Acil Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klaus89

Banlı Kullanıcı
Lütfen bana yardım edin çok önemli bi konu için iyi bir varlık nasıl çağrılır bide ilk kez yapıcam zarar görmek istemiyorum çok korkuyorum evimde gizli ilimler kitabında çok fazla çağırma duası var ama onlar iyi mi kötü mü varlık getirir bilmiyorum elimden geleni yaptım ama bu sıkıntıdan tek başıma kurtulamıyorum belki onun yardımıyla kurtulurum çok mutsuzum artık intahar edicem bıktım bu sıkıntım herşeyin önüne geçio burda anlatamicam bişi

whitedemon

Kayıtlı Üye
Hayatınız dahada berbat olabilir,kumara benziyor bu neyin geleceğini tam olarak bilemezsiniz.

klaus89

Banlı Kullanıcı
Haklısınız ama başka çarem kalmadı ben iyilerinden istiyorum herhalde ona göre davet vardır akşam kitabımdakileri buraya yazıp sizlerle paylaşıcam belki daha önce o dualarla davet yapan vardı aranızda tabi önce site sahiplerinden izin alıcam​

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
kumar güzel bir benzetmeydi
poker mesela kendini ve insanları oyuncular olarak kabul edebilirsiniz çok iyi hesaplayabilirsiniz
oyuncuların elinde hangi kartlar olduğunuda bilebilirsiniz
ama kasanın yere açacağı kartları tahmin etmek imkansızdır olasık dahilinde bile değildir çünkü olasılıkları bizler değil kasa belirler

sizin istediğiniz kasanın ne açacağını önceden bilmek gibi birşey yalnız şunu unutmayınki çağıracağınız varlığa yani kasanın ne açacağını söyliyecek olan kişiye
kasa sizden daha fazla ödüyordur

insanlar üçün üç çıkış yolu vardır her zaman
1 geri dönüşü olmayan kaçış
intihar bencede güzel bir yöntem ama ölümlerin bile bir anlamı olmalı ucu herkese dokunmadığı sürece ayak basılmamış bir ormanda yıkılan bir ağaçtan ibaret olur insan sadece
kimse görmez kimse bilmez ama yıkılmıştır o ağaç yıkılmamış kabul edildiği halde

ikincisi ise geri dönüşü olduğu sanılan adımlardır
en marjinal hareketlerinizi yaparsınız aydınlığa kavuşmak adına ama düşünce sisteminiz kaybedek birşeyim yok diyerek gider ve tek yapacağınız kendinizi daha fazla dipe çekmektir
tıpkı çağırmayı düşündüğünüz varlık gibi sizi köpek ilan edecek belki bir isim bile takacak dayaklar işkenceler saçma sapan ayak işleri onları izleyecek sadece köle olarak basit kalacaksınız

üçüncü yolda ise insan kendine yeni bir amaç belirler
ikinci yolun aksine kaybedecek birşeyi olduğunu düşünmekle kalmaz kaybetmemek için çabalaması gereken şeyler bulur yeni hedefler koyar ve onlar için çabalar gerçi buda acı içeriyor lakin diğerlerinin aksine bir amaç uğruna çekilen acılar hep sevinçten daha güzel gelmiştir insanlara

seçim sizin ne yapacağınız tamamen size kalmış varlık çağırmakta ısrarcıysanız size teknik verebiliriz hatta hiç yorlmamanız için size bir tasma takıp kendi işlerimiz içinde kullanabiliriz ki emin olun onlardan daha insaflıyızdır yada kendinizi öldürürsünüz kimsenin ne ruhu duyar nede üzülen olur adınız harcanmış bir ruh olarak kalır

yada kendinize seçim hakkı tanır en azından kendi içinizi rahatlatmak için ölürken şunun adına diyebileceğiniz bir şey bulursunuz ve onun uğruna çabalar ve kazanırsınız ki bu üç yolun içinde kazanç kelimesi sadece sonuncuda geçiyor

klaus89

Banlı Kullanıcı
Ben böyle şeyler yapabiliceklerini bilmiyordum zaten çok korkuyorum onlardan buda işlerine gelir beni iyice kullanırlar çok kararsızım keşke başka bi çıkış yolum olsaydı yazı için tşk ederim bu konu hakkında tekrar düşünücem

klaus89

Banlı Kullanıcı
Merak ettiğim bir konuda bir insanın üzerinde muskası ve odasında kuranı varsa gelmezlermi

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim bir konuda bir insanın üzerinde muskası ve odasında kuranı varsa gelmezlermi

1. Tanrıdan korkmayan bir varlık, muskadan hiç korkmaz.

2. Her insan varlıklarla görüşemez.
Bu yolda çaba ve evrenin hoşgörüsü-izni gerekli.
Çoğu insan kendi ruhsal rehberlerinin sesini nadiren duyar.

