uyanma vakti

gallant

Kayıtlı Üye
Aslında konuya nasıl giriş yapacağımı bilemiyorum. Uzun süredir bu tip şeyleri takip ediyorum. Elime inanılmaz kitaplar ve bilgiler geçti. Siz de bu tip şeylerle uğraşıyorsunuz fakat çok büyük yanlışlarınızı gördüm. Tamam herkezin kendi düşüncesi fakat ben biraz olsun gözlerinizdeki perdenin kalkmasını istiyorum. Belki bilenlerde vardır... Eğer cinlerin,ifritlerin,düşmüş meleklerin(bunlarda cindir azazil(iblisin ilk adı) gibi cennetten kovulmuşlardır) olduğuna inanıyorsanız tanrıyı da kabul ettiğinizi var sayıyorum. Sizinle bazı videolar paylaşmak istiyorum. Önce biraz bilgi vermek isterim: sakın ayetleri tersten okumaya kalkışmayın. Hesap verilcek günü aklınızdan çıkarmayın. Tanrının varlığını kabul ederek cennete er yada geç girebileceğinizi düşünmeyin bile. Unutmayın ki iblisin cennetten kovulma sebebi tanrıyı red etmesi değildir. Sebebi tanrının emrine uymamasıdır. Bakın arkadaşlar bunları idrak edebilmek biraz zor fakat tek göz aramızda. Belki bir müslümanın sözüne inanmazsınız diye bir hristiyanın itiraflarını paylaşıyorum. paylaşacağım video 28. video fakat siz 29 30 ve 31 de izleyin daha sonrasın da isterseniz diğrelerini de izleyebilirsiniz. Bilginiz olsun diye söylüyorum - youtube den müzik endüstrisinin deşifre olduğu videolar var 11 tane sırasıyla izleyin. Anlatılanlar inanılmaz şeyler ve bir komplo teorisinden de büyük bundan sonraki hayatımızı ilgilendirecek şeylerdir. Linkini vereceğim video sadece önemli bir şahsiyetin itirafları gerçekleri öğrenmek için burdaki 28. 29. 30. ve 31. videoları izledikten sonra önce youtube dan "müzik endüstrisi deşifre" araması yapın ve onlarıda izleyin. Daha sonra dilediğinize inanabilirsizin. Ama inanmasanızda bundan sonra tv yi biraz daha dikkatli izleyin. Not: Tanrı diye yazmamın sebebi genele hitap etme amacımdan dolayıdır. İyi seyirler.
http://www.youtube.com/profile?anno...teenWafeegah061&feature=iv#p/f/28/huQHiTMRu5k

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Birşeyi yaşamadan, onun gerçekte nasıl bişey olduğunu bilemezsiniz.

Böyle bir varlıkla karşılaşmadan,
onun kişide uyandırdığı hisleri bilemezsiniz.

gallant

Kayıtlı Üye
Hiç denk gelmemişim pardon:(. Bu konuyuda biliyorum. Paylaştığın için saol insanların bunları izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Aslında illuminati hakkındaki görüşlerinizi merak ettiğim için konuyu açtım.Micheal Jacson'ın ölümündeki İllüminati bağlantısı ve daha fazlası! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" Ne kadar çok kişi bilirse o kadar iyi.