Ispirtizma (cin cagirma degişik yöntem)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Deneyelim bakalım güzel bir uygulamaya benziyor ama bakayım işe yarıyor mu

birbey

Kayıtlı Üye
evet bir kaç arkadaşınız daha olur ve onlarmı sizi yer sizmi onları yersiniz bilemem.ayrıca bu davetleri yapı birde elin çocuğunu işin içine sokup ayrıcada gelenleri göndermeyi beceremezseniz.işte o zaman görürüm ben sizi ve bulduğunuz her şeye zıplamayı.
arkadaşlar gizli ilimler ve havas ilimleri bir sayfadan ibaret değildir bunu biliniz çok emek bilgi ve yıllar ister bu ilim.o yüzden ilminizi artırmadan girmeyin denemeyin.sadece bilginiz olsun.

Saprohil

Kayıtlı Üye
:) Birbey beni tanıyorsun ama iyice kim olduğumu anlamıyorsun.Arkadaş listene iyi göz at :).Cinnilerle dost olmayı sevmem hükmetmek amacım.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Gercekten bunu yapmak hem zahmet hem tecrübe ister ben şahsen bunu yapmayacagim ne okadar tecrübem var nede o kadar malzemem var

Saprohil

Kayıtlı Üye
Korumalarım var keyfim yerinde yani :) ifrit bile çağırabilirim.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
sen 6. ve 7. kat semadan bir ifrit çağırda görelim bakalım korumalarını nasıl koruyabileckler mi.Dikkat ette kendini dağ gibi bir mahlukun karşısında bulma Sonra son pişmanlık fayda etmez.

Saprohil

Kayıtlı Üye
avelmi sen çağır selamımı söyle ifrite yeterli.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu uygulama benim icin basligi itibariyle hakikatten uzaktir.
Cünki islam alimleri bilirki ruh cagirilmaz, gelende cindir zaten, hal böyle iken niye "Ruh cagirmasi" diye bir basligi verilmis anlayamadim...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Bu uygulama benim icin basligi itibariyle hakikatten uzaktir.
Cünki islam alimleri bilirki ruh cagirilmaz, gelende cindir zaten, hal böyle iken niye "Ruh cagirmasi" diye bir basligi verilmis anlayamadim...

Yâ Muhammed! Sana rûhtan soruyorlar. De ki: Rûh, Rabbimin emrindendir (O'nun yarattığı varlıklardan biridir. Bu husûsta) size, az bir ilimden başkası verilmemiştir. (İsrâ sûresi: 85)

ruhda bir nevi arabcada cin demektir cin cagırdıgımızda bedeniyle gelmiyor ruhu geliyor degilmi sadece sesini duyuyoruz bu rituel tamamıyla gercektir. yanlış hatılamıyorsam musallat filmindede böyle birşey yapmışlardı

La-edri

Kayıtlı Üye
Yâ Muhammed! Sana rûhtan soruyorlar. De ki: Rûh, Rabbimin emrindendir (O'nun yarattığı varlıklardan biridir. Bu husûsta) size, az bir ilimden başkası verilmemiştir. (İsrâ sûresi: 85)

ruhda bir nevi arabcada cin demektir cin cagırdıgımızda bedeniyle gelmiyor ruhu geliyor degilmi sadece sesini duyuyoruz bu rituel tamamıyla gercektir. yanlış hatılamıyorsam musallat filmindede böyle birşey yapmışlardı

Cin'in bir ruhu yoktur degerli arkadasim.
Hatta insan disinda hic bir varligin ruhu yoktur.Cünki Ruh Allah'in Nuru'dur nef ettigi bir nur ve insan bu sebebten dolayi yaratilmislarin en guzelidir.
Kur'an da cine cin denilir ruha ruh.
Gelen cin icin bedeni ile gelmiyor demissiniz, onun bedeni zaten bizimkisi gibi degilki, o farkli bir boyuttan, enerji gibi bir varlik.

Ve yukariya yazdiginiz ruh hakkindaki ayetin cinlerle uzaktan yakindan bir bagi yoktur..

Gelen zaten cindir, rituelin adi "Ruh cagirma" olsa dahi, benim takildigim nokta Müslüman bir zat nasil "Ruh cagirma" diye adlandirmis olayi...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Cin'in bir ruhu yoktur degerli arkadasim.
Hatta insan disinda hic bir varligin ruhu yoktur.Cünki Ruh Allah'in Nuru'dur nef ettigi bir nur ve insan bu sebebten dolayi yaratilmislarin en guzelidir.
Kur'an da cine cin denilir ruha ruh.
Gelen cin icin bedeni ile gelmiyor demissiniz, onun bedeni zaten bizimkisi gibi degilki, o farkli bir boyuttan, enerji gibi bir varlik.

Ve yukariya yazdiginiz ruh hakkindaki ayetin cinlerle uzaktan yakindan bir bagi yoktur..

Gelen zaten cindir, rituelin adi "Ruh cagirma" olsa dahi, benim takildigim nokta Müslüman bir zat nasil "Ruh cagirma" diye adlandirmis olayi...

cinle alakası yok insan ruhundan bahsediliyor ayette biliyorum benim orda kastetmek istedigim cinlere ruh denilebilir. dogru kuranda cinn suresi vardır cin denilir ama arap halkı ruhda diyebilir müslüman bir cin cagırdıgında cini görüyomuyuz hayır sadece sesini duyuyoruz.
insan ruhunuda göremiyor degilmi? bu yüzden başlıga ruh cagırma demiş olabilirler. müslümanlarda biliyorki ruh gelmez cin gelir.
zaten bu havas kitabını baskı yapan matbaa var onlar hani ilginç olsun diyede başlıgı cin yerine ruh cagırma demiş olabilirler.