Suya Bakarak Davet

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bir bardağin içine veya cam küreye su konur.Veya parlak billur'a göz kirpilmamak üzere bakilir, orada bir şekil çikana kadar devam edilir.Eskiden sirsiz aynalara bakilirdi ve aynanin üzerine eski yaziyla 484 yazilirdi.

Bu davette medyum kabiliyetli olmak gerekir.

rebaka

Kayıtlı Üye
Bir bardağa su koyup sanki seni tanıyomuş gibi herşeyi okuyanlar nasıl yapıyor önceden mi bu kadar hazırlık yapuyorlar o zaman?

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
yemek tarifi de değil, ayran tarifi :) Bu ne ? Hiç mi bir şey okunmayacak.. Şekil görürüz fakat kendi şeklimizi görürüz anca :)

rebaka

Kayıtlı Üye
Bi dua okunuyo demekki hiç bişey okunmadan suya bakarak bişeyler anlatılmaz zaten.

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
484 yazarsan Cinler aleminin yüksek katlarından Cin gelebilir. Bence çok sakıncalı onu yazmak. 484 Dabbe adlı Cin'in sayıları diye biliyorum ya da öyle birşeyler.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bu tarifi 97 senelerinde inşaatta çalışırken iş arasında fırsat bulduğum 10 dakka içinde yapıp sonuç almıştım.Ben çay bardağına koymuştum suyu.ve gözlerimi kırpmadan birkaç dakika bakmıştım.Kısa süre sonra suda goril kafası ve yüzü gibi bir şekil belirmişti ardından bardağı koyduğum masanın yanında duran eski bir başkan koltuğunun bardaktaki yansımasına baştan aşağı siyah giyili biri gelip oturmuştu.İş icabı kısa kesmek zorunda kalmıştım.Sonuç veren basit bir uygulama.

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
basit bir uygulama mı :) sizin etrafınızda cin varmış demekki hemen ulaşmışsın yoksa öyle sadece bakmayla cin cıkmaz. :) 3. gözün açık olması gerek. Ayrıca evet, önceden hazırlık yapıldıgını duymuştum

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
basit bir uygulama mı :) sizin etrafınızda cin varmış demekki hemen ulaşmışsın yoksa öyle sadece bakmayla cin cıkmaz. :) 3. gözün açık olması gerek. Ayrıca evet, önceden hazırlık yapıldıgını duymuştum

Evet belkide o anda kapsama alanındaki bir cin ayıb olmasın diye davete icabet etmiştir :)
Not: Bardak olayı için bildiğim hazırlık şekli; bardağın billur olması,su konması ve göz kırpmadan iyice konsantre olup birşey(ler) görene dek bakmak.Yani riyazet,uzlet,canlı ve canlıdan çıkanlardan perhiz gerekmiyor.Bu uygulamayı okuduğum kitapta bile uygulamaya istinaden basit bir uygulama ibaresi kullanılmıştı:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bazı sayıların yüksek titreşim seviyesi vardır. hızlı sonuç verebilir, fakat konu su daveti olduğunda işler değişir. Suya cin gelmez. Cin ateş elementidir. Suya peri gelir. Peri davetleri de sayılarla yapılmaz. Sayılar ateş elementidir. Kelimeler ise su elementi.kısaca uygulama nerede yazılı ise son derece bilgiden yoksun ve kafadan atma bir çalışma, majisyenliğin temel yasalarına aykırı en başta. Su davetleri için peri daveti yapmak gerekir. ve periler diğer alemlerdeki varlıklardan çok farklıdır. Çok kolay incindikleri için, güven sorunu yaşarlar. Ya aile soyundan ya da ruhun kendisinden bir şekilde güven alması gerekir. Yani herkese gelmezler. Hele ki bilgisiz bir kişiye yaklaşmazlar bile, çünkü bilgisizliği ile hatalı bir şey yapsa periye zarar verebilir.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bazı sayıların yüksek titreşim seviyesi vardır. hızlı sonuç verebilir, fakat konu su daveti olduğunda işler değişir. Suya cin gelmez. Cin ateş elementidir. Suya peri gelir. Peri davetleri de sayılarla yapılmaz. Sayılar ateş elementidir. Kelimeler ise su elementi.kısaca uygulama nerede yazılı ise son derece bilgiden yoksun ve kafadan atma bir çalışma, majisyenliğin temel yasalarına aykırı en başta. Su davetleri için peri daveti yapmak gerekir. ve periler diğer alemlerdeki varlıklardan çok farklıdır. Çok kolay incindikleri için, güven sorunu yaşarlar. Ya aile soyundan ya da ruhun kendisinden bir şekilde güven alması gerekir. Yani herkese gelmezler. Hele ki bilgisiz bir kişiye yaklaşmazlar bile, çünkü bilgisizliği ile hatalı bir şey yapsa periye zarar verebilir.

