sure lerin hadimlerine ısteklerımızı yaptırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canmert196

Kayıtlı Üye
meraba arkadaslar ben bır kac buyudu surelerın hadımlerınden yardım ıstenıldıgını gordum acaba buyu yapmadan dırek yardım ısteyebılır mıyız?

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Can bak hem büyü diyosun hem sure diyosun ? Mantık hatası var.Sureyle büyü falan yapılmaz aklından çıkar.Bak gerçek hadim elde etmen için sağlam bir hoca bulup ondan ders alman lazım.Sahih formüller var.Bunlar büyüde deyil.Bunlara melek diyolar alimler.Aklından büyü işlerini çıkar tamm mı.En güzeli hangi dine tabiysen dininle ilgilen ama sana islamı tavsiye ederim.Müslümansan şayet lütfen bu işlerden uzak dur.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Can bak hem büyü diyosun hem sure diyosun ? Mantık hatası var.Sureyle büyü falan yapılmaz aklından çıkar.Bak gerçek hadim elde etmen için sağlam bir hoca bulup ondan ders alman lazım.Sahih formüller var.Bunlar büyüde deyil.Bunlara melek diyolar alimler.Aklından büyü işlerini çıkar tamm mı.En güzeli hangi dine tabiysen dininle ilgilen ama sana islamı tavsiye ederim.Müslümansan şayet lütfen bu işlerden uzak dur.

büyü insanı dinder cıkartıyor iyi büyü olsa bile hoca bulup ders al demiş öyle hoca bulmanda zor olduguna göre kendin havas kitaplarını indir araştır.

divdili

Kayıtlı Üye
Surelerin hadimlerine istekte bulunman için dini gereği gibi yaşaman lazım öncelikle yoksa hüddam yerine başka şeyler gelir.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bak Surelerin Hadimlerinden yardım isteyeceksen islami bir hayata sahip olman lazım.Namaz kılman lazım bütün imanın şartlarını ve islamın şartlarını tamamen kavraman lazım.Yok kavramadan denersende yamuk yumuk dolaşırsın işte.

Venomgang

Kayıtlı Üye
Bak Surelerin Hadimlerinden yardım isteyeceksen islami bir hayata sahip olman lazım.Namaz kılman lazım bütün imanın şartlarını ve islamın şartlarını tamamen kavraman lazım.Yok kavramadan denersende yamuk yumuk dolaşırsın işte.

+Rep Mevlam korusun..İlmimizi arttırsın..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kimse arkadaşın sorduğu soruya tam cevap vermemiş burda bize günahmı değilmi diye sormadı yapılır mı dedi..

Hadimlerden tabiyki yardım istenilebilir ama onlar kötülük yapmazlar onlara kötüük yaptıranlarda var diye duydum kuran-ı kerime rezil şeyler yaparak hadimleri emrine alanların olduğunu duydum ama bu şekil şeyler tabiykide yapılması kesinlikle tavsiye edilmeyen iğrenç şeyler

Sana tavsiyem ruhunu,nefsini terbiye et bazı şeyler kendiliğinden olsun ve sende kimseye sorma ihtiyacı hissetme

zikrsiz oruçsuz kolay yoldan bu çeşit şeyler olmaz..

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Bak Surelerin Hadimlerinden yardım isteyeceksen islami bir hayata sahip olman lazım.Namaz kılman lazım bütün imanın şartlarını ve islamın şartlarını tamamen kavraman lazım.Yok kavramadan denersende yamuk yumuk dolaşırsın işte.[çok güzel kardeş az bile söyledin...ALLAHIN izniyle sürelerin hüddamlarını çagırabiliyorum ama çok zor oldu 13 yıllık bir emek verdim hala çalışiyorum rehberim şeyhim çok yardım etti bana özel yardımlardabulundu bende hayatımı islami kanunlara göre uyurladım düzenledim kendime peygamber efendimizi sahabelerin hayatını örnek aldım...v.s

avelmi321

Banlı Kullanıcı
peki sen hadim çağırıyorum demişsin.Çağırıyosan bu işin inceliklerini anlat bizde bilelim doğru diyosun yanlışmı.Sonuçta bu işler hadim kazancam diye namaza başlanmaz bunuda bilesiniz.Allah muhafaza başka sonuçlar doğar.

