Eşcinsel Aşk Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Açıklama ;

• Bur bir neo-pagan uygulamasıdır.
  • Bu tertip uygulanan kişinin cinsel tercihleri değiştirilebilir.
  • Uygulama 2 aşamadan oluşmaktadır.
  • 1- istenilen kişinin cinsel tercihini değiştirmek.
  • 2 - Lezbiyen veya Gay ( Yapan Kişi ) ye Aşk & Muhabbet duyması sağlanır. Cinsel olarak sürekli yapan kişiyi arzular.
  • Denenmişmidir diye soracak olan arkadaşlara - Ben heteroseksüel'im bu yüzden uygulamak istemedim. Ama deneyip başarılı olan lezbiyen & gay eşcinsel arkadaşlarım var.
  • Uygulamayı yaparken istemsiz gülme bulutlarda hissi halisinasyon tarzı şeyler yaşanabilir doğaldır.

Yapılışı Ve Malzemeler ;

Gerekli materyaller ;

• Civan perçemi x3
  • Defne x2
  • Kurbanımızın Resimi ( A4 kağıdı büyüklüğünde bir resim etkili olacaktır)
  • Kırmızı Mum x22
  • Ökse otu x1
  • Adaçayı (Salvia) Tütsüsü
  • Havan ( Bitkileri & Otları Dövmek İçin Olan El Havanı )

Yapılışı ;

• İlk olarak tertibe başlanmadan önce Adaçayı (Salvia) Tütsümüz yakılır.
  • Sonrasında 22 adet mumuzu tek tek genişce bir şekilde çember çizecek şekilde diziyoruz.
  • A4 kağıdı büyüklüğündeki resmimizi mumlardan oluşturduğumuz çemberin içerisine koyuyoruz
  • Sonra resimin üzerine havanımızı koyuyoruz. Çemberin ortasına denk gelecek.
  • Ve açtığımız çember şeklindeki mumları sağ tarafdan başlayarak yakmaya başlıyoruz.
  • Sonrasında civan perçemini saplarıyla birlikte havanın içine atıyoruz.
  • Ve dövmeye başlıyoruz dövme işlemi devam ederken şu sözler söylenir (Yüth sodrh he Fe i felanca1 Riş kof Beth felanca2)
  • Bu sözleri söylerken felanca1 yazan yere kurbanın ismi felanca2 de sizin isminiz söylenir.
  • Bu işleme 6 dakika devam edilir.Döverken sürekli bu sözleri söylemeniz gerekmektedir.
  • Civan perçeminin dövülenlerini alıp resimin köşelerine serpiyoruz.
  • Sonrasında Ökse otu içinde aynı işlem uygulanır aynı sözler söylenir ve resimin köşelerine serpilir
  • Bu işlem bittikten sonra Defne kalıyor defnede farklı sözler söylenecek diğer geri kalan herşey aynı olacak.
  • Defne dövülürken söylenecek söz . ( Nun Nun Mim sadhr Kofrath heth teth)
  • Defneyide resimin kenarlarına yerleştirdikten sonra . Çemberi yaktığımızın yerin tam zıttı yönde söndürüyoruz.Mumları yani.Soldan başlayarak tek tek söndürdükten sonra çember bozulur .
  • Tertip kapatıldıktan sonra resim alınır.Etrafına dökülen otlarla birlikte ayak basılmamış bir açık alana gidilir ( Güneş görmesi iyidir) Resim toprağın altına gömülür.Otlar gömdüğünüz yerin üzerine bırakılır. Ve sonuç beklenmeye başlanır.

Kaynak: Yabancı bir parapsikoloji forumu

Romanticello

Kayıtlı Üye
Nun Nun Mim sadhr Kofrath heth teth

denilen yerde sadhr'dan sonra kurban,teth'den sonra da kendi ismimiz mi gelecek yine?

sayko224

Kayıtlı Üye
Birçok uygulama denedim eşcinsel olarak ama sonuc alamadım ! Maalesef

obsesif

Kayıtlı Üye
İlginç bir paylaşım...Yani diyelim yaptılar,değişti,sonra uygulamayı yapan kişi vaz geçti ee ne oldu şimdi :) uygulama yapılan kişi eçcinsel tercihlere sahip biri olarak mı yaşamını sürdürecek acaba?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İlginç bir paylaşım...Yani diyelim yaptılar,değişti,sonra uygulamayı yapan kişi vaz geçti ee ne oldu şimdi :) uygulama yapılan kişi eçcinsel tercihlere sahip biri olarak mı yaşamını sürdürecek acaba?