Aklıma takıldı Havasda Mendel diye bilinen davetde de gelen (tabi geliyorsa) cin değil o zaman.

rebaka

Kayıtlı Üye
Yinede okunacak bi şeyler vardır diye düşünüyorum. Öylece deli gibi suya baka baka birilerimi gelirmiş.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Suya veya tuza devamlı bakmayla hiçbirşey gelmez.Varlıklar suya aynaya felan çabuk tesir ederler ama bunun bir usulü okumaları uygulamaları vardır anlattığınız şekilde olmamaktadır.Bir insan suya veya tuza bakarak hiçbirşey yapmadan birşeyler görmesi için o kişide zaten varlıkların yerleşmiş olması gerekir ki buda zaten kendi varlıklarını gördüğü anlamına gelir.Mesala bir kişide varlıklar var diyelim ve kişi onlarla hiç iletişime geçmemiş ve göremiyorsa,anlattığınız şekilde suya tuza aynaya baktığında onlarla iletişimi biraz daha genişletmiş olur ve buda kişiye göre değişir.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Su veya ayna faketmez,göremiyorsan zaten göremezsiniz.Ayrıca elinizde sağlam bir davet yoksa,korumanız ve gönderme usullerini bilmiyorsanız başınıza bala alırsınız.Öyle rastgele bakmayla veya okumalarla gelen varlık %99.9 şeytan olur.Siz varlığı görüp korktuğunuzda göndermek için yeterli değilseniz veya o an birşeyler okuduğunuz diyelim,okumanızda pek iyi değilse kolay kolay gitmez sadece araya perde iner ama varlık hala yanınızdadır ve size musallat olur.Varsayalım gitti diyelim,peki sonra geri gelemezmi ve size birde aklını taktıysa ne olacak.Ayrıca bunlar bir insana tek musallat olmazlar tek olan nadir görülür.Biri gelir arkasına başkaları da üşüşürler.

cinni

Kayıtlı Üye
Elbette cin yardımıyla bakılır maalesef kişi melek değil

Noyan1

Kayıtlı Üye
Yinede okunacak bi şeyler vardır diye düşünüyorum. Öylece deli gibi suya baka baka birilerimi gelirmiş.
Okunacak şeylerin olup olmaması tamamen bakan kişiye bağlı, kendi adıma konuşup tamamen kendimden örnekler vereyim, benim bir şekilde kendime bağladım 2 varlık var onlar ihtiyaç duyduğumda çağırmam için birşeyler okumamı söylediler, suya bakacağım zaman okuyorum ve aniden yüzü suda beliriyor ve sadece ben değil varlık isterse başkalarına da görünebiliyor, su vasıtasıyla birşeyleri sorup cevabını alabiliyoruz

rebaka

Kayıtlı Üye
Okunacak şeylerin olup olmaması tamamen bakan kişiye bağlı, kendi adıma konuşup tamamen kendimden örnekler vereyim, benim bir şekilde kendime bağladım 2 varlık var onlar ihtiyaç duyduğumda çağırmam için birşeyler okumamı söylediler, suya bakacağım zaman okuyorum ve aniden yüzü suda beliriyor ve sadece ben değil varlık isterse başkalarına da görünebiliyor, su vasıtasıyla birşeyleri sorup cevabını alabiliyoruz
Sen istersen başkalarınına görünmelerini olurmu merak ettiğim bazı şeyleri öğrenmek için.