Whymee

Whymee

Kayıtlı Üye
İş
Kaptan
Merhabalar,
Size gördüğüm ve garipsediğim bir rüyayı aktarmak istiyorum. Önceden belirteyim, mesleğim denizcilik.

Rüyamda büyük bir gemideyim. Gemi çok şiddetli bir şekilde sallanıyor, yalpalıyor. Öyle ki, ayakta duramıyorum. Gökyüzüne bakıyorum 2 tane Ay var. Biri çok küçük, diğeri ise gökyüzünün yarısını kaplayacak kadar büyük Görünüyor. Ben sallantıdan dolayı bir yerlere tutunmaya çalışırken, yüzünü göremediğim biri “tutun, yoksa denize düşüceksin.” diyor. Ama etrafıma baktığımda ise bir çöldeyim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlk olarak yazı karakterini değiştirmenizi rica ediyorum. Düşünün ki, düzeltirken pirinç ayıklıyor gibi hissediyorum.

Rüyanız hayır olsun…

Bir takım keder ve sıkıntılarınız bulunuyor. Ne tür bir yol ayrımında olduğunuzu bilmiyorum ancak, yeni bir döneme giriyor olsanız da, tercihleriniz bir öncekinden farklı olmazsa, sonuç pek değişmeyecek bilesiniz.

Durmadan iş değiştiriyor olabilir veya işten ayrılmayı sürekli zihninizde tekrarlıyor olabilirsiniz. Böyle bir yapıda olmanız ise ilerlemeniz için engel oluşturuyor.

Yolculuk sizin için sıradan bir durum olacağından, uzun yolunuz var demem pek cezbetmeyebilir, fakat var tabi.:) Gözlerinizle ilgili bir rahatsızlık ya baş gösterebilir veya var ise tedavi gerektirebilir.

Büyük bir zatla yapılacak bir görüşmeden karlı çıkabilirsiniz. Dağılan bir ortaklık için size teklif sunulabilir veya tüm müdür yardımcılığı kısmını size devredebilirler. Menfaat ve kazancınız artacak.

Öte yandan bir gönül kırgınlığı sebebiyle, yalnızlığa itiliyor veya kendinizi bilerek çevrenizden soyutluyor da olabilirsiniz. Bu konuda dengeli olmanızda fayda var çünkü yakınlarınız bu konuda üzerinize gelebilirler.

Sevgiler…