Sevdiğiniz Aşkınızdan Erisin

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Bakır bir levha üstüne sevdiğinizin ve annesinin adını yazınız... Bu bakır levhanın üzerine ihlas suresini 3 yada 7 kez okuyun. Falanın oğlu/kızı falanın oğlunun/kızının aşkıyla bu bakır levha nasıl ateşte kızıyorsa ,kalbi yanıp tutuşsun diye niyyet edin. Bu uygulamaya 7 gün boyunca yatsı dan sonra uygulamaya başlayın.....

Kaynak : Gizli İlimler

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Yaptığınız paylaşımların doğruluk payı nedir acaba? Bu tarz konularda birçok tereddüdüm var. Malum internet aleminde büyülerle ilgili yüzbinlerce tarif bulunmakta. Bizleri bilgilendirirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Yaptığınız paylaşımların doğruluk payı nedir acaba? Bu tarz konularda birçok tereddüdüm var. Malum internet aleminde büyülerle ilgili yüzbinlerce tarif bulunmakta. Bizleri bilgilendirirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

Yaptığım paylaşımların çoğunu bizzat veya yakın çevremden denenmiş sonuç alınmış olanlarını paylşamaya özen gösteriyorum.Bu uygulamayı yapan başarılı olan çevremden insanlar mevcut inanmak çok önemlidir böyle ön yargıyla sonuç alamassınız zaten ;)

alara26

Kayıtlı Üye
ben denedim çok etkili bir uygulama yalnız başka biryerde okumuştum sevdiğinizin ve annesinin ismi aralıksız yazılacak diye bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca bilenler için arapca yazsak daha doğru olmaz mı?

canmert196

Kayıtlı Üye
ben denedim çok etkili bir uygulama yalnız başka biryerde okumuştum sevdiğinizin ve annesinin ismi aralıksız yazılacak diye bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca bilenler için arapca yazsak daha doğru olmaz mı?

Yazmali islemlerde hersey majikal dil kullanilarak yazilmalidir turkcenin veya baska bir dilin majide etkisi yoktur dua kismi haric.

nohot

Kayıtlı Üye
Arkadaşım birine rzası ve bilgisi dışında birşeyler yaptırmak ve hissettirmek ne kadar doğru?
Aynı şey bize de olabilir düşünsenize !!!
Yanlış demek istemem , sonuçta insanların kendi seçimidir.Ama ne bileyim.....

albus

Kayıtlı Üye
Sevdiğiniz Aşkınızdan Erisin

Burada bir mantıksızlık var.

Aşk; ''Benim düşünceme göre aşk, ruhların çeşitli yaratıklar arasında bölünmüş parçalarını birleştirmesidir. Bu birleşme onların en yüksek temel ögelerinde meydana gelir. Beraberlik ve ayrılığın, varlıkların birleşimi ve ayrışımıyla ilgili olduğunu biliyoruz. Her şekil kesinlikle kendine uygun olan şekli çağırır; onu arar, bulur: Herşey misli mislinedir. Aramızda karşıtların birbirlerini ittiğini, benzerlerin birbirlerini çektiğini, hemcinslerin birbirleriyle uyum sağladığını bilmeyen yoktur. Niçin aynı durumlar ruhlar için sözkonusu olmasın? Allah Adem'in eşinde bulacağı ısınmanın nedenini Havva'nın kendisinden bir parça bulmasında kılmıştır.'' budur, İbni Hazm'ın anlaşılır tarifiyle.

Paylaştığınız yazı ise büyü içerikli.
Büyü kimseyi kimseye aşık edemez, sadece istemsiz olarak sevdirir.
Aşk ruhtandır.
Büyüyle aşk olmaz, olamaz.
Olsa olsa zoraki bir sevgi olur.

Aşka sabırsızlık olur.

beksah

Kayıtlı Üye
bakır levhanın üstüne yazılan isimler arapçamı türkçemi yazılıyor efendim.?

Lakito

Kayıtlı Üye
Arkadaslar istediğiniz yapın herseyine uygun olarak ama belirli varliklarla irtibat halinde degilseniz veya o doga üstü denilen seylerden yoksa isterseniz bu bakiri iki sene yakın hic bir sonuc alinmayacaktir.her uygulamada bu böyledir dua edersiniz tabiki olmasa bile sevap yapmış olursunuz.Allah ol demedikten sonra bisey olmuyor bunu uç yıl yaptıgım dualardan bunu anladım.ki benimkiler havasmi dersiniz büyü mü majimi orasını bilemiyorum.ben birilerini ayırmak icin dua okumadım yada büyü neyse veya kötü isler icin yapmadım. Ben beni aldatan esimi, kumar oynayan esimi,eve gelmeyen esimi,ve benden gittikçe uzaklaşan hem hak katında hemde devlet katında esim olan kisinin düzelmesi icin çok dualar okudum ama gercekten çok ve gordumki:( Allah ol demedikten sonra olmuyor .yoksa Rabbim bilmiyormu ben ne icin dualar yaptım kaç gece sabaha kadar aglayarak yakardigimi.:( ve esim hala düzelmedi

Dimply

Kayıtlı Üye
Herkes hoşlandığı kişinin kendisini sevmesini ister.Karşılıklı olmasını diler.Ama yine de bence bu hiç doğru değil.Kendi fikrim yanlış anlamayın.Ama zorla da yapılmaz diye düşünüyorum.

valoizm

Kayıtlı Üye
bakır levha ne oluyor? nerde bulabilirim? açıklarsanız sevinirim :)

byriddle

Kayıtlı Üye
Doğru olup olmadığına bir şey demiyorum ama bunun bana yapılmasını istemezdim :D