Hayır kusura bakmayın ama ne planladığınızı merak ediyorum.

obsesif

Kayıtlı Üye
Ben birşey planlamıyorum!sadece bize yapılırsa ne olur diyorum!Her sorduğumuz soruda mutlaka planımız mı olması gerekiyor acaba?

Daryana

Kayıtlı Üye
Sanırım forumda bir tek bu büyü uygulaması var eşcinseller için. Eşcinsel büyü uygulamaları bir tek bu büyüyle sınırlı değildir diye düşünüyorum. Keşke daha fazlası bilinseydi, paylaşılsaydı. Malzemelerin bulunmasıda kolay ama yapması zor tecrübe gerektiren bir uygulama gibi geldi bana. Aslında yapmak istiyorum. ama diyelim işe yaradı fakat bir kaç yıl sonra ayrıldık, o kişi hayatına eşcinsel olarak devam ederse vicdan azabı çekerim
:(

@Y$e

Kayıtlı Üye
Sanırım forumda bir tek bu büyü uygulaması var eşcinseller için. Eşcinsel büyü uygulamaları bir tek bu büyüyle sınırlı değildir diye düşünüyorum. Keşke daha fazlası bilinseydi, paylaşılsaydı. Malzemelerin bulunmasıda kolay ama yapması zor tecrübe gerektiren bir uygulama gibi geldi bana. Aslında yapmak istiyorum. ama diyelim işe yaradı fakat bir kaç yıl sonra ayrıldık, o kişi hayatına eşcinsel olarak devam ederse vicdan azabı çekerim
:(

Sayın Daryana,

Bütün uygulamalar zordur ve emek ister. Hem de çok emek ister. Yıllar ister, inanç ister.
Bir insanın cinsel tercihini değiştirmek çok zor ve tehlikeli bir uygulama olsa gerek. Tehlikeli dememin nedeni 3 kat yasası.
Ayrıca da diyelim ki büyüyü gerçekleştirdiniz ve birisini kendinize aşık ettiniz. Sizinle beraberken vicdan azabı çekmiyorsunuz da ayrılınca mı çekeceksiniz.
Bu tarz uygulamaları yapmadan önce enine boyuna düşünün. Ve sonradan pişman olacağını düşündüğünüz hiçbir şeyi de yapmayın.
Sevgiyle kalın...

Daryana

Kayıtlı Üye
Sayın Daryana,

Bütün uygulamalar zordur ve emek ister. Hem de çok emek ister. Yıllar ister, inanç ister.
Bir insanın cinsel tercihini değiştirmek çok zor ve tehlikeli bir uygulama olsa gerek. Tehlikeli dememin nedeni 3 kat yasası.
Ayrıca da diyelim ki büyüyü gerçekleştirdiniz ve birisini kendinize aşık ettiniz. Sizinle beraberken vicdan azabı çekmiyorsunuz da ayrılınca mı çekeceksiniz.
Bu tarz uygulamaları yapmadan önce enine boyuna düşünün. Ve sonradan pişman olacağını düşündüğünüz hiçbir şeyi de yapmayın.
Sevgiyle kalın...

Sevdiğim benimle beraberken yaşayacağım mutluluktan hiç bir şeyi görmez gözüm. 3 kat yasasına gelince aşk büyüsü bana ne gibi bir kötülükle geri dönebilir ki?

@Y$e

Kayıtlı Üye
Sevdiğim benimle beraberken yaşayacağım mutluluktan hiç bir şeyi görmez gözüm. 3 kat yasasına gelince aşk büyüsü bana ne gibi bir kötülükle geri dönebilir ki?

Sayın Daryana,

Sanırım Sayın Keira yazmıştı. İyi niyetli gibi görünen büyülerin dahi sonucu kötü olabilir. Siz belki masumca bir şey diliyorsunuz ama sonucunun ne olacağını kimse kestiremez.
Benim sizi uyarma nedenim gerçekten ciddi bir konuda diretmeniz. Karşınızdaki kişinin cinsel tercihini değiştirmekten bahsediyorsunuz. Bu konunun ciddiyetinin farkında mısınız? Karşıdaki kişi için ne kadar yıkıcı bir şey olacağını düşünün. Belki eş cinsel bir insanı kendinize aşık etmeye çalışırsınız bunu anlarım bir yere kadar ama istediğiniz şeyin sonuçlarına bir de karşıdaki kişinin gözünden bakmayı deneyin.
Uygulamayı sizin yapabileceğinizden şüpheliyim, yaptıracak birini bulursanız diye uyarıyorum sizi.
Sizin yapabileceğinizden şüpheliyim çünkü:
Boş yere dememişler emek olmadan yemek olmaz.

