1melek

repece

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman lekesi

Bende bir rüyamı yazmak istiyorum eğer zamanın olurda yorumlarsan çok sevineceğim.

Evimizin misafirler için ayırdığımız odasında bir adet kertenkele gördüm.Yeşildi ve sırtının üzerinde sarı kırmı kalın çizgileri vardı.Onun korkusundan odaya adım atamıyorum .Daha öncede odaya girmeye çalımştım kapı camından baktığımda daha küçüktü ve bu defa gördüğümde biraz daha büyümüştü şaşırdım çünkü odada hiç eşya yoktu ve bu büyümüştü ne yiyorda büyüyor diye kendi kendime soruyorum sonra bir baktım ki iki tane yavrusu var yumurtadan çıkmıştır bunlar ama nasıl oluyor ve bu hızla çoğalırlarsa ev kertenkel dolacak diyorum.
Odaya bir cesaret girdim yoktu sonra birden beliriverdi o kadar hızlı ki ışık hızıyla hareket ediyordu son hızla odadan çıkıp kapayı kapattım çünkü dişlerini gördüm ısırabilirdi.Babama baktım arkamdaydı ve bu durum onun umrunda değildi.Sonra 50 tl vererek bunu birinin avlayacağını ve kurtulabileceğimi düşündüm yani buna karar verdim.Ve şok bir şekilde uyandım.Çok etkisinde kaldım bu rüyanın eğer anlamdırmada yardım edersen çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok yakınınızda kuvvetli bir düşmanınız var ki, hem güçlü hem de türlü dalavere çevirebilecek yapıda. Dışarıdan normal biri gibi görünse de, psikolojisi sağlıklı değil ve tehlikeli olabilecek biri. O kişiyle yapılacak iş ve anlaşmaları mutlaka şahit ve tanıklar ile yapın, çünkü başınızı belaya sokabilecek entrikalar çevirebilir.

Bu kişiyle anlaşabilir, aranızı belli bir resmiyette tutabilirsiniz.

Yeni bir muhit ve iş değişikliği de gündemde olacak.

Sevgiler…

repece

Kayıtlı Üye
Duman Lekesi ağzına sağlık şimdi artık rüyadaki kertenkelenin kim olduğunu daha net anladım bağlantı yapamamıştım,arkamda duran kişi işte.Açık açık ortada herşey ama kafam çok karışmıştı ,bir insanın babası düşmanı olabiliyor mu? oluyor işte ancak yaşayan bilir.Yorumun için sonsuz teşekkürler.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
614