Ruhlari Ve Cinleri Görebilmek İçin Sürme Tarifi

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Gereken Malzemeler:
Kurt Gözü
Hüdhüd Gözü
3 Kırlangıç Yavrusunun Gözleri
Kara Kedi Gözü ve Ödü
Oğlak Ödü

Yukarida belirttiğim malzemelerin hepsi alinir, kariştirilir, gölgede ve hiç horoz sesi duyulmayan bir yerde kurutulur. Kuruduktan sonra ateş görmemiş bal ile macun yapilir. Bakir veya cam kap içerisinde kömürleşene kadar ateşte ısıtılır. Bu kalıntı, sürme olarak sedir daliyla, güneş doğarken göze çekilir.Ruhaniler ayanen müşahede olunur.

Eğer yukaridaki karişima baykuş gözü ve ödü ilave edilirse cinler müşahede olunur.

Kaynak:
Esrar-ı Kasımi

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bence bu tür malzemeleri kimsenin bulamayacağı yada uğraşmayacağını bildikleri için böyle bir etkisi var diye yalan söylemişler...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar eskiden bu tür şeyleri bulmak pekte zor değildi zaten bu hayvanlar her yerde vardı ama şimdi metropolleşen kentler,sanayiler vb. doğayı berbat etti artık bize bu tür şeyleri bulmak imkansız geliyor.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
birde kırlıangıcın yavrusu olcak bunu bulmama icin ena z 3 ay gider:)

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bence bu tür malzemeleri kimsenin bulamayacağı yada uğraşmayacağını bildikleri için böyle bir etkisi var diye yalan söylemişler...

Sanmıyorumki kitabin yazarinin insanlara yalan borcu olsun da böyle numaralara ihtiyaç duysun. Malzemeler bulunabilecek şeyler sadece günümüz koşullarinda biraz zor.

Arkadaşlar eskiden bu tür şeyleri bulmak pekte zor değildi zaten bu hayvanlar her yerde vardı ama şimdi metropolleşen kentler,sanayiler vb. doğayı berbat etti artık bize bu tür şeyleri bulmak imkansız geliyor.

Dediğin doğru günümüz koşullarinda zor ama hiçbirşey imkansiz değildir.

birde kırlıangıcın yavrusu olcak bunu bulmama icin ena z 3 ay gider:)

Eee sonucu etkili ama :D Hiçbirşey altin tepside kolaycana sunulmaz.Emek vermek ve sabir etmek çok önemli ..

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Bu tarz şeyler işe yaramıyor arkadaşlar.Cin görücem diye bazı şeyler yaparsınız.Bi kere cinleri görmeye başladığınızda nut gibi bir ışık mı bekliyorsunuz :D Unutmayın onları görmeye başladığınızda kendinizi korku filminin ta içinde sanarsınız.Aklınız almıyacağı şeyler görürsünüz.Geceleri dışarıki şeyleri görmeye gücünüz yetmez korkudan öle bir hale gelirsiniz ki evden dışarı çıkamaz iş bile tutamaz hale gelirsiniz.Gerçekten cinleri görmek bu tarz olaylara sebebiyet veriyor.Unutamyın sölediklerim hayal ürünü deyildir.

birbey

Kayıtlı Üye
sadece kedi kanı yeterli olmaz
olan kediye olur yazıktır.
cinlerle görüşmeninde,davetinde,göndermeninde yolları vardır.
bilgisi olmayanlar denemesin zarar görürler.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
En basit uygulamada bile birkaç söz olur.

Bu ritüelde söylenecek hiç söz yok mu?