Daryana

Kayıtlı Üye
Sayın Daryana,

Sanırım Sayın Keira yazmıştı. İyi niyetli gibi görünen büyülerin dahi sonucu kötü olabilir. Siz belki masumca bir şey diliyorsunuz ama sonucunun ne olacağını kimse kestiremez.
Benim sizi uyarma nedenim gerçekten ciddi bir konuda diretmeniz. Karşınızdaki kişinin cinsel tercihini değiştirmekten bahsediyorsunuz. Bu konunun ciddiyetinin farkında mısınız? Karşıdaki kişi için ne kadar yıkıcı bir şey olacağını düşünün. Belki eş cinsel bir insanı kendinize aşık etmeye çalışırsınız bunu anlarım bir yere kadar ama istediğiniz şeyin sonuçlarına bir de karşıdaki kişinin gözünden bakmayı deneyin.
Uygulamayı sizin yapabileceğinizden şüpheliyim, yaptıracak birini bulursanız diye uyarıyorum sizi.
Sizin yapabileceğinizden şüpheliyim çünkü:
Boş yere dememişler emek olmadan yemek olmaz.

Haklısınız karşıdaki kişi yıkıma uğrayacaktır bu 3 kat yasası olarak bana geri dönebilir. Bu arada kendim yapmayacağım birine yaptıracağım fakat sadece bana aşık olmasını istiyorum cinsel tercihi değişmesede olur ama cinsel tercihi değişmeden bana nasıl aşık olacak ki? Yani mesela eğer olurda ayrılırsak hayatına kaldığı yerden heteroseksüel olarak devam etsin istiyorum. Yada olursa eğer yine heteroseksüel olarak kalsın ama beni bir kız gibi görüp benden bir kızdan hoşlanıyormuş gibi hoşlansın istiyorum yani kötü bir niyetimde yok aslında. Bu yüzden eğer ayrıldığımız halde homoseksüel olarak yaşamına devam ederse üzülürüm demiştim. Eğer dediğim gibi hep homoseksüel kalacaksa o zaman zaten bu büyüyü yaptırmam

muratsavci

Kayıtlı Üye
birşeyt solıcem karşı tarafındada sonucta bır escınsel olması gerekıyor dımı ?? pekı bu tarz degılde dırek kendını degıstırıcek bır buyu yontemı yokmu bır arkdaşım var erkekk.. ama ben oun cınsıyetının kız oldugunu bır yıl sonra ogrendım kurtarmak ıcın yapabılırm

@Y$e

Kayıtlı Üye
Haklısınız karşıdaki kişi yıkıma uğrayacaktır bu 3 kat yasası olarak bana geri dönebilir. Bu arada kendim yapmayacağım birine yaptıracağım fakat sadece bana aşık olmasını istiyorum cinsel tercihi değişmesede olur ama cinsel tercihi değişmeden bana nasıl aşık olacak ki? Yani mesela eğer olurda ayrılırsak hayatına kaldığı yerden heteroseksüel olarak devam etsin istiyorum. Yada olursa eğer yine heteroseksüel olarak kalsın ama beni bir kız gibi görüp benden bir kızdan hoşlanıyormuş gibi hoşlansın istiyorum yani kötü bir niyetimde yok aslında. Bu yüzden eğer ayrıldığımız halde homoseksüel olarak yaşamına devam ederse üzülürüm demiştim. Eğer dediğim gibi hep homoseksüel kalacaksa o zaman zaten bu büyüyü yaptırmam

Büyünün sonucunun ne olacağını bilemem. Yapmadım, yapan birisiyle de konuşmadım.
Genel olarak aşk büyülerinin sonucunda kişiyle arasındaki büyü etkisini yitirirse büyü yapılan kişi büyüyü yapan kişiyi sevmeyi bırakır ve yaşadıklarına anlam veremez.
Bu prensiple işlediğini varsayın. Bir heteroseksüel birisini homoseksüel ilişkiye büyü ile zorlamak? Bu çok kötü bir etki bırakır kişide. Büyünün etkisi geçtikten sonra yaşadıklarından utanıp bir mana veremeyecektir. Belki de kendine olan özgüvenini yitirecektir. Buna benzer yüzlerce kötü son var.
Benim anlamadığım şey insanların her başı sıkıştıklarında büyüye başvurmaları. Çoğu majisyenin yıl içinde yaptıkları büyüler bir elin parmağını geçmez. Neden sıkıntılarınızı kendiniz halletmeye çalışmıyorsunuz. Sizin sorunlarınıza sizden daha iyi çözüm bulacak olan yoktur.
Sakın yanlış anlamayın eş cinselliği bir sorun olarak görmüyorum. Benim kast ettiğim sevgilim terk etti geri dönsün, A kişisini kendime aşık etmeliyim, B kişisi benden soğusun, C kişisinin başına kötü şeyler gelsin, D kişisiyle aramı düzeltin vs. vs. vs. Bunlara gerek olmadığını düşünüyorum. Konuşmak en iyi çözüm her başı sıkışan büyüye başvuruyor.

