Yardimci Olana Gerçekten Minnettar Kalacağim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba,
Konu hakkinda tahmin yürütmenizide istiyorum, lakin bilgili olan birilerinin yardim etmesi daha hayirli olacaktir.Teşekkürler.

Bir tilsim buldum. Bulduğum bu tilsimin cam bir kap üzerine yazilmasi gerekiyor. Sonrada suyla silinecek. Fakat bunu yazarken ne tür birşey kullanacağim belirtilmemiş kaynakta. Cam bir kap üzerine neyle yazabilirim ben tilsimi? Ne kullanmam gerekiyorki bu silinsin sonrada ben bunu içebileyim?

İlgilenen ve yardim etmek isteyipte edemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. :)

Father

Kayıtlı Üye
benim bilgim yok ama belki de gülsuyu ve misk mürekkebi karışımıdır :D çoğunlukla onla yazılıo :D

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Edemiyorum kusura bakma kanla yaz :D

Muhtemelen aşiri kan kaybindan ölürüm. :D Neyse yaratici çözümünüz için teşekkürler.

benim bilgim yok ama belki de gülsuyu ve misk mürekkebi karışımıdır :D çoğunlukla onla yazılıo :D

Haklı olabilirsiniz. Ama diğer öneri ve görüşleride almaya gerek duyuyorum. İlginizden ötürü teşekkürler.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu tür şeyler sayfa mürekkebi ile yazılır..

Nasıl yapıldığını araştırabilirsiniz bu mürekkebin,bildiğim kadarı ile safran,misk,gül suyu

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler sayfa mürekkebi ile yazılır..

Nasıl yapıldığını araştırabilirsiniz bu mürekkebin,bildiğim kadarı ile safran,misk,gül suyu

Evet araştiracağim bunu, eğer siz nasil yapildiğini biliyorsaniz, paylaşirsaniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler. Dediğiniz yöntemle alakadar olacağım...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uygulama havassa zaten kullanılacak mürekkepler bellidir. Benim ilgi alanıma girmediği için yanlış bilgi vermek istemem ama sitede mevcuttu. Zaten içinde aşırı kimyasal madde bulunmayanları saymazsak hangi mürekkeple yazarsanız yazın çabucak silinir. Bu konuda sıkıntınız olmasın. :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Vefk yazarken safran mürekkebi kullanılır safran bitkisi oldukça pahalıdır ama havas ilminin vazgeçilmezidir. Hazırlanışı;

İran safranı (Aktarda bulabilirsiniz. Rengi kırmızıdır.) - 2,3 gram
Toz misk (Beyaz toz şekere benzer.) - Bir kaç gram
Saf gül suyu - 10 mililitre

Safranı gül suyunun içine koyun. Bir çubuk yardımı ile ezin. Biraz misk ekleyip karıştırmaya devam edin. Bunu bulup derledim. :)

imas

Kayıtlı Üye
öenmli olan tılsımı nede kullacagın öyle her tılsım safran yada gül yağı vs gibi şeylerle yazılmaz ne amaçlı kullanccaksın söylersen yardımcı olabilrim ama tılsım var yazıp içicem dersen olmaz kardeşim

elimde anahtar ve kapı acagım ama anahtar ne içindir anlatabildim mi saygılarımla oyle her kafadan işlerle olmaz saygılarımla

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Vefk yazarken safran mürekkebi kullanılır safran bitkisi oldukça pahalıdır ama havas ilminin vazgeçilmezidir. Hazırlanışı;

İran safranı (Aktarda bulabilirsiniz. Rengi kırmızıdır.) - 2,3 gram
Toz misk (Beyaz toz şekere benzer.) - Bir kaç gram
Saf gül suyu - 10 mililitre

Safranı gül suyunun içine koyun. Bir çubuk yardımı ile ezin. Biraz misk ekleyip karıştırmaya devam edin. Bunu bulup derledim. :)

İlgin için teşekkür ederim. Bunu göz önünde bulunduracağim. :)

öenmli olan tılsımı nede kullacagın öyle her tılsım safran yada gül yağı vs gibi şeylerle yazılmaz ne amaçlı kullanccaksın söylersen yardımcı olabilrim ama tılsım var yazıp içicem dersen olmaz kardeşim

elimde anahtar ve kapı acagım ama anahtar ne içindir anlatabildim mi saygılarımla oyle her kafadan işlerle olmaz saygılarımla

Ne demek istediğniizi tam olarak anlayamadim. Ama yinede ilginiz için teşekkürler.

vaıo

Kayıtlı Üye
öncelikle eskı kırtasıyelerde satılan zagferan murekkebı veya zabıt kalemı al..suya değdiği an sılınen kalem ...ucuz 1-2 tl...dene ama yapmadan önce saatve gun gereklı

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
öncelikle eskı kırtasıyelerde satılan zagferan murekkebı veya zabıt kalemı al..suya değdiği an sılınen kalem ...ucuz 1-2 tl...dene ama yapmadan önce saatve gun gereklı bana özelden mesaj at...

Yapacağim tilsimda saat ve gün belirtilmemiş. :D Bu hafiza için yapilan bişey. Siz nasil bana saat ve gün belirticeksiniz anlamadim ? İlginiz için teşekkürler.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
elmas bulabilirseniz camı çizerek yazabilirsiniz diye düşünüyorum

Yazacağim şeyin mürekkep olacaği kesin arkadaşim. O mürekkebin silinip suya karişmasi lazim. Cami neye göre ve neden çizeceğime anlam veremedim? İlginiz için teşekkürler.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kırtasiyelerde satılanlar adi oluyor. O yüzden zaten bu kadar ucuzlar. Mecbur kalmadıkça kullanmayın. Zaman olarak bir şey diyemeyeceğim ben olsam Saturnü seçerdim. Gezegen derinliklerinde dikkati simgeler. Dikkatimizi toplayamadığımız için hafızamız zayıftır. :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Benim aklima tek birsey geldi.O da ; cam kalemi. Hani cam gibi nesnelerin uzerine yazi yazabilen kalem.Belki bu olabilir.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kastettiğiniz şu keçeli kalemlere benzeyen tahta kalemleri sanırım. Ama majide kullanılan malzemeler doğal olmalıdır. Zaten biz doğal olanı bu kadar hızla tükettiğimiz için gitgide mistizmden uzaklaşıyoruz. :)

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşım bu tılsım safran ile yazılır bu bir,kopya kalemi ile yazılır bu iki hatta ispirtolu kalemle bile yazan hocalar var.hepside kolaylıkla silinir camdan.sonrada içersin bir sakıncası yok
ama
sorun buradan sonra başlıyor ne amaçla yazıp ne amaçla içeceksin veya içireceksin bu önemli olan.bunu yapma amacını ve sonrasında olacakları artı veya eksi biliyorsan sorun yok zaten ama içende olumsuz bir etki olduğunda dönüş yolunu biliyormusun önemli olana o bilmiyorsan işin zor hoca hacı gezersin hem çare bulamaz hem parandan hem canından olursun.
ayrıca şunuda belirteyim safran olmazsa havas işlerinde hiç kullanılmamış yani ilk kez kullanılacak kurşun kalemde olur yalnız bu kalemi başka bir amaçla kullanamazsın bi daha.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
arkadaşım bu tılsım safran ile yazılır bu bir,kopya kalemi ile yazılır bu iki hatta ispirtolu kalemle bile yazan hocalar var.hepside kolaylıkla silinir camdan.sonrada içersin bir sakıncası yok
ama
sorun buradan sonra başlıyor ne amaçla yazıp ne amaçla içeceksin veya içireceksin bu önemli olan.bunu yapma amacını ve sonrasında olacakları artı veya eksi biliyorsan sorun yok zaten ama içende olumsuz bir etki olduğunda dönüş yolunu biliyormusun önemli olana o bilmiyorsan işin zor hoca hacı gezersin hem çare bulamaz hem parandan hem canından olursun.
ayrıca şunuda belirteyim safran olmazsa havas işlerinde hiç kullanılmamış yani ilk kez kullanılacak kurşun kalemde olur yalnız bu kalemi başka bir amaçla kullanamazsın bi daha.

Tabikide hepsiyle yazabilirim. Bunu bende biliyorum. Lakin yazdiğim mürekkebin belirli özelliklere sahip olmasi gerekmiyor mu? Yazacağim kalemin özel olmasi gerektiğini (kamiştan,tüyden veya divit takimi gibi) ve mürekkebinde ona uygun olarak doğal olmasi gerekiyor( doğal safran,doğal misk ve gülsuyu) tabi bunlarin birer ölçüleri var. İhtiyacim olan bunlarin ayrintisini öğrenmek . İlginiz için teşekkürler. Eksikliğim varsa düzeltirseniz sevinirim. Lakin bende topladiğim bilgiler sonucu konuşuyorum. Çok bildiğimden falan değil.

mandalin

Banlı Kullanıcı
safran murekkebi direk corba misali al karıstır olmaz onun ardından okunacak duaları vardır ... safran murekkebi temin edilen yerler var ama kişinin kendi yapması daha makbuldur...kaynakta yazılmasa bile amele gore gunu saat vardır ona gore gunun ve ayın tılsımı vardır ...direk tek tılsımın etkili olacağını sanmam

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Neyse kaynağin bile belirli şeylerini gizlediğini sizin bu yorumlarinizdan çikartiyorum. Deneyen ve denemek isteyipte yapamayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Varlik daveti yoluyla bu tarifin esas koşullarini ve yollarini öğrenebileceğimi umut ediyorum. Hepinize teşekkürler. Moderatör arkadaşlardan birisi konuyu kilitlerse sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...