Salaman

Banlı Kullanıcı
ya bukadar hayvanın gözüne grek yok çok görmek isteyen varsa eminim çok kişi görmek istiyor ::) bunun için sakin kafayla abdest alarak temiz niyetle hergün 100 defa keririn ismi şerifini okusun ama kişiden kişiye değişir bu görme olayı mesela birisi okudu 6 ay sona gördü ama sağlam bi şekilde sorunsuz diğer kişi okudu 1 hafta veya 2 hafta gördü ... amaç ve niyet ... selametle gençlik

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ali'nin bir sözü vardır hepiniz bilirsiniz "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum." diye. Verilen bilgi küçük veya büyük ayrılmaz bilgiyi paylaşana minnet duyulur. Bilgi işinize yarasa da yaramasa da. Fakat görüyorum ki sitede paylaşım yapanlar resmen rencide ediliyor. Yorumları okurken ben rahatsız oluyorum. İnsanlar başkalarıyla bu şekilde konuşma hakkını kendilerinde nereden buluyorlar anlamıyorum. Daha iyisini bilen bilgisini paylaşsın bilmeyen de gelip burada başkalarının yaptığı paylaşımlar üzerine gereksiz imalarda bulunmasın. Moderatörlerimizin işleri başlarından aşkın diye bir şey söyleyemiyorum onlara ama tekrar bu tarz bir yorum görürsem yetkililere bildireceğim.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bunu deneyen varmi diye sormaya korkuyorum.. insallah yoktur

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunu deneyen varmi diye sormaya korkuyorum.. insallah yoktur

Şu anda yapan var mıdır yok mudur bilemem ama tarih boyunca bundan çok daha ağır şeyler defalarca yapıldı. O sebeple şimdi de yapılıyordur, zira insan hırsı değişmeyen yegane özelliklerden.

felix

Kayıtlı Üye
Hep merak etmişimdir;büyücülükte bu ilginç malzemelerin ne gibi etkisi var??

codzombi

Kayıtlı Üye
Yazdıkları malzemeler var ya , adamı akıldan eder. :D

grimorie

Banlı Kullanıcı
Dostum tüm bunlar yalan.

1. o malzemeleri kimse bulamaz hadi buldu diyelim ya olmazsa yaptıkları ritüel ?

2. böyle bir şeyin olması mümkün değildir.

3. cinler farklı boyuttalardır. Onlar istemediği sürece onları göreceğini mi sanıyorsun? zaten etrafımızda 100'Lerce cinler periler dolu bu tam bir saçmalık kısaca. İnanmak için af edersiniz, Aptal olmak gerekir.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın grimorie;

1. Malzemeleri isteyen ve bu işi bilen biri gayet kolay bulabilir. Ama nasıl olur bu kadar zorken derseniz de kimsenin buna cevap vereceğini sanmıyorum; çünkü herkesin yöntemleri kendine özeldir. Bulan kişi zaten bu işi tam manasıyla becerebilecek güçtedir, emin olun.

2.Buna nasıl karar verebiliyorsunuz? İnsanlar büyü kavramının olmadığına inanırken madem böyle bir durum varsa konuya yazmama seçeneğini kullanabilirsiniz. Herkesin büyü konusunda inancı, düşüncesi kendine özel kalmalıdır. Sürekli uyarıldığı gibi ''Bu imkansız, şunu yapamazsınız, bu günah vb.'' gibi söylemler hem hoş değildir hem de emin olun yapacak olan kişi kafasına koyduysa bir kere sizin lafınız veya bir başkasının sözü onu kararından vazgeçiremeyecektir.

3.Cinler alemi ile bizim alemimiz arasındaki bağlantı ise tamamen farklı bir konudur. İnanıp inanmamak kişiye kalmıştır. Ki ayrıca burada bu kadar insan deneyimlerini paylaşıyor ve bu site bir parapsikoloji sitesi iken ve bu konularda bir çok DENEYİMLER dahilinde yazılan onca uygulama varken söylemlerimize daha dikkatli olmamız yararımıza olacaktır.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Cinleri görmek için,yazmış olduğunuz bu tarifde,hayvanlara nasıl kıyacaksınız.Sonucunda da göremeyeceksiniz.Cinleri görmek istiyorsanız başka tarifler yeterli değilmidir?Bir amel yapmak istiyorsanız veya birşeyler kazanayım diyorsanız,başkalarına zarar vermeyin.Her canlının yaşama hakkı vardır.Size zarar vermeyene sizde zarar vermeyin.Hiçbir canlıya kıymayın.Bu canlı insan olur,cin olur veya hayvan olur.Ne olursa olsun benim merhametim kabul etmiyor.