Size çözüm önerimse: Muhakkak sizi sevecek, değer verecek birisi karşınıza çıkacaktır. O kişi karşınıza çıkıncaya kadar bekleyin. Dünya'da milyonlarca eş cinsel var. Türkiye'de de var haliyle. O kişi karşınıza çıkınca ve normal bir ilişki yaşayınca eminim şuan istediğiniz şey bir daha aklınızın ucundan bile geçmeyecektir.

Sevgi ve ışıkla...

Daryana

Kayıtlı Üye
Büyünün sonucunun ne olacağını bilemem. Yapmadım, yapan birisiyle de konuşmadım.
Genel olarak aşk büyülerinin sonucunda kişiyle arasındaki büyü etkisini yitirirse büyü yapılan kişi büyüyü yapan kişiyi sevmeyi bırakır ve yaşadıklarına anlam veremez.
Bu prensiple işlediğini varsayın. Bir heteroseksüel birisini homoseksüel ilişkiye büyü ile zorlamak? Bu çok kötü bir etki bırakır kişide. Büyünün etkisi geçtikten sonra yaşadıklarından utanıp bir mana veremeyecektir. Belki de kendine olan özgüvenini yitirecektir. Buna benzer yüzlerce kötü son var.
Benim anlamadığım şey insanların her başı sıkıştıklarında büyüye başvurmaları. Çoğu majisyenin yıl içinde yaptıkları büyüler bir elin parmağını geçmez. Neden sıkıntılarınızı kendiniz halletmeye çalışmıyorsunuz. Sizin sorunlarınıza sizden daha iyi çözüm bulacak olan yoktur.
Sakın yanlış anlamayın eş cinselliği bir sorun olarak görmüyorum. Benim kast ettiğim sevgilim terk etti geri dönsün, A kişisini kendime aşık etmeliyim, B kişisi benden soğusun, C kişisinin başına kötü şeyler gelsin, D kişisiyle aramı düzeltin vs. vs. vs. Bunlara gerek olmadığını düşünüyorum. Konuşmak en iyi çözüm her başı sıkışan büyüye başvuruyor.

Size çözüm önerimse: Muhakkak sizi sevecek, değer verecek birisi karşınıza çıkacaktır. O kişi karşınıza çıkıncaya kadar bekleyin. Dünya'da milyonlarca eş cinsel var. Türkiye'de de var haliyle. O kişi karşınıza çıkınca ve normal bir ilişki yaşayınca eminim şuan istediğiniz şey bir daha aklınızın ucundan bile geçmeyecektir.

Sevgi ve ışıkla...

Haklısınız fakat ben onu sevdiğimi itiraf edersem bu benim için çok kötü olur çevrem homofobik insanlarla dolu ve herkesden bu durumumu saklıyorum. Aşık olduğum kişiyede itiraf edemem oda mafeder hayatımı. Aşık olduğum kişiyi çocukluğumdan beri tanıyorum fakat yeni aşık oldum. Nedenini bilmiyorum bir anda aşık oluverdim. Belkide sandığım gibi heteroseksüel değildir ve belkide o bana büyü yaptırmıştır çünkü ben 1 ay öncesine kadar aşık olduğum kişiden nefret ediyordum. Sonradan aşka dönüştü birden. Bir anda aşık olduğum için belkide bana büyü yapılmıştır gibime geldiğide oluyor. Ben onu kendime büyüyle aşık etme çözümüne tek çözüm bu olduğu için başvuruyorum çünkü büyü olmadan birşeyler gerçekleştirmeye çalışırsam oturduğum muhitten taşınmam bile gerekebilir. 2 türlüde ceza çekmiş olacağım. Büyü yaptırınca 3 kat yasası, bu sorunu büyüsüz çözüncede çevrem beni cezalandıracak. Beni bir büyüğüm olarak uyardığınız içinde çok teşekkür ediyorum mesaj atmıştım ama gitmemiş sanırsam. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Gerçek hayatımda bile benle ilgilenen birisi yokken, burada siz zarar görmemden korkuyorsunuz ve olumsuz bir sonuçla karşılaşmamam için bana yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Size çok teşekkür ediyorum

@Y$e

Kayıtlı Üye
Haklısınız fakat ben onu sevdiğimi itiraf edersem bu benim için çok kötü olur çevrem homofobik insanlarla dolu ve herkesden bu durumumu saklıyorum. Aşık olduğum kişiyede itiraf edemem oda mafeder hayatımı. Aşık olduğum kişiyi çocukluğumdan beri tanıyorum fakat yeni aşık oldum. Nedenini bilmiyorum bir anda aşık oluverdim. Belkide sandığım gibi heteroseksüel değildir ve belkide o bana büyü yaptırmıştır çünkü ben 1 ay öncesine kadar aşık olduğum kişiden nefret ediyordum. Sonradan aşka dönüştü birden. Bir anda aşık olduğum için belkide bana büyü yapılmıştır gibime geldiğide oluyor. Ben onu kendime büyüyle aşık etme çözümüne tek çözüm bu olduğu için başvuruyorum çünkü büyü olmadan birşeyler gerçekleştirmeye çalışırsam oturduğum muhitten taşınmam bile gerekebilir. 2 türlüde ceza çekmiş olacağım. Büyü yaptırınca 3 kat yasası, bu sorunu büyüsüz çözüncede çevrem beni cezalandıracak. Beni bir büyüğüm olarak uyardığınız içinde çok teşekkür ediyorum mesaj atmıştım ama gitmemiş sanırsam. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Gerçek hayatımda bile benle ilgilenen birisi yokken, burada siz zarar görmemden korkuyorsunuz ve olumsuz bir sonuçla karşılaşmamam için bana yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Size çok teşekkür ediyorum

Sayın Daryana,

Hepimizin forumda bulunma amacı bu birbirimize yardımcı olmak, yeri geldiğinde uyarmak, yeri geldiğinde katılmak.
Benim anlamadığım ve tasvip etmediğim nokta hayatınızdaki her şeyi büyü üzerine kurmanız. Birinden sonradan hoşlandıysanız size büyü yapılmıştır,siz birine aşıksınız hemen büyü yapayım diyorsunuz, önceki mesajlarınızda büyü yaptığınızı söyleyip ailenizi korkuttuğunuzu ve bunun sonucunda akıl hastanesine yatırıldığınızı söylemiştiniz. Benim sizi uyardığım nokta bu. İnsan hayatını böylesine büyü için yakıp yıkmamalı, hayatını büyü üzerine kurmamalı.
Ayrıca gidin itiraf edin demedim size maalesef Türkiye pek çok açıdan daha dar açıdan bakmayı sevenlerle dolu bir ülke özellikle de eş cinsellere karşı. Bu yüzden cinayetler dahi işlenebiliyor.
Şuan için bekleyin ve cinsel tercihinizi kendinize saklayın. Gereksiz dürüstlüğün ve cesaretin kimseye faydası yok. Gönül ister ki herkes istediği hayatı yaşasın birbirlerinden bir şeyler saklamasın ama bunun imkanı yok. Hele sizin durumunuzdaki biri durumunu kendine saklamalı.
Ve gidip itiraf etmeyin, bekleyin önünüze muhakkak birisi çıkacaktır. Şuan o kişiye aşık olabilirsiniz ama ilerde hayatınızı değiştirecek biriyle karşılaşabilirsiniz.
Benim sizden tek ricam hayatınızı büyü üzerine temellendirmemeniz.

muratsavci

Kayıtlı Üye
hayır ıste heteroseksuel bırını homoseksueller ılıskıyee degıl mesele bır gayı kadınlar bır lezbıyenı erkeklere yoneltmeye calıstmaktan bahsedıyorum ben

Daryana

Kayıtlı Üye
hayır ıste heteroseksuel bırını homoseksueller ılıskıyee degıl mesele bır gayı kadınlar bır lezbıyenı erkeklere yoneltmeye calıstmaktan bahsedıyorum ben

Anladığım kadarıyla, heteroseksüel birini homoseksüel ilişkiye değil, sadece bir gayi bir kadına yöneltmek/sevdirmek istiyorsunuz. Yazım tarzınızdan pek fazla anlayamadım ama eğer daha düzgün belirtirseniz bilgili arkadaşlarımız yardımcı olabilir

muratsavci

Kayıtlı Üye
aynen dogru anlamıssınız gay bırını tekrar kadınlara yöneltmek ıstıyorum ben ne sekılde yapabnılır varmı boyle bır majı uygulaması

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
büyü adres sormaz eğerki yanlış birşey yaparsan topu hızlı atarsın gol olur ama hızlı atarda direğe çarpıp sana geri dönüp vurursa zararı sanadır mantık aynı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...