Telekinezi yapamıyorum

ben4422

Kayıtlı Üye
Merhaba ben -----------
Ben bu siteyle uzun zamandır ilgileniyorum ve özellikle beyin gücü ile ilgili konular (telekinezi) çok ilgimi çekiyor. Psişik güçlerden telekineziyi yapmak istiyorum, çalısıyorum haftada 2 veya 3 defa çalışıyorum ama kağıtta en ufak bir değişiklik yok malesef bu konuda bana yardımcı olabilirmisinz. Teşekkürler. :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:

blasphemous

Kayıtlı Üye
Ben de telekinezi yaptım ama günde en az 1 saat çalışman lazım, hiç değilse 15 dk. falan. Çok acelen varsa ama kağıda gelince onun 2. denemende falan dönmesi lazımdı, seninki dönmemiş. bBence yerini değiştirebilirsin, en kolayı budur. Yine de olmazsa başka bir şey dene.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Kağıdı buzdolabının buzluğuna koy, biraz soğusun öyle dene. Alakası ne deme ilk önce dene. :)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bence çalışmalarına bir cam fanusun içinde devam etmelisin. Bu cam fanus psi wheel' i hava akımı ve diğer faktörlerle bağlantısını kesecek ve sadece senin beyin gücünle baş başa kalacak. Eğer böyle başarabilirsen ne mutlu sana. Hemen olacak diye bir şey yo,k bu yeti herkesde vardır fakat körelmiştir. Bunu tekrar açığa çıkarmak ve deneye deneye nasıl bir mekanizma olduğunu çözeceksin. Anlatılmaz yaşanır bir şey...

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Ben inanıyorum ama olmuyor kağıdı kaldıramıyorum bir yardımcı olun belki de bunun tekniğini bilmiyorum yada fazla inanmıyorum lütfen yardımcı olun