Zecr Kasemi !!!

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Bu büyük bir Kasem olup, Zecr Kasemi diye isimlendirilmiştir. Büyük olan bu kasem Cin'leri zecr (Men etme, kovma) etmede kullanılır. Bir, üç, beş veya yedi defa bu kasemi okursan, Cinler sana karşı koyamaz ve geç kalan olursada yanar.

Zecr Kasemi budur:

يَايَفْمُوشٍ اَيْلَغْمُوشٍ اَوْغَامُوشٍ مَرْغَامُوشٍ مُوشٍ مُوشٍ مَرْيُوشٍ مَرْيُوشٍ جَلَّ الْجَلِيلُ صَاحِبُ اْلاِسْمِ الْكَبِيرُ اْلاَرْضُ بِكُمْ تَرْجِفُ وَالرِّيَاحِ بِكُمْ تَع ْصِفُ وَاْلاَوْدِيَةِ بِكُمْ تَخْطِفُ وَالْجِبَالِ بِكُمْ تُزَلْزِلُ وَالسَّمَاءُ مِنْ فَوْقِكُمْ تَمْتُرُ شُهُبًا ثَوَاقِبًا وَاَسْمَاءُ اللهِ نَارٌ مُحْرِقَةٌ بِكُمْ يَاعُمَّارَ هَذَا الْمَكَانْ وَاِلاَّ يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِنْ نَارٍ وَنُحَاسٌ فَلاَ تَنْتَصِرَانِ

Yâ yefmûşin eylağmûşin evğâmûşin merğâmûşin mûşin mûşin meryûşin meryûşin cellel celîlü sâhi- bül ismil kebîrül ardu biküm tercifü ver riyâhı biküm ta'sıfü vel evdiyeti biküm tahtıfü vel cibâli biküm tüzelzilü ves semâ-i min fevkıküm temturu şühüben sevâkıben ve esmâ-ullâhi nârun muhrika- tün biküm yâ ummâra hâzal mekân ve illâ. Yurselü aleykümâ şüvâzun min nârin ve nühâsün felâ tentesirân.

alıntıdır

• Beğendim
Tepkiler: Ruh

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
İnşallah uzaklaştırır dediğim gibi alıntı ...

morofka

Kayıtlı Üye
Guzel paylaşım ... Bende bunu yaptıgını soyleyen dostlarım var bıldıgım kadarı ıle yarıyor işe ...

Saygılar...

DRACULA2824

Kayıtlı Üye
Usulul-bast-fi-sirril-evfak-vel-havas-1. kitapta var bu Hatta ezbere bile biliyorum.Ama denemedim daha bu konularda tecrübem yok.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Hüddam tecrübesi olan varmı ? Berhetiye duası ile hüddam elde edilebilirmi ?

DRACULA2824

Kayıtlı Üye
Kardeş berhetiyenin tasarrufunu elde etmek kolay değildir.Önce fazla güçlü olmayanlardan başlamanı tavsiye ederim.Bu konularda bende çok meraklıyım ama daha yeterince bilgi ve cesarete sahip olduğumu sanmıyorum.Bir davet felan yapmamışken arada beni zorluyorlar.Nasılmı mesela bu akşam suya ayetel kürsi muavizeteyn ve fatiha okuyordum birden çok kötü oldum.Neredeyse bayılacaktım.Fatihayı daha fazla okuyacaktım ama 1 seferde kesdim. Sonra suyu içtim kafam yerine gelmeye başladı kendime geldim.Dikkatli ol herşey bu kadar kolay değil.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Berhetiye ile elde edilebilir. ama zor işdir.
uğraşmamanı dilerim.
kenzül havas kitabını karıştır biraz.
Azimetler ve Riyazetler olcak ona bakarak yap.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Kenzül havasın 8 ciltlik olanını indirdim....Kaçıncı sayfalar acaba ve rizayeler çok zor diye biliyorum...İşte o yüzden çok iyi bir korunma duası bulsam birazda cesaret etsem...

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Berhetiye duasını nasıl kullanarak yapılıyoru peki...Birde rizayet dediğimiz olaya bildiğim kadarıyla çok zormuşş..İyi ve çalışan bir koruyucu dua bilen varmı ?

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar o kdar kişi girmiş lütfen rizayet,berhetiye ile ilgili bilgi paylaşırmısınız ??????

term

Kayıtlı Üye
Ayrıntılı anlatmayacağım buradaki muşin (!) tarzı sözcükler belli şekillerde hesaplanıp ortaya çıkartılan sufli hadim isimleridir.Lütfen bu tür isimli şeyleri okurken dikkatli olalım ve mümkünse okumayalım !!!

SUFLÎ (CİNNİ) HÂDİMLER: Suflî hâdimler için sayıdan 316 çıkartılır ve çıkan nutkedilir. Ortaya çıkan kelimenin sonuna “Yuşin” sözü eklenir.

Her türlü cinsel baştan çıkartmalarda, karşı cins ilişkilerinde, birisi üzerinde yapılacak benzeri telapatik çalışmalarda, birilerini ayırmak, engellemek, geciktirmek gibi işlerde ve benzeri çalışmalarda suflî hâdim isimleri kullanılır.
Sonuç olarak ;

Yukarda görülen uygulamanın bir çok benzeri mevcuttur. Hemen hepsi de sonu “Şin”, “İn”, veya “Ayil” ile biten bazı esmâlar ve sonra da isteğe uygun bir hitabeden ibarettirler. Ortak noktaları hepsinin de yukardaki uygulama kadar kolay görünmeleridir. Bazıları üç, beş, yedi veya belli sayılarda kağıtlara yazılırlar ve kağıtlar katlanıp, içlerine de mesela bir parça günlük, üç tane karabiber koyulur ya da başka türlü tütseler de koyulabilir. Okumalar bu kağıtların üzerine yapılır. Okumadan sonra kağıtlar ateşe atılırlar ya da istenen kimsenin bulunduğu bir yere saklanırlar. Yakmak veya saklamak yerine söz konusu kağıtların, istenen kisenin gelmesi istenen yere gömüldüğü veya rüzgarlı bir yere asıldığı uygulamalar da görülür.

Bu uygulamaların kolay olamalarından başka bir ortak noktaları daha vardır ki, o da şudur: Hiç birisi, hiç bir işe yaramazlar.

Kaynak : Havasın Derinlikleri - Bülent Kısa

kiybele75

Kayıtlı Üye
ben berhetiye okudum başka kasem üstüne o gece arı vızıltıları sabaha kadar durmadı duyuyorum ama kilitlendim gözüme sanki perde indi berhettiye tesirli kendi tecrübemden yola çıkarak yazdım

saltanart

Banlı Kullanıcı
musallat cinleri kovmak o kadar kolay değil.sen duaya başlarken bedeninden ayrılır dua bitince yine bedenine girer.kurtulamazsın.cinlerden korunmak için ayet-el kürsi tek çaredir.cinlenmiş bir yakınım sadece bu dua ile kaçıyorlar demişti.tabi geçici olarak...