Çok Değerli & Güçlü Bir Tilsim

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Değerli kardeşlerim birazdan paylaşacağim şekil ve sifati görülen bu Tilsimda güçlü bir gizlilik, insani hayrete düşürecek şeyler saklidir. Büyük din Bilginleri, özellikle genç Bekar, kadin ve kizlari kötü insanlarin şerrinden, onlari ayartmak suretiyle, kötü yola ve şehvani arzularina düşürmemeleri için bu tilsimin cahillerin eline geçmemesi için saklanmasinda bir hayli titizlik göstertmişlerdir.
Titizlikle saklanan bu tilsimi sizlerle paylaşacağim. Lakin kullanirken 2 kez düşünmenizi öneririm. Sonuçta bunca yil korunan ve özen gösterilen birşeyin alalade ve uygunsuzca kullanilmasi kişinin başina mutlaka bela olacaktir. Bu uyariyi yaparak ben üzerime düşen görevi yapmiş bulunmaktayim. Gerisi sizin sorumluluğunuz altindadir.
Bu tılsımı ancak helal yolda kullanmanizi tavsiye ediyorum. Aksi halde dediğim gibi kiyamet gününde bu tilsimla yapacağiniz kötülüğün hesabini siz vermiş olursun. ;)
Şayet bu tilsimla amel etmek isterseniz Çarşamba gününün ilk saatinde bu tılsımı sağ elinin avucunun içine (Misk, Safran, Gül Suyu) karişimi bir mürekkeple resim etmeli bu yazili avucunu güzel kokulu bir tütsü ile tütsüledikten sonra, avucunu elbisenin kolunun içine çekip gizlerken şöyle söylersin: (Bismillah El kuddüsü-ttahir) diyerek avucunu saklarsın. Avucunun içindeki yaziyi bir kimsenin gözü ile görebileceği bir şekilde, o kimsenin yüzüne karşi açip gösterdikten sonra, arkana bakmadan yürümelisin. Avucundaki yaziyi gören kiz veya kadin, veya her hangi bir kimse, peşini birakmadan seni izlemiş olur. Tilsimi aşağidaki gibidir:

6745.png

Kaynak: Şems-ül Maarif

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
çok güzel bi ilim kitabın sayfasınıda yazarmısın , bu arada şukunu verdim.

Associazione

Kayıtlı Üye
ilk defa yapacagım üstelik safranı ilk defa duydum safranı nerede bulabilirim ?

nakşim

Kayıtlı Üye
tılsımın şeklini göremiyorum yardımcı olurmusunuz tşk

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
tılsımın şeklini göremiyorum yardımcı olurmusunuz tşk

Tilsimi bilgisayaraniza kaydedip zoom yaparsaniz bunu daha net şekilde görebilirsiniz. Bu yöntem dişinda başka ne şekilde yardim edebilirim hiçbir fikrim yok...Teşekkürler.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Okudum ama tam anlamadim.Bu Tılsım aşk tılsımı mı yoksa koruma tılsımı mı?Cahılen ne gıbı bır bağlantısı var?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Okudum ama tam anlamadim.Bu Tılsım aşk tılsımı mı yoksa koruma tılsımı mı?Cahılen ne gıbı bır bağlantısı var?

Tilsimin üst tarafinda gayet açikca yazdim. Bir daha dikkatle okumanizi öneririm. Anlaşilmayan kismi söylerseniz yardimci olabilirim ?

Yadesu

Kayıtlı Üye
Tilsimin üst tarafinda gayet açikca yazdim. Bir daha dikkatle okumanizi öneririm. Anlaşilmayan kismi söylerseniz yardimci olabilirim ?
Okudum.Anlasaydım sormazdım.Ama bır daha denıyecem.Belkı bu sefer cevap alırım.Bu Kadın ıçın değıl, bır erkek ıçın bır Tılsım dımı?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Okudum.Anlasaydım sormazdım.Ama bır daha denıyecem.Belkı bu sefer cevap alırım.Bu Kadın ıçın değıl, bır erkek ıçın bır Tılsım dımı?

O zaman konuyu sizin için biraz daha açacağim.

"Avucundaki yaziyi gören kiz veya kadin, veya her hangi bir kimse, peşini birakmadan seni izlemiş olur." demiş. "Her hangi bir kimse" diyor buradan anlayacağiniz kimi isterseniz o.

Kişiyi peşinize takabileceğiniz gibi bunun dişinda birçok gizli güçleri olan bir tilsim bu. Diğer güçleri hakkinda pek bir fikrim olduğunu söyleyemem. Lakin bir kişiyi peşinden götürmenize yariyorsa, daha ne gibi şeylere yarar az çok tahmin yürütebiliyorsunuzdur. :)

Cahiliye ile ne alakası var diye ilk yazinizda sormuşsunuz. Tilsimi olur olmadik yerlerde kullanir, olmadik işlerde araci ederseniz başiniza bela edersiniz. Bilinçsizce kullanildiğinda elbetteki sorunlara yol açacaktir.

İlginiz için teşekkürler.

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Bu tılsımı ancak helal yolda kullanmanizi tavsiye ediyorum. Aksi halde dediğim gibi kiyamet gününde bu tilsimla yapacağiniz kötülüğün hesabini siz vermiş olursun. ;)

Büyünün tılsımın vs. helal yolda kullanılması gibi birşey yoktur. Müslüman olan zaten bu işlere bulaşmaz. Uyarınız boşuna :)

foxx

Banlı Kullanıcı
sanırım bunu üstümüzde tasımamızda olabilir 2'inci yol teşekkür.

Yadesu

Kayıtlı Üye
O zaman konuyu sizin için biraz daha açacağim.

"Avucundaki yaziyi gören kiz veya kadin, veya her hangi bir kimse, peşini birakmadan seni izlemiş olur." demiş. "Her hangi bir kimse" diyor buradan anlayacağiniz kimi isterseniz o.

Kişiyi peşinize takabileceğiniz gibi bunun dişinda birçok gizli güçleri olan bir tilsim bu. Diğer güçleri hakkinda pek bir fikrim olduğunu söyleyemem. Lakin bir kişiyi peşinden götürmenize yariyorsa, daha ne gibi şeylere yarar az çok tahmin yürütebiliyorsunuzdur. :)

Cahiliye ile ne alakası var diye ilk yazinizda sormuşsunuz. Tilsimi olur olmadik yerlerde kullanir, olmadik işlerde araci ederseniz başiniza bela edersiniz. Bilinçsizce kullanildiğinda elbetteki sorunlara yol açacaktir.

İlginiz için teşekkürler.
Teşekkür ederım.Demek kı ılk kısmını yanlış anlamışım.Yanı hem Kadın hem erkek ıçın.
:smash:Benım tahmın yürütmekde pek kabılıyetım yok.
Bende kendıme vefk yada tılsıma benzer bırşey arıyorum,üstümde taşımak ıçın.Ama muhabbetlen alakası olmayan bırşey.Daha çok ışlerımın yolunda gıtmesı,başarılı olmak ıçın ve bunlara yakın benzerlerı.:)

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşlar b u tılsım üzerinizde taşınmaz kesinlikle . ayrıca her iki cins içinde kullanılır yani kadın erkek,erkekte kadın için yapabilir fakat tek başına bunun yapılması sonuç almanızı sağlamaz.sadece bilgi içindir buraya kadar verilen.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar b u tılsım üzerinizde taşınmaz kesinlikle . ayrıca her iki cins içinde kullanılır yani kadın erkek,erkekte kadın için yapabilir fakat tek başına bunun yapılması sonuç almanızı sağlamaz.sadece bilgi içindir buraya kadar verilen.

Verdiğim yazida tilsimin elimize yazilabileceğinden bahsettim. Sizin dediğiniz üzerinizde taşimak sözcüğüyle bu çelişiyor. Dediklerinizden emin misiniz?
Çünkü yazdiğim kaynakta sizin dediklerinize benzer bi ibare yoktu. Benim verdiğimin bi kismi uygulama bi kismi bilgidir. Tamami bilgi değildir. İlginiz için teşekkürler.

sarmaşık

Kayıtlı Üye
birileri bir bilgi paylaşıyor...ardından yerli yersiz bin türlü sorular...anlamıyorum....evet kaynak vs. ya da anlaşılmasında güçlük çekilen bir yer sorulabilir ama....bazen sorulara baktığımda sanki çoluk çocuğa ait gibi geliyor bana....biraz daha dikkatle okusak da boşa vakit almasak diyorum ben....bu siteyle ilginenenleri daha olgun olmaya davet ediyorum.....ya da sessiz kalsınlar daha iyi....anlaşılmak dileğiyle sevgiyle kalın arkadaşlar.....

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Baskı yolunu kullanın. Bir yere yazın elinize geçmesini sağlayacak şekilde basın. :)

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Bence paylaşmamalıydın şimdi millet kızlara bunu gösterip ırzına geçerse nolacak ? bunu yapabilecek insan çokça mevcut yaşadığımız dünyada ırza geçen bir insanın başına gelecekler konusuna pek inandığını sanmıyorum..Saygılar.