Diyeti Kolaylaştiran Büyü

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Formül sayesinde artik daha çabuk zayiflayacaksiniz.Ve şişmanlamak sorunundan sizi kurtaracaktir.

Gereken Malzemeler:
Yemeği birakamadiğiniz tatli
3 diş sarimsak

Her ne tatlı çeşidinden kurtulmak istiyorsanız, pasta, çikolata, kurabiye,bunu bir saksiya gömün. Üstüne 3 tane sarimsak dikin. Sarimsak büyüdükçe, o tatliya olan isteğiniz azalacaktir..

gözde

Kayıtlı Üye
Eee bu kadarmı?? kaynak nedir? duası,okuması ne bileyim günü vakti yok mudur??

gözde

Kayıtlı Üye
İlginç..büyü yapmak bu kadar kolaymış demek :)

zahav

Kayıtlı Üye
O tatli, cikolata gomecegimiz her ne ise bozulup kokmaz mi topragin icinde?

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Tatlı ve ben olmazsa olmaz onun için bu büyü bana etki etmez gibi:)zaten diyet hiç yapamam...bir de aklına tamamen birşeyi oturtursan zaten büyüye gerek kalmaz tam olarak istekli ve azimli olmak gerek...

Levla

Kayıtlı Üye
Bence her şeye büyü yapmak kötü bir davranış kendi iradenle bunu kesebilirsiniz yinede bazı arkadaşlarımızın işine yarayacaktır teşekkür ederim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Büyü hakkında hicbir ilmim olmamasına rağmen bir mabet üyesi olarak çok rahat şu yorumu yaparım. Büyüyü herkes yapamaz. Yoksa tutup da malzemeyle yapılacak şeyle herkes yapardı herşeyini, büyücülere de gerek kalmazdı. Kaldı ki bu uygulama kesinlikle eksiktir. Duası ve ya bir okunması gereken şey vardır. Onu da herkesin okuması aynı etkiyi göstermez. Kısacası burada yazan büyüler tamamen büyü ögrencileri için bir örnek, formül gibidir. Uygulanması için herkesin kendi yorumu gereklidir.

Levla

Kayıtlı Üye
Büyü hakkında hicbir ilmim olmamasına rağmen bir mabet üyesi olarak çok rahat şu yorumu yaparım. Büyüyü herkes yapamaz. Yoksa tutup da malzemeyle yapılacak şeyle herkes yapardı herşeyini, büyücülere de gerek kalmazdı. Kaldı ki bu uygulama kesinlikle eksiktir. Duası ve ya bir okunması gereken şey vardır. Onu da herkesin okuması aynı etkiyi göstermez. Kısacası burada yazan büyüler tamamen büyü ögrencileri için bir örnek, formül gibidir. Uygulanması için herkesin kendi yorumu gereklidir.
Pembe Pelerin bence bu uygulama bir nevi psikolojik.Sarımsağın acı tadı ile o tatlıyı beyin düşünüyor herkes vazgeçer ve haklısınız enerji aktarmasız büyü olmaz vede büyü gibi bir ilmi hiç bir aklı başında kişi herkesin ulaşabileceği ortamlarda paylaşmaz ya eksik verir ya da hatalı.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Konu sahibi epeydir aktif değil. Bu site de büyü paylaşımına açık bir site. Paylaşılacak tabii ki, isteyen eksik paylaşır isteyen fazla paylaşır, istemeyen paylaşmaz. Ancak ne olduğu belirsiz bir büyüyü konu sahibinin doğrudan bilgisi olmamasına rağmen paylaşması ne kadar doğru? Belki kötü yan etkileri olabilir, bunları da düşünmek lazım.
Söz konusu büyüye gelirsek sıkın dişinizi zayıflayın, değişik değişik icatlar çıkarmaya gerek yok :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Konu sahibi epeydir aktif değil. Bu site de büyü paylaşımına açık bir site. Paylaşılacak tabii ki, isteyen eksik paylaşır isteyen fazla paylaşır, istemeyen paylaşmaz. Ancak ne olduğu belirsiz bir büyüyü konu sahibinin doğrudan bilgisi olmamasına rağmen paylaşması ne kadar doğru? Belki kötü yan etkileri olabilir, bunları da düşünmek lazım.
Söz konusu büyüye gelirsek sıkın dişinizi zayıflayın, değişik değişik icatlar çıkarmaya gerek yok :)
Aynen öyle.Büyü yapmaktansa tut boğazını zayıfla.Yazmayayım diyorum tutamıyorum kendimi.;).Büyü yapılacaksa değen birşeyler için yapılmalı.İradeyi devreye sokan herkes kilo verir.Hem büyü yapmaktan daha kolay.

Levla

Kayıtlı Üye
Karar verilmiştir tak tak tak
Bu büyünün hatta neredeyse her büyünün yan etkilerini ve bazı özelliklerini tam bilmeden yapılması sizin aleyhinize sonuçlanabilir büyü yapmak için bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Büyü çok geniş bir yelpazeyi tanımlayan kısa bir sözcük. Bazı enerjileri ittirme, yönlendirme, yer değiştirme, uyandırma, söndürme işlerini her gün herkes farkında olmadan yapıyor. Enerjiler de çok çeşitlidir. Ayağınızı, elinizi, parmağınızı bile koyduğunuz bir şekil bir enerji ortaya çıkarır. Bu önce sizin ruh halinizi, sonra bedeninizi etkiler. Enerji alanınızın gücü ve türüne göre de, çevrenizi ve hatta kainatı etkileyebilir. Doğaya yönelik bu tarz uygulamalara da ne derece büyü denir (büyü nedir ne değildir) orası muamma ama bu tarz şeyleri herkes yapabilir. Mesele elbette niyet enerjisi ama biraz da işte doğanın ve doğaya ait canlıların (mesela sarımsak) enerjisiyle alakalı.
Bu geniş bir konu aslında bir ara bu konu hakkında yazı hazırlamak lazım.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ay ben kesin yandım bana mezar lazım zira çok yemek yiyorum nerdeyse bir çok seyi yiyorum 3 sarımsak asla yetmez :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Zayıflamak için tek yol boğazdan kesmek. Büyüyle hallolmasından daha sağlıklı. Hem bu konu çok eski. O değilde ben şuan aloe verayı ikiye böldüm o yapış yapış suyunu yüzüme sürdüm ay birşey olacak diye ödüm patlıyor :D Ayrıca zayıflamak için limonlu sirkeli su için işe yarıyor. Yada yemek yerken bunu yesem bana ne yararı olacak diye düşünün. Özellikle size yapışacağını günden güne dahada kilo alacağınızı düşünün. Mantıklı olun kilo kimseye yakışmıyor ben böyle düşünerek yemiyorum artık :D