canmert196

Kayıtlı Üye
arkadaslar msj ım fazla tepkı toplamıs bunu anladım oncelıkle muslumanım ve havasda bır ask majısınde surelerın okundugunu gordum bunun uzerıne bn buyu yapmak ıstemedıgım ıcın dınımı baglı oldugum ıcın dırek yardım ısteyebılır mıyım onu soruorum :)

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Surelerin hadimlerinden yardım istemek.Önce ben kaç yaşındayım bu işe uygummuyum bunuda geçtim be ndaha olgun muyum,sonra ne kadar bilgim var ne biliyorum tecrübelerim nedir.Hiç birşey bilmeden dalarsan bu işe sonun ya ölüm olur yada delilik.Kısacası çok iyi bilgi toplaman lazım 1-2 günde hadim sahibi olunmaz.Zaten hadim sahibi var diyenlerin ben hiç birine inanmıyorum o ayrı mevzu.Can kardeşim bak en güzelidini bilgini pekiştirmen olucak.Hadim işlerinede sitelerden topladığın bilgilerle başlanılmaz.Bir hocaya tabi olman lazım.Gerçek bir hocaya git bağlan ondan ders al ileride zamanla sana bütün bilgileri verir.

canmert196

Kayıtlı Üye
anladım arkadasm saol bn hadım sahıbı olmak ıstedıgımden dııl sadece bı dılegım var onun ıcın kotu bı dılek de dııl :)

calusaram

Kayıtlı Üye
aşk majisinde doğadan evrenden tanrıdan yardım istenir . ne çalışma yapılacaksa bence öncelikle iyi niyetle yapılmalıdır. Temiz kalp temiz istek herzaman gerçekleşecektir. Temiz düşünceyle gerçekleşmeyecek bir şey yoktr. Kime ne yapılacaksa rızası alınmalıdır. Başkalarının ruhuna da tesir etmek haddimize değildir. Öze dönün öz size yol gösterecektir. Ve başkalarına ışık olun ..

Her gün İyilik yap iyilik yap ki egonla barışasın , ego ki kendine ,kendinden beter zarar verendir. ( Calusaram )

calusaram

Kayıtlı Üye
Bu arada dilk neyle ilgiliyse olmuş gibi en az 21 gün söyleyebilir ve yartana şükredbilirsin . Buna niyet çalışması diyoruz. Örnek : hastalık varsa " ben sağlıklıyım yaratana ve melklerime teşekkür ederim şükürler olsun " , para ihtiyacı varsa " ayda şu kadar para kazanırım yaratana ve meleklerime şükürler olsun " vs . 21 gününde sebebi vardır . Hem bilimsel hem dini açıdan .. İlgilenirseniz onu da anlatırım .

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu arada dilk neyle ilgiliyse olmuş gibi en az 21 gün söyleyebilir ve yartana şükredbilirsin . Buna niyet çalışması diyoruz. Örnek : hastalık varsa " ben sağlıklıyım yaratana ve melklerime teşekkür ederim şükürler olsun " , para ihtiyacı varsa " ayda şu kadar para kazanırım yaratana ve meleklerime şükürler olsun " vs . 21 gününde sebebi vardır . Hem bilimsel hem dini açıdan .. İlgilenirseniz onu da anlatırım .

anlata bılır msn ?:)

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Can en güzeli.Allaha imanın varsa müslümansan en güzeli önce tesbih namazı kılarsın ardından 12 rekatlk hacet namazı var onu kılıp dilek diledimi.Allah dularını kabul eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...