Mümin Cin cagırmadan önce neler yapılmalıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
öncelikle s.a hepimiz cin cagırma capasındayız bir çogumuz çagırıyor. bir çogumuz yerinde sayıyor. cin cagırmak kolay birşey degildir .tecrübesiz bir kişi yaptıgında nasıl konuşacaganı bilmezse bu onun icin cok tehlikelidir. fincanla cagırılan cinler vardır. bunlar gereksiz cinler kafirdir cogunlukla (şahsen ben denemedim hic fincanla cin cagırmayı) duyduklarıma göre hep yalan söylüyorlar bunlar boşa zaman kaybı diyorum. benim önerim müslüman cin cagırın

cin cagırmadan önce en az 1 ay araştırma yapın cin cagırma olsun
kovma olsun bilgi edinin ondan sonra bir mümin cin cagırın cagırmadan önce size önerim mümin cini boş yere cagırmayın yoksa sonuçlarına katlanırsınız. gercekten cok zor bir durumda kaldıgınızda cagırın. cagırdıgınız zaman önünüzde su olsun ve kuranı kerim kuranı kerimden cinn süresini okuyun. bu cinleri cok rahatlatır ve size sevgi beslerler. böylece sizin dostunuz olabilirler bir tabak pilavda koyabilirsiniz. pirinçide cok sever. ama mutluka önünüzde su olsun mümin cinle konuşurken ciddi konuşun kesinlikle şirk koşmayın cine şirk koşmak allaha şirk koşmaktır ve çok günahtır. eger cine şirk koşarsanız bu cini cok kızdırır ortaya olmayacak olaylar olur ve bayı bir başınızı agrıtır anlıyacagınız.

mümin cinleri nasıl bir mekanda cagıracagız:

1.güzel kokulu olsun (cin seve seve gelir)
2. su olsun
3.karanlık bir ortam olsun (kücük mumlar filan olabilir)
4. temiz bir yer olsun
5.cünüp olmayın tamamıyla temiz olun güzel kokun

mümin cinlerle nasıl konuşacagız:

1.küfürlü ciddiyetsiz konuşulmamalı ( bu mümin cini sıkar sizle konuşsa bile oda sizi yalan söyler)

2.mümin cine ard arda soru sormayalım (bu cini yorar)

3.mümin cinlere kuranda cinn süresi hariç ayetlerde okuyabiliriz.

4. sık sık cagırmayalım

not:mümin cinler dışında cin cagırmayı tercih etmiyorum onlar dalgacı ve eglenen cinlerdir.

not 2: cinler geldiginde soru sormadan önce onlara kuranı okuyalım cünkü onlar cahillerdir. bizden dinlemek isterler.

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:
"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi:
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

Eğer çağırıdğınız cin geri göitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama. İşte davet edilen cinleri geri yollama.

cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:
"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"
Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler

kaynak:internet

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu formül işe yaramaz sahih falan deyildir denemek isteyenler gönül rahatlağıyla denesinler birşey olmucağı için problem yoktur.Bu tarz gizli şeyleri tamamını hiç bir zaman vermezler bunuda unutmamak gerekir arkadaşlar.

yenibas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu formül işe yaramaz sahih falan deyildir denemek isteyenler gönül rahatlağıyla denesinler birşey olmucağı için problem yoktur.Bu tarz gizli şeyleri tamamını hiç bir zaman vermezler bunuda unutmamak gerekir arkadaşlar.
Denedinizmi?

muratsavci

Kayıtlı Üye
mümin bir cine sahip olmak cok kolaydır bır ıkı seansla kendınıze davet edebılrısınız ancak islamın şartlarını yerine getirmezsen cezalandırabılır sizi.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
mümin bir cine sahip olmak cok kolaydır bır ıkı seansla kendınıze davet edebılrısınız ancak islamın şartlarını yerine getirmezsen cezalandırabılır sizi.

Bu Konularda Bilgin Olmadığı Belli Seve Seve Gelirler Kesinlikle Yanlış

Kardeşim Bilip Bilmeden Bilgilendirme Yapıyorsun Başın Ağrımasın Sonra

Müslüman Varlıklar Gelmesi Kolay Deyil Aksine Daha Zordur Çünkü Müslümanların Görevleri Vardır

En Kolay Gelen Varlık Müslüman Olmayandır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...