Kahır ve Helâk

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Hakkeden bir insanin mahv ve helâk olmasi istenirse bir mum alinir ve şerli bir saatte şer hatemi, istenilen kişinin ve annesinin isimleri mumun üzerine yazılır.

"Tevekkel yâ hüddami hâzihil esma bi helâki filân bin filâne hiyel acil"

Denilerek mum yakilir.Ateş mumun üzerindeki isimlere gelince o kişi ölür.

wolf77

Kayıtlı Üye
bu denenmisimi??? böyle kolay olsa herkez yapar bunu eksik varmi burda??

wolf77

Kayıtlı Üye
yok abi yanlis anlama sadece sordum, yani bu tam öylemi yani eksiyi varmi??

Hakkeden bir insanin mahv ve helâk olmasi istenirse bir mum alinir ve şerli bir saatte şer hatemi, istenilen kişinin ve annesinin isimleri mumun üzerine yazılır.

"Tevekkel yâ hüddami hâzihil esma bi helâki filân bin filâne hiyel acil"

Denilerek mum yakilir.Ateş mumun üzerindeki isimlere gelince o kişi ölür.

burada mum rengi önemlimi?, isimleri nasil yazalim? kalemlemi yoksa iyne ile mi?? isimleri nasil yazalim? misal ayse binti fatma mi yoksa sadece ayse fatma mi?? bunu kackere okuyalim?? lütfen detayli yazarmisin? lütfen

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
burada mum rengi önemlimi?, isimleri nasil yazalim? kalemlemi yoksa iyne ile mi?? isimleri nasil yazalim? misal ayse binti fatma mi yoksa sadece ayse fatma mi?? bunu kackere okuyalim?? lütfen detayli yazarmisin? lütfen

Mühürü burda paylaşmadim. Çünkü yasak. Bu sadece bilgi. Sonucu ölümcül ;)

kıss1

Banlı Kullanıcı
şer hatemi şu günlerin hatemlerinin şer şekli değilmiydi

whitedemon

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey yapan helak olur.Ancak tarifi vermemişsiniz yapamıyoruz.Denedim oldu demişsiniz siz katilmisiniz?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey yapan helak olur.Ancak tarifi vermemişsiniz yapamıyoruz.Denedim oldu demişsiniz siz katilmisiniz?

Çünkü böyle şeylerin sansürlenerek verilmesi gerekiyor. Eminim bunu sizde biliyorsunuzdur. Denedim oldu demedim. Denenmiş ve başariya ulaşmiş bir şey olduğundan bahsettim. Benim katil olmam veya olmamam sizin yargilayabileceğiniz birşey değil. Sizi ilgilendiren tarafiyla ilgilenirseniz sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız.Katilmisiniz dememin sebebi denedim oldu yazıp geçiştirmemeniz içindi.Nasıl yapılacağını anlatmasanızda beni bu konuda kısaca bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Femme18

Kayıtlı Üye
çk uzun süredir ilgileniyorum bunlarla. fakat bır esmanın yada arapça bir cumlenın bır ınsanın helakına sebebıyet verdıgını hiç duymadım.. Şer ve kahır için yapılan bir büyüde bir hayvan kanı mutlaka olmalı ,olurda.. hayvan değilse bile bu buyunun karşılığı kendi rızanızla verecegınız sayılı kannızdır.bilmeden denemeyın yoksa mutlaka bir şer bulup sizden bu kan çıkar.. ALLAH a inanan bır kımse olarak ALLAH yarattıgı bir kulun ölümünü kimsenin 2 dudağının arasına koymamıştır.Ölüm ve şer büyüleriyle uğraşmayın arkadaşlar, bu büyülerle uğramak için ifrit ve cin çağırmnız şart şayet çağırmazsanızda gelrler onlar sayesınde yapılır bunlar ama unutulmamalıdır ki onlarla baglantı kurucak sekilde gcünüz yoksa ve karşılık olarak ne ıstedıklerını söylemeden bu şerri gerçekleştirirsniz Onlar sizden zamanla istedikleri herşeyi alırlar.

x22xx

Kayıtlı Üye
11 adet celcelutiye okunur

şer sicili dışında formül tamdır

erta24

Kayıtlı Üye
bu ve buna benzer uygulamalarda korunma yapılması gerekli değil mi? koruma gerekliyse nedir?

ebi

Kayıtlı Üye
Sayın LikeADewiL rica etsem bana özlden msj olarak tarifi atabilir misin acaba benim için hayati bir mesele :devil2:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu konuyu yeni gördüm.Ne kadar olağan birşey gibi yaklaşılmış bazı mesajlarda.Bir insanın ölümünden söz ediyor,farkındamısınız?Birde "hakeden bir insana "diyede ekliyor .Böyle bir ölümü kim hakeder?Hadi ayırma büyüleridir,uyku bağlamalardır tamamda ,bu kadarıda yok artık dedirtiyor.Biraz merhamet!

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bu konuyu yeni gördüm.Ne kadar olağan birşey gibi yaklaşılmış bazı mesajlarda.Bir insanın ölümünden söz ediyor,farkındamısınız?Birde "hakeden bir insana "diyede ekliyor .Böyle bir ölümü kim hakeder?Hadi ayırma büyüleridir,uyku bağlamalardır tamamda ,bu kadarıda yok artık dedirtiyor.Biraz merhamet!

Birisi bizim annemize babamıza kardeşimize eşimize büyü yapıp öldürüyorsa bizim de ona böyle bir büyü yapma hakkımız doğar evrensel yasalardan da bir sorun çıkacağını sanmıyorum :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Birisi bizim annemize babamıza kardeşimize eşimize büyü yapıp öldürüyorsa bizim de ona böyle bir büyü yapma hakkımız doğar evrensel yasalardan da bir sorun çıkacağını sanmıyorum :)
Bize yapılmasıda mübah değil tabiki,kimseye yapılması hak değil zaten.:)Evrensel yasada sorun çıkmasada bunu yapan kişinin kalp ve ruh yasasında sorun olmalı :biggrinjester:.Velhasıl kimse kimseye yapmasın.:)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kitapların çoğunda yazılı olan şer hatemleri eksik ve yanlıştır.Yalnız bazı eski eserlerde doğru olanını bulabilirsiniz.Ayrıca arkadaşımızın açmış olduğu konu eksiktir.Buna ek ilaveler gereklidir ve bu şekilde çalışmaz.

Liona

Kayıtlı Üye
Evet böyle eğer birini planlıyorsanız gizlice yaparsınız tabi günah :D

Furking

Kayıtlı Üye
Hak edene yapılabilecek en büyük kahır, onu kendi haline bırakmak olur. Aksi halde helak olacak kişi sayısı 1 olmaz.