Telekinezide ayna buğululama tekniği

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Öncelikle kesinlikle vereceğim teknikler (ç)alıntı değildir ya kendim bulurum ya da öğrenip geliştiririm. Yazdığım teknikler kesinlikle denenmiştir ve ilk seferde olmasa da bir kaç deneme sonra yapabileceğinizden kuşkum yok. Tek yapmanız gereken çalışmaktır. Şimdilik 2 teknik yazıyorum zamanım olunca daha fazla teknik vereceğim, sorularınız olursa mesaj yazabilirsiniz.

TEKNİK 1
Bu teknik enerji kontrolünü anlamışsanız çok kolay. Elinizi aynaya doğru tutun, enerjinin elinizde toplandığını hissedin, oradan aynaya akıyor ve ayna enerjinin etkisiyle buğulanmaya başlıyor. Bunu zihninizde canlandırın gözünüz kapalı olsa daha kolay olur.

Teknik 2
Bu teknik daha acemi arkadaşlarımız içindir. Elimizi aynaya uzatıp gözümüzü kapatıyoruz, ortamın çok sıcak olduğunu, aynanın yavaş yavaş bulunduğunu düşünüyoruz .Yeterince odaklanmışsanız ayna buğulanmaya başlayacaktır. Bu teknikte enerjisini tam hissedememiş arkadaşlarımız içindir, her şeyde olduğu gibi burada da enerji esastır ama burada enerjiyi tam olarak biz kontrol etmiş sayılmıyoruz. Enerjiyi hissedip 1.teknikte ustalaşmanız daha iyi olacaktır.Bu teknikte sonuç almak daha zordur.
CAMİLLA

mega_boy

Kayıtlı Üye
Söylenecek fazla söz yok gerçekten mükkemmel. Bunu psı-whell yapan biri fazla zorlanırmı?

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Elimizden duman filan çıkmaz değil mi? :D

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler beğenmenize sevindim. Sorulara cevap olarak, elinizden duman çıkmaz ilginç bir soruydu tebrikler ve psı-whell konusunda ustalaştıysanız daha kolay olur. Daha ağır bir cismi hareket ettirdiyseniz, büyük ihtimalle ilk denemede yapabilirsiniz.

A

Adaline

Ben daha kağıdı döndüremiyorum bir de ayna falan zor yapmam. Daha kolay teknikler verir misiniz lütfen?

blasphemous

Kayıtlı Üye
Bu tekniği ben internette görmüştüm, alıntı değil yazmışsınız da.

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Nerede gördünüz? Başka yerlerde paylaşmıştım.

Psikite

Kayıtlı Üye
Ben bu tekniği 1 dakika içinde başardım :) Çok basit.

bendekiben

Elit Üye
Bu uygulamayı kinezi türü olarak düşünmeyelim.Çünkü herhangi bir enerji çalışması olamadan da yani hiç bir şey düşünmeden elinizi aynaya uzatırsanız buğulanma olur.Neden mi ?Bir insanın vücut sıcaklığı ile bir aynın sıcaklık derecesi aynı olmayıp ve ayrıca insanlar terleme yoluyla vücutlarından su buharı çıkardıkları için hayliyle bu buhar aynaya deyip soğuk aynada buğulanma yapacaktır.Lütfen bazı uygulamaları mantık süzgecimiz geçirip ona göre uygulayalım.

Psikite

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı kinezi türü olarak düşünmeyelim.Çünkü herhangi bir enerji çalışması olamadan da yani hiç bir şey düşünmeden elinizi aynaya uzatırsanız buğulanma olur.Neden mi ?Bir insanın vücut sıcaklığı ile bir aynın sıcaklık derecesi aynı olmayıp ve ayrıca insanlar terleme yoluyla vücutlarından su buharı çıkardıkları için hayliyle bu buhar aynaya deyip soğuk aynada buğulanma yapacaktır.Lütfen bazı uygulamaları mantık süzgecimiz geçirip ona göre uygulayalım.

peki bu tekniği geliştirip uzaktan başarsalar mesela 2 metreden.. o zaman bu bir yetenek haline gelmez mi?

bendekiben

Elit Üye
Evet dediğiniz gibi,ayna eldeki buharın çevreye yaydığı etkiden uzak olursa ve bu şekilde başarılı olunuyorsa buna yetenek diyebiliriz.