3. Bir varlıkla görüşmek için enerjisi size yakın olmalıdır.

İblisler ve cinler 3-4-5. boyuttalarsa, melekler 9-10-11. boyut varlıklarıdır.

Seviyesini yükseltmemiş nice insan kötü cinlerle görüşür.
Onlarca şaşırtılır. Ama o meleklerle görüştüğünü sanır.

Meleklerle görüşme işi ise mertebece yükselmek ve uzun çaba sonucu olur.
Gönül mertebelerinden yükselmekse uzun süren çabalarla olur.

Özetle; hiçbir iş kolay değil. Bu iş de kolay değildir.

ReviL

Kayıtlı Üye
İlk başta quija tahtasıyla başla pratik geliştir.
Mesala ben cinlerden korkardım acıkca söyleyim.
Fakat bir arkadaşımla uzman onla çagıra çagıra şimdi hiç korkmuyorum
onlardan üstün oldugumu anladım.
hergün 1defa dene hem 3.gözün acılır hemde kendini geliştirmiş olursun

KaaNizM

Kayıtlı Üye
İş
Yönetim Kurulu üyesi - Pazarlama ve ihracat sorumlusu
İnsanlara yardım etmeyi dene hergün. Aralarından biri de mutlaka sana yardım edecektir çağıracağın varlıktan daha fazla. İyilik yap ki iyilik bulasın. Kendi neslinden bir yardım iste önce derim. Bende çok sıkıntıdan geçtim intahar girişimlerim oldu ama sonra insan her geçen yılın olgunluğunu kazandıkça kendinin intahar edicek kadar değersiz olmadığını anlıyor. herşeyin bir çözümü vardır kardeşim. dünyada sayısız insan var sen bir internetten onları ara. en son baktın bir dünya dolusu insandan yardım alamadın çağır bakalım senden daha ezik varlığı. unutma senden üstün Allah ama onu es geç diyorsan insandan üstün başka varlık yok. iyi niyetlerimle kardeşim umarım derdine deva bulursun.

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Hadi varlık geldi ?

Sizden 10 ister

Size verdiği 1 bile değildir !

Aklınızı bedeninizi zorladığınıza değermi ?

Kaybettklerinizin yanında kazandıklarınız bir hiç..

İleri seviye olmanız gerekiyor o varlığı kontrol edebilmek için iyisi kötüsü diye birşey yok hepsi oyuncu hepsi akıldan yoksun zeka olarak düşük varlıklar..

Yani sizin dediğiniz ben pilot değilim ama bana uçak kullanmayı öğret diyorsunuz 1 günde.

klaus89

Banlı Kullanıcı
Evet hepiniz haklısınız ama çok fazla iyilik yaptım çok, insan yaptığı iyilikleri söylememeli ama gönüllü engellilerle çalıştım ücretsiz çok hasta baktım çok çocuğu sevindirdim ama hayat bana bir kez bile iyilik yapmadı elimde dua var ama nefsime hakim olmaya çalışıyorum keşke sadece iyileri olsaydı

origanum

Yönetici
Yani sizin dediğiniz ben pilot değilim ama bana uçak kullanmayı öğret diyorsunuz 1 günde.

Aynen böyle bir durum.

Eline iğne iplik bile almamış birinin takım elbise dikeceğim gösterin acil

ya da

sokaktaki herhangi bir adamın eline neşter alıp beyin ameliyatı yapmak istiyorum nasıl yaparım acil söyleyin

demesinden hiçbir farkı olmayan bir durum.

klaus89

Banlı Kullanıcı
Cahillik işte napim bunu çıkış yolu gibi gördüm kitlenen bi konu vardı bi kız barbatos diye birini çağırıyormuş ya üstünlük kurdunu filan söylüyordu belki ben iyisine denk gelirim yardım eder diye düşünmüştüm konuyu kapatabilirsiniz yeterince boşa meşgul ettim kusura bakmayın ben dersimi aldım tşkler hepinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads