Astral Seyahatte Fiziksel Temas Olur mu?

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Astral seyahatı gerçekleştiren arkadaşlarım ve bazı forumlarda araştırdığım bilgilere göre astral seyahatteyken fiziksel temasta bulunabiliyormuşsunuz. Eğer ben fiziksel temasta bulunabiliyorsam; bir markete girip bu marketteki paraları alabilir miyim? Nasıl olsa beni göremiyorlar...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Böyle birşey olsa bütün millet birbirini taciz eder, dünya yok olur. Fiziksel temasta bulunulmaz, orası 2 alem gibi bir yer.

mega_boy

Kayıtlı Üye
Ama bazıları telekinetik enerji ile olabileceğini savunuyorular.

@Origanum

@Corina

@turgay_henry

birbey

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte fiziksel dokunma yoktur bunu biliniz.

Katarina

Kayıtlı Üye
Böyle bir düşünce ve enerjiyle başlanan bir işten ben hayır gelmeyeceğini düşünüyorum ve iyiki de yok diyorum.Yoksa bu dünya kirlendiği gibi orası da kirlenecek anlaşılan. :(

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Temas olabilir; nesneler hareket ettirilebilir ama bu çok çok az olan bir şeydir. Herkes yapamaz çünkü. Çok zor bir şeydir ama kesinlikle vardır, emin olabilirsiniz.

augury

Kayıtlı Üye
Bir zamanlar astral hakkında deneyimlerim olmuştu ve yine o zamanlar oldukça fazla araştırmalar yapmıştım. Edindiğim bilgilere göre temas yok. Ki olmaması da daha iyi bence :D

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Yapan insanları biliyorum; herkes yapamaz, ben de yapamam o kadarını. Parmakla sayılacak kadar az insan yapıyordur tahminimce. Çok ileri bir seviye ve çalışma gerektiriyor.

crx11

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte dokunma olmaz demişsiniz. :)
İnanın bana kötülük yapmak istediğiniz insanın kredisi olmasın, çenesini de kırarsınız, merdivenlerden de itersiniz hatta ve hatta kalbini dahi patlatırsınız.
Beden sadece et ve kemik posasıdır, güç ruhun kendisindedir. Eğitim şart.

Impolice

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben de bi makalede okumuştum : temas olabileceği ve somut bir nesnenin seyehate yanımızda götürülebileceği konusu tartışılmıştır.yazıyordu.ihtimal verilebilir mi bilmiyorum ama endişelenecek bi şey yok.insanlar rutin hayatlarında parapsikolojiyle ilgilenmedikleri gibi astral ile de ilgilenmezler. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Tabiki de temas olmaz.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Temas sağlansa emin olun Amerika gibi aklı başında bütün devletler astralla kafayı bozardı her ne kadar bizim ülkemizde parapisikoloji resmi kurumlarca boş iş hurafe olarak kabul edilsede yurt dışında bu işler oldukça ciddiye alınıyor.
Benim anlamadığım meselede bu zaten hem devlet tarafından bu işler yokmuş gibi kabul ediliyor yani bi kanun bi bildiri herhangi resmi bi çalışma yok bu konularda ama gel gelelim eski el yazması gerçek büyü kitaplarını gizli kasalarda kilitli tutuyorlar müzelerde bunun mantığını anlayamadım ben madem yok diyorsun inanmıyorsun yayınla havas kitaplarını orjinal yöntemleride görelim varmı yokmu. Yada var diyorsan inanıyorsan bu konuda çalışmalar yürüt. Mesela soğuk savaş döneminde Amerika ve Rusya yarış içindeydi bu konularda.

anık

Kayıtlı Üye
Bence Temas Olmaması İyi Birşey Düşünsenize Fiziksel Temas Olsaydı Dünya Ne Hale Gelirdi Hırsızlık,Tecavuz,Cinayet...

by_bug

Kayıtlı Üye
Bence olabilir.Şöyle düşünelim arkadaşlar herşeyi mantık çerçevesine vuranlar için konuşuyorum tabiki. Eğer bir insan astral olarak seyahet edebiliyorsa bunu zamanla ileri safhalarada taşıyabiliyorsa en azından dokunabilme yetiside kazanabilir. Sonuçta insanın gücüne iradesine bağlı bir şey zamanla kazanilabilecek bir yeti bence. En azından benim görüşüm bu...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Astral seyahatte dokunma olmaz demişsiniz. :)
İnanın bana kötülük yapmak istediğiniz insanın kredisi olmasın, çenesini de kırarsınız, merdivenlerden de itersiniz hatta ve hatta kalbini dahi patlatırsınız.
Beden sadece et ve kemik posasıdır, güç ruhun kendisindedir. Eğitim şart.

Siz astrall seyehatten mi söz ediyorsunuz??:biggrinjester: Yoksa bruce lee denmi??:willy_nilly:Ben kuslarimi korkutabiliyorum anca,Nedense beni tek onlar görüyorlar.:banghead:Ama artik kuslarimin yaninda yapmiyorum onlari banyoya atiyorum.Seyehate sonra cikiyorum:hurray: