Başıma gelen bir olay

duyghustric

Kayıtlı Üye
Doğru yere mi başlık açtım tam olarak bilmiyorum, en baştan bunun için özür diliyorum. Yaklaşık bir kaç ay önce başıma gelen bir şeyden bahsetmek istiyorum. Çok zor geçen 5 aylık dönem sonunda iyice allak bullak olmuştum, o kadar kötü ve tutunacak dalım kalmamıştı, o gece ağlayarak ve Allah'a yakararak uyumuştum bana yardım etmesi için dualar etmiştim, ertesi sabah uyandığımda vücudumda en genişi 7 cm olan eş merkezli 3 daire şeklinde 1 kızarıklık oluşmuştu, kızarıklık dediğim yanmış ve kabarmış gibi bir şeydi. Ben de hemen doktora gittim ve anlam veremeyip bana bi kaç krem verip geçmezse tekrar gitmemi istedi ki o zamanlar ben yanlış anlaşılma korkusuyla başka insanlara pek sormamıştım, olayın ne anlama gelmesini geçtim hiç değilse bana eş merkezli 3 daire ne ifade ediyor onun hakkında yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkür ederim.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Bu her türlü işarete sebep verebilir.En güzeli güzel bir hocaya sormalısınız.Çünkü sonuçta dua etmişsniz ve bunlar başınıza gelmiş bu yüzdende en iyi bilen birine sorunuz.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Yattiğiniz yerde daire şeklinde şekiller olmadiğina dikkat edin. Bazen bu tür şeyler yüzünden vücutda izler kalabiliyor. Ve kizariklikla birlikte şekil aynen vücudun üzerinde duruyor. Bunun dişinda başka bir sebepse hocaya görünmenizde yarar var.

duyghustric

Kayıtlı Üye
hayır , herhangi bir cisim yoktu, ki zaten 2 haftada tam geçti . dediğiniz gibi yapıcağım bende, kısa zamanda bir hocayla gideceğim

canmert196

Kayıtlı Üye
hocadan sonucu ogrendıkten sonra buraya yazar msnz merak ettımde .)

alin

Kayıtlı Üye
Sık görülmeyen rahatsızlıklar vardır misal gece yanığı diye bir hastalık vardı İstanbu'da hiç duymamıştım ama sıcak illerimizden birinde okurken bir çok arkadaşımız hep aynı aylarda yakalanmıştı.Direncin düştüğü sıkıntılı zamanlar da zona tarzı hastalıklar da çıkabiliyor.Bu tarz birşeyle alakalı değilse sonucu merak ettim paylaşırsınız bizimle..

duyghustric

Kayıtlı Üye
bende zona sedef vs diye düşünüp ilk önce doktora gittim , ama şekil o kadar muntazamdı ki eş merkezli 3 daire. açıkçası hocaya gidicem diyorum ama daha önceden hiç bir sebepten dolayı bir hocaya gitmedim ve ailemde bu tarz şeylere o kadar yabancı ki , ve olay üzerinden geçti kafamda ? var hala

alin

Kayıtlı Üye
İlk sefer için olumlu olumsuz odaklanmayın derim hakikatten ilginç şekilli olmaları yinelenirse o vakit düşünürsünüz sıkıntılarınızı hafifletecek şeyler deneyin bu dönem.Hoca vs ehil kişiler bulmak zor bir de para tuzağı işlere dönüştüren çokça kişi var netice doğru mu bilinmez soru işaretiniz de başka sorular bırakabilir (doğru muydu vb) Takdir sizin sadece öneri..İyi forumlar.

demonic

Kayıtlı Üye
hmm ilginç...dairelerin ikisi aşada biri yukarda mı biri yukarda ikisi aşada mı yoksa hepsi tam eşit açıylamı dizildiler.(bakış açını izi gördüğün yere göre ayarla yani nasıl görüyorsan öyle aynayla uğraşma)

seda74

Kayıtlı Üye
duyghustric gittin mi hocaya?????????????

duyghustric

Kayıtlı Üye
hayır gitmedim , çevremde güvenipte sorabileceğim kimse yok, aaba siz manisa veya izmir ivarında iyi bir hoca biliyormusunuz ??