bilinçsiz bir telepati deneyimi

tuth

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu olay dün oldu. Karnelerimizi aldıktan sonra arkadaşlarla bi mekana gittik ve bir tür genel kültür oyunu oynuyorduk. Oynarken benim aklıma nedense aniden Agatha Christie geldi. Her neyse tam bana soru soruldu cevabı ise Agatha Christie'ydi.Bu ne oluyor ? Ve başıma bunun gibi sınırsız örnek verebileceğim olay geldi. Bu bir yetenek ise nasıl geliştirebilirim ?

darkangels

Banlı Kullanıcı
Hmm.Bence karşındaki insanlarla telapati kuruyorsun.Onların içinden geçenler senin zihninde beliriyor.Sitede güzel paylaşımlar var arama butonundan ararsan işine yarıcak şeyler bulabilirsin.

tuth

Kayıtlı Üye
Hayır isim arkadaşımın içinden geçmiyordu arkadaşım soruyu sormadan 1-2 dakika önce aklıma Agatha Christie geldi daha sonra soruyu sordu ve cevap Agatha'ydı.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ufak bir tesadüf olmuş bu tür tesadüfler sıkca olur eğer farklı doğa üstü yaşadığın şeyler olursa paylaşırsın seni yönlendiririz.

Her insanda her yetenek vardır bazılarında doğuştan su yüzüne çıkmış bazıları sonradan çıkmıştır.

tuth

Kayıtlı Üye
Ufak bir tesadüf olmuş bu tür tesadüfler sıkca olur eğer farklı doğa üstü yaşadığın şeyler olursa paylaşırsın seni yönlendiririz.

Her insanda her yetenek vardır bazılarında doğuştan su yüzüne çıkmış bazıları sonradan çıkmıştır.

Tesadüf denilemez sanırım çünkü birçok kez başıma böyle olaylar geldi.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
tesadüf denilemez sanırım çünkü birçok kez başıma böyle olaylar geldi.

Yeteneğinizi isimlendiremedim eğer öğrenciyseniz bu yetenekle dünyada dereceye girmeniz lazım hoca soruları sormadan cevaları hazırlayın :)

alin

Kayıtlı Üye
Karne vs demişsiniz sanırım yaşınız genç yatkınlığınız da var farkındalıkla ilgileniyor musunuz bilmem ama öneririm.Zamanla daha bilinçli olabilir.Tam anlamıyla elbette herşeye hükmetme tarzında olmaz ancak zamanla daha çok işe yarayabilir.Sitede işinize yarayacak fazlasıyla konu var göz atın derim.iyi forumlar

darkangels

Banlı Kullanıcı
Dediğim gibi ya telepati gibidir, tesadüfte olabilir diye düşünüyorum.