Kara Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Father

Kayıtlı Üye
Arkadaslar nolur elestircekseniz yazmayin.. Arkadaslar ben kara buyuyle ilgilenmek istiyorum..Bi ask var beni kahreden 3 yildir ve onu askmdan kahretmek istiyorum...ayrica col cin cagirdim cin krallarini bile cagirdim ama basaramadm bu konularda gercekten bilgisi olan var mi ?

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bilgisiz kişilerin büyü ve davet yapması çok tehlikeli ve sakıncalıdır.Ne cesaretle varlık çağırdın anlamış değilim.

wiktor

Kayıtlı Üye
Bilgisiz kişilerin büyü ve davet yapması çok tehlikeli ve sakıncalıdır.Ne cesaretle varlık çağırdın anlamış değilim.
katiliyorum ayni zamanda davette bulunman için bence baya bir araştirma yapmalisin davetin olduğu gibi göndermeleride vardir yada davet sırasinda cevap alamama durumu var sizdeki gibi o yüzden forumda bu konular mevcut daha fazla konulara göz atmaniz daha iyi olur

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Affedersiniz eleştirmezsek insanlar hatalarını nasıl anlayabilir. Sadece bu konu için değil.

Arkadaş eleştirmek için yazmayin demiş. Görüyorsaniz ki eminim görüyorsunuzdur bu konuda eleştri yapmamaniz gerekiyor. Bazi insanlarin hatalarini anlayabilmeleri için çamura batmalari gerekir. Bu arkadaş çamura batmayi tercih etmiş. Sizin onun çamura battiğini söylemenize zaten gerek yok. Bu yaptiğiniz yorum, ona bir fayda vermekten çok tartişmaya neden olur. ;)

Associazione

Kayıtlı Üye
öfke ve intikamla hareket etme ters teper sen kaybedersin.

rüyalarım

Kayıtlı Üye
seni sevmeyeni istemeyeni seni görmeyeni neden kovalıyosun?. bırak gitsin arkadaşım.. bak sana bi tavsiye herzaman kaç ozaman kovalanırsın,hem karabüyü cok tehlikeli ya ters etki ederse ozaman ne yapıcaksın ..

Father

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iste ben bundan korkmustum zatenforum zaten bu nasihatlarla dolu ben de tehlikeyi biliyorum...ben yardim istemistim zaten bu konularda bilgisi olan biri vardir...

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar iste ben bundan korkmustum zatenforum zaten bu nasihatlarla dolu ben de tehlikeyi biliyorum...ben yardim istemistim zaten bu konularda bilgisi olan biri vardir...

Forumdaki davet ve kara büyülerin hiçbiri tam değil bilinçsiz kişilerin yapmaması için. Tam olanları nereden bulabilirsin bilmiyorum ama bu forumdan bulabileceğini sanmıyorum.

Yetkililere özel mesaj yolla belki bir çaresine bakarlar yada birisine yönlendirirler.

Father

Kayıtlı Üye
Ya uruma mesaj yollamstmama cevap gelmedi =(

kıss1

Banlı Kullanıcı
bende kara büyü öğrenmek istiyıorum

mally

Kayıtlı Üye
Büyünün beyazı karası yoktur arkadaşlar, büyü büyüdür; kadere müdahale etmektir. Büyü öğrenmek istiyorsanız inancınıza göre bir ustanın yanında yetişmeli ve o ustadan el almalısınız. Yani o enerjilere uyumlanmalısınız.

2 - 3 haftada el vereceğini de pek beklemeyin, tabii gerçek bir usta ise. Diğer bir ricamız ise yeteri kadar açıklama mevcut iken aynı konuları tekrar açmamanızdır. Havass, Wicca, Doğu - Bati Maji konularına bir bakınız ki nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenesiniz majisyen olabilmek için. Nelerle uğraşmanız gerekecek ve 5, 10 yıl sonra hala istiyor olacakmısınız bir düşünün bakalım. Hepsini göze alıyorsanız, merak etmeyin evrenden istenen hiç bir şey geri çevrilmez.

Darkness07

Kayıtlı Üye
bnim azcık bilgim var aşk büyüsü için aşık olmasını istediğin kişinin adını karanlık bir odadaki yanan mumn ateşine toplu iğne ile yaz

serdarcan

Kayıtlı Üye
ya allah askına kara büyü kitabı yok ki bastan sona kara büyülerle dolu bir kitap nerde aman gösterin isim verin yok nerde kimsede de yok sanmıyorum.

Daryana

Kayıtlı Üye
bnim azcık bilgim var aşk büyüsü için aşık olmasını istediğin kişinin adını karanlık bir odadaki yanan mumn ateşine toplu iğne ile yaz

bu kadar basit olduğunu sanmıyorum bu büyünün. bence belirli sözlerinde söylenmesi gerekir...

Ori

Kayıtlı Üye
Havas bölümüne bakmanı tavsiye ederim. Sevgili için dualar yığınla var o bölümde.

mandalin

Banlı Kullanıcı
hahaha o kadar kolay mı büyü öğrenmek el almak ben aylardır uğraşıyorum kendime temel kurmak için hazırlamak için... o kadar kolay ve hızlı olsa herkes majisyen olurdu

merlinx

Kayıtlı Üye
Belki birkaç teknik açıklama vardır ama herkezin böyle şeyleri ulu orta anlatıp öğreticeğini sanmıyorum illaki öğrenicem diyorsan bir hocaya ihtiyacın var demektir. Ki ben uzun zamandır arıyorum bulamıyorum ( kara büyü değil ) .

urche

Kayıtlı Üye
ben yıllarca kara büyüyle çok derin bir şekilde ilgilendim.güney afrikaya gittim.vudu ayinlerine bile katıldım.bir arkadaşım sayesinde hindistana gittim.kalde büyülerini yerinde gördüm.bu bambaşka bir dünya.elde ediceğin şey kaybedeceğin şeylerin yanında çok küçük kalır.ama sen gerçekten kara büyüye dayanacak kadar cesaretli ve gözü karaysan bana cvp yaz.bundan önceki cümleyi bir daha oku.kabul edersen dehliz bilgilere ulaşman için bir adres vericem sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...