Balik burcu erkegi

gizliyim

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar!

Genel bir soru olacak ama Balik Burcu erkegini bir Boga kadini nasil etkiler? Yada varmidir böyle bisey.. yoksa "Yahu erkek iste Baligida ayni, digerleride aynimi diyeceksiniz :)?
Bilemiyorum insan caresiz kalinca konuyu her yönden düsünüyor sanirim. Bide bu burcun (Balik Burcu erkegi) denge sorunumu var acaba. Yahu insana öyle bir his veriyorki... iste diyorsun, iste kesinlikle asik bana, yakinda acilir, kesin..
Iki gün geciyor bide bakiyorsunki o ask cocugundan ne haber var nede bir mesaj.. valla cözemedim gitti.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bir balık burcu erkeği olarak söylüyorum: O'na büyük bir sırrını verirsen güvenini kazanırsın. Merak etme sırrını kimseye söylemez. Yanındayken kendisi hakkında değil genel şeylerden konuş kendisi hakkında çok konuşulmasından sıkılır. Güvenini kazanmışsa kendisi hakkında yeterince konuşur zaten. Ve son olarak o'nun sana aşık olduğunu düşünmüyorum. Balık burcu genelde herkese yakın davranmayı sever eğer ondan hoşlandığınızı anlamışsa ve sizden hoşlanmıyorsa sizden biraz uzak durmak ister ama arkadaşlıktan da vazgeçmek istemez.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir balık burcu erkeği olarak söylüyorum: O'na büyük bir sırrını verirsen güvenini kazanırsın. Merak etme sırrını kimseye söylemez. Yanındayken kendisi hakkında değil genel şeylerden konuş kendisi hakkında çok konuşulmasından sıkılır. Güvenini kazanmışsa kendisi hakkında yeterince konuşur zaten. Ve son olarak o'nun sana aşık olduğunu düşünmüyorum. Balık burcu genelde herkese yakın davranmayı sever eğer ondan hoşlandığınızı anlamışsa ve sizden hoşlanmıyorsa sizden biraz uzak durmak ister ama arkadaşlıktan da vazgeçmek istemez.

Kesinlikle ben de balık erkeği olarak katılıyorum buna. Ama aşk pek burçlara bakmaz. Aşk su gibi değildir ki koyduğun kalıplarda şekil alsın. Öyle özgündür ki tutmasını bilmeyenin elinden buhar olur, uçar, gider.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ah ahhh :) sizi ne yapmali Baliklar... :D
Isin espirisi zaten tabiki askta Recete yoktur eser Rüzgar gibi kafasina göre. Ama ben Balik erkegi kadar cazibeli bir burc daha tanimiyorum. Hani bir söz vardir ya "Bir an gelir hic tanimadigin bir insana, kalkip tüm hayat hikayeni anlatmak istersin". Öyle anlayisli ve beyni yormadan dinliyorki! Sanki düsüncemi seziyor, hayret ediyorum hani konusmadan anlatabilmek kendini. Sakin buda büyücü olmasin :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Büyücülükle alakası yok ben büyü ile ilgilenmiyorum ama konuşmaya başlamasından yüz ifadesinden her yerinden anlayabiliyorum. Balık burcu iyi bir dinleyicidir.

Ama bir yengece aşıksa bence yapacak bir şey yoktur. ikisi de belli etmez sevdiğini balık anlar sevildiğini ama karşıdakinden bekler ilk sözü yengeç de aynı şekil de bekler. Sonsuza kadar beklerler ama söyleyemezler. Belkide sevmiyorsa kaybederim diye söylemezsem en azından yanında olurum diye. Bizim yengeçle aşkımızda böyle uzaktan severiz birbirimizi. Ağlarız her gece ama hiç kimse bilmez çevremizden ağladığımızı.Duygulandım ağlıyorum yine :D

gizliyim

Kayıtlı Üye
Sende biraz Koc burcu erkeginden örenek alsana:D onlar ise öyle bir hizla girisiyorlarki karsilarindaki Bayani resmen ürkütüyorlar. Tanistigim tüm koclardan kacma hissi olusuyordu bende. Gecenin ikisinde merhaba ne yapiyorsun merak ettim, diye arayan baska Burc erkegi varmidir:)

Evet Balik cok iyi bir dinleyicidir ama nedense biraz sersem gibi :D sanki kafasi hep karisik. Bide herkese mavi boncuk dagitma huyunuz olmasa ne güzel olurdu.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Evet Balik cok iyi bir dinleyicidir ama nedense biraz sersem gibi :D sanki kafasi hep karisik. Bide herkese mavi boncuk dagitma huyunuz olmasa ne güzel olurdu.

Sersem ve kafamın karışık olduğunun bende farkındayım. :D Bide ilk defa sizden duyuyorum mavi boncuk dağıtma huyunu; Hiç dağıtmadım dağıtan balıkta görmedim. :D

gizliyim

Kayıtlı Üye
Size uydum ona cok gizli bir sirrimi anlattim (aslinda hic önemli birsey degilde, sanki sadece ona anlatiyormusum gibi) :D yazarken kendi kendime güldüm. Hadi bakalim ne olacak insallah güvenini kazanmayi basarmisimdir. Yahu cidden kendisinden cok fazla bahsettigim zaman hic hoslanmiyor.

serfiraz

Kayıtlı Üye
bence balık burcu insanı hep sevilmek ister.sevgiyi verene canını verir.Onu bir ömür gerçekten seveceğinize inanıyorsanız ne mutlu size ,ama şayet sevgi biterse balık kaçar derin sulara doğru...

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bu kisinin gözüne girecem diye yoktan SIr ürettim.. :D
sevgiyi verecemde, almak istiyen varmi onu cözemiyorum iste.. sorun herkesemi iyi yoksa bana özel bir durummu? kendisi zaten Piskolog :D bu gidisle benim piskolojimi bozacak arkadaslar!
Hadi hayirlisi

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bu kisinin gözüne girecem diye yoktan SIr ürettim.. :D
sevgiyi verecemde, almak istiyen varmi onu cözemiyorum iste.. sorun herkesemi iyi yoksa bana özel bir durummu? kendisi zaten Piskolog :D bu gidisle benim piskolojimi bozacak arkadaslar!
Hadi hayirlisi

Yoktan sır ürettiğini bence anlamıştır yada anlaması uzun sürmez. Hem psikolog hem balık burcu :D ben genelde yalan söylenince hemen anlarım :D

gizliyim

Kayıtlı Üye
tam olarak yoktan degilde.. birazcik kenar süsü ekledim diyelim :D bunu yazili olarak yaptigimdan daha bi tepki alamadim. Sagolasin sende gözümü korkuttun :D.. baska söyliyecek tek sirrim ona olan ilgim olur herhalde.. tabi onuda bilmiyorsa coktan, hissleride kuvvetli.. zor zor benim isim cok zor

:( evet Psikolog olmasi benide acikcasi tedirgin ediyor

ha bide onlar burclar hakkinda da egitim aliyorlarmis, yada o bu konularla ilgilenmis bence cok etresan yani bilim dahi kabullenmis gibi birsey