Bilgisayar konusunda Acil Yardımınıza İhtiyacım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sennin

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;
Babam işyerindeki bilgisayarına format atarken yanlışlıkla D sürücüsünü biçimlendirmiş.Hatsının farkına varıncada işlemi iptal etmiş.Ancak sürücüdeki verileri kaybetmiş.Bu dosyaları çok acil geri getirmemiz gerek lütfen yardımcı olun.Binlerce belge gitmiş eğer bulamazsa bu belgeleri tek tek yeniden yazması gerekecek.Lütfen çok yardıma ihtiyacımız var yardımlarınızı bekliyoruz.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Silinen dosyaları geri getirmek için programlar mevcut benimde bir zamanlar kullanmış olduğum iş yapar bir program var sanırım paralı bir program ama internette tam versiyonu bulabilirsiniz

Sennin

Kayıtlı Üye
Demo sürümü bende mevcut.Ancak tam sürümünü bulamadım.En çok Easy Recovery Professıonal programıyla Get Data Back programını öneriyorlar.Onlarında tam sürümlerini bulamadım.Gerçekten çok yardıma ihtiyacım var aklınıza başak çözüm yolu,program gelirse lütfen yazın.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Demo sürümü bende mevcut.Ancak tam sürümünü bulamadım.En çok Easy Recovery Professıonal programıyla Get Data Back programını öneriyorlar.Onlarında tam sürümlerini bulamadım.Gerçekten çok yardıma ihtiyacım var aklınıza başak çözüm yolu,program gelirse lütfen yazın.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Canım şuan vaktim yok internette arayarak bulabilirsin full cracklı ilaçlı vs gibi .. aramalarla bulabilirsin. bulup yollamak isterdim ama işim var.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
o demo programlar pek işe yaramıyor abuk subuk geliyor. Tavsiyem ücretli bir programla denemeniz veya bu işle ilgilenen bilgisayarcılar hardiski alarak her şeyi klasör klasör geri getirebiliyor.

Not:Belgeleri geri getirene kadar "D" nin üzerine hiç bir şey yazmayınız. Geri dönüşü zor olur

Sennin

Kayıtlı Üye
Henüz D üzerine herhangi bir yükleme yapmadık.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Partition Recovery Partıtıonunu da sıldıyse
Deleted File Recovery---ama budaha ıyı

üstünde 4 programm var ve kullanılması basıt
sana teker teker hepsını ısmınlen verıcek ve ıstedıklerını seçersın

Sennin

Kayıtlı Üye
Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederiz.4 tane program buldum.Yarın babamın işyerine gidip bu 4 programı deniycez.Artık biri işe yarar muhtemelen.Başka öneriniz varsa buraya yazın onlarıda deniyim.Yardımlarınız için tekrar hepinize teşekkür ederim.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Deleted File Recovery
Formatıonu bıle gerı alıyor
bu en basıt olanı
dığerlerı komplızıert.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Partition Recovery -----sılınmış partıtıonları gerı düzeltıyor
■ Deleted File Recovery ----hatalı NTF dekı kayıtları gerı getırıyor bootsektorda ve MBR de hata varsa hatayı düzeltıyor
■ Deep Scan Recovery -----derın scan
Format Recovery ----Formatlı olan NTF den Kayıtlarıne bulursun
renklı olanı kullan

Sennin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Sorun çözüldü.Dosyaların nerdeyse hepsini kurtardık.Kullandığımız programın ismi Final recovery gibi bişeydi.Ayrıca Easy recovery professional'da çok yardımcı oldu.Hepinize yardımlarınız için binlerce kez teşekkür ederim.
İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...