayıtlı Üye
:Angel_anim:Origanum sanırım haklısın hatta sanırım değiil tamamen haklısın elimdekiyle yetinmesini bilmezsem asla mutlu olamam...

zebill

Kayıtlı Üye
çok tşk ederim sizlere hep yapmak stiyorum bir yandanda korkuyorum ya beceremezsem daha önce denemdim açıkcası çok güzel açıklamışsınız emeğinize sağlık ben yeni üye olduğum için sürekli yazdıklarınızı okuyorum inceliyorum acele etmekde istemiyorum ama çok sevdiğim biri var oda seviyorki dvm ediyoruz sonuçta ama annesiylemi sorun başka bişeymi bilemiyorum yada korkuyormu onuda bilmiyorum :) yardımcı olursanız sevinirim biliyorum herşey kademe kademe olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eğer sorun olmadığını düşünüyorsanız zorlamanın bence anlamı yok. bekleyin ve sabredin. yada aradaki çözmediniz ve tam olarak bilmediniz sorunları konuşarak çözün

zebill

Kayıtlı Üye
yok cidden konuşmaklada olmuyor konuşuyoruz ayrılamıyoruzda ilk başlarda iyiydik annesiyle tanıştıktan sonra oldu bişeyler sabretmeklede olmuyor kendi başımada bişeyler yapmak istemiyorum samimi bi şekilde açıklıyorum meraklıyımda açıkcası sürekli okuyorum bilgileri her boş vakitte burdayım okudukca yapmaktan çekiniyorum gerçekten...

damlacık

Kayıtlı Üye
Zebill bende sabretmeni öneririm sana gercektende eger seni sewiyorsa annesi ne derse desin ne kadar aklını karştırsada senden wazgeçmicektir.Korkularını anlıyorum ya büyü yapıp tutturamazsam da tamamen benden uzaklaşırsa diye tereddüt ediyosun bence haklısında bilen birine yaptır derim;);)Allah yardımcın olsun umarım herşey yoluna girer... bu kaynaları toplayıp yakmak lazım:D:D:D

zebill

Kayıtlı Üye
daha önce hiç yaptırmadım kime nasıl danışırım bilmiyorum sürekli konuşabileceğim paylaşabileceğim aslında dediğin gibi kendim yapıpta ters tepki yapar die tereddüddeyim damlacık

damlacık

Kayıtlı Üye
Zebill bu sitede büyü konusunda gerçektende çok bilgili insanlar var onlara danışabilirsin kendin yapmanı önermem benim arkadaşlarımda yapıpta ters tepende var çünkü bilge birine danışıp iyice araştırıp yap derim...:sifone:

zebill

Kayıtlı Üye
illaki vardır dediğim gibi yeni katıldığım için bu siteye bilemiyorum

zuzu87

Kayıtlı Üye
ya o iç sesi duyamaassak yada...işimze gelen evet cvbıdır duymuş gibi olursak ben bunu anlıyamamki :S

zenithmx

Kayıtlı Üye
Sn zuzu87 bence bunu yaptırmak için majikal uygulamaya ihtiyacınız yok. Bırakın kendi özgür hür iradesiyle yapsın. Mutluluk her zaman kendiliğinden gelir. Siz giderseniz onu orda bulamazsınız çünkü oda size gelmek için yola çıkmıştır.

zuzu87

Kayıtlı Üye
yani siz bırakn büyüyümüyüyü kendiğinden mi olsun diosnz herşey..???

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
evli bir insanı sevmek kadar çaresizce bir durum yoktur galiba.Yapsan bir türlü,yapmasan bir türlü