CİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
aslında bu konuyu rüya analizinde accaktım ama acıklanacak birşey yok gibi ben rüyamda cin gördüm ve korkuttu ne yaln söyleyiyim korktum.

biz bugün piknige gitmiştik okulla beraber
şile de bir yer bilmiyorum tam olarak neresi oldugunu oraya gittik. daha sonra biz su icmege gittik oluktan oralardada cok ateş yakmışlar mangal filan işte ben o küllere basmaya başladım. elime aldım ahmete dedim cin filan gelir biraz daha durursak (şakasına) orda biraz durduk.
sonra eve dönmek icin otobüse bindim gec yatmıştım otobüstü yarım uyuya kaldım nasıl desem böyle düzlük bir alan ve birisini gördüm (tam hatırlamıyorum) burda bişey olmadı.

eve geldigimde saat 3:30du
biraz pc filan baktıktan sonra 7:00 gibi uyudum ve rüyamda ben okul cantasıyla tanımadıgım bir eve girdim ve altındada kat vardı.
ve oraya bir indim. 2 kişi vardı bana kızıyorlardı nedediklerini hatırlamıyorum. tam olarak orada birşey gördüm ve ya göremedim cisimsiz ama hissetim bana dogru saldırmaya başladı böyle ışık gibi onu hissediyordum ben hemen ayetel kürsi kul eüzu okudum tam okuyamadım ama yine saldırıoyrdu nefes almakta zorlanıyordum cok korkmuştum rüyada
bilinçim yerindeydi ve saldıryordu cisimsiz birşey duayla gitti. ondan sonra rüyada uyandım ve tanımadıgım
kişilere bunu anlattım. (rüyada) yani rüyanın icinde rüya gördüm ilk defa rüyamda cin görüyordum benim sorum
bu ifritmiydi yoksa ben küllerin yanında basıp dalga gecmemeden dolayımı oldu.

şimdiden teşekkürler

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
"tam olarak orada birşey gördüm ve ya göremedim cisimsiz ama hissetim"

nasil yani? :D

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
gördüm aslında hissetim ışık gibiydi ama tam ışık degil üstüme dogru geldi bedenimi sıkmaya başladı birşeyler söylüyorlardı. ama hatırlamıyorum. kızdıkları kesindi. duayı yarım yamalamak okudum ondan sonra bıraktı.

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
Tütsü ve mangal kokusu cinlerin vazgeçilmezidir.
Eğer bir cine zarar verirsen , onun senin üstünde hakkı olur.
Mesela sana aşık olursa nasıl musallat oluyor.
Buda öyle.
Bu yüzden zavallıları rahat bırakmak da fayda var.

Gördüğünüz varlıklar siyah gölge gibimiydi.
Gözleri kırmızı mıydı.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
İnsanlar hergün öyle veya böyle cinlerle ilgili espriler yaparlar.Mesela ben.Çok dalga geçerim.Espriyle karişik muhabbetlerinide yaparim :D Lakin başima böyle bi mevzu gelmedi.Rüyani cine neden bağladin anlam veremedim ?

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
İnsanlar hergün öyle veya böyle cinlerle ilgili espriler yaparlar.Mesela ben.Çok dalga geçerim.Espriyle karişik muhabbetlerinide yaparim :D Lakin başima böyle bi mevzu gelmedi.Rüyani cine neden bağladin anlam veremedim ?

Cisimsiz birşey bana saldırıyordu diyor panpa. ? x?Xx 11

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
İnsan olmayacağına göre cindir.

Paranormal şeylerin ve olağanüstü şeylerin paylaşildiği bir site diye havaya suya karanliğa aydinliğa herşeye bi siradişilik bulmaya gerek yok.İnsan ve cin dişinda başka yaratiklarda var.Umarim anlatabiliyorumdur.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,

yazıyı dogru anlatamadım size bu yüzden özür diliyorum.
ben neden cine bagladım cünkü külleri elime aldım bile bile dalga gecerek şakalaşarak üstünden gectim bu yüzden cine bagladım
cinler külü yerler
cinler küllerin orda durular diye biliyorum.

ordaki iki kişi bana bagırıp kızıyordu digeri yani cin olan oda birşeyler dedi ama anlamadım. onun benim yanıma gelip beni korkuttugu bedenimi sıkıtını hissettim yani acı cektim dua okuduktan sonra kayboldular. ve rüyanın icinde rüya gördüm anladınmı?

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Tütsü ve mangal kokusu cinlerin vazgeçilmezidir.
Eğer bir cine zarar verirsen , onun senin üstünde hakkı olur.
Mesela sana aşık olursa nasıl musallat oluyor.
Buda öyle.
Bu yüzden zavallıları rahat bırakmak da fayda var.

Gördüğünüz varlıklar siyah gölge gibimiydi.
Gözleri kırmızı mıydı.

gözlerini göremedim siyah gölge degil ama ışıktı bildigin yarım ışık ve nasıl desem beni sıktı bana birşeylerde söylüyordu kızıyordu amacı herhalde bende intikam almaktı. senin dedigin gibi onları rahatsız etmekten olmuş olabilir.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
yazıyı dogru anlatamadım size bu yüzden özür diliyorum.
ben neden cine bagladım cünkü külleri elime aldım bile bile dalga gecerek şakalaşarak üstünden gectim bu yüzden cine bagladım
cinler külü yerler
cinler küllerin orda durular diye biliyorum.

ordaki iki kişi bana bagırıp kızıyordu digeri yani cin olan oda birşeyler dedi ama anlamadım. onun benim yanıma gelip beni korkuttugu bedenimi sıkıtını hissettim yani acı cektim dua okuduktan sonra kayboldular. ve rüyanın icinde rüya gördüm anladınmı?

Hayir olsun ne diyim :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Gün içinde cin konusunda bilgi ediniyorsunuz, onları merak ediyorsunuz.
Rüya anında bunu yaşamanız gayet normal.
Zihin rüya anında bilinçaltını açığa vurmuş gibime geldi.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Gün içinde cin konusunda bilgi ediniyorsunuz, onları merak ediyorsunuz.
Rüya anında bunu yaşamanız gayet normal.
Zihin rüya anında bilinçaltını açığa vurmuş gibime geldi.

öncelikle konuyla ilgilendiginiz icin teşekkürler.

sizin dediginizde olabilir. ama onlar benimle
alıp veremedikleri birşey var galiba bugunkü olay olabilir diye düşünüyorum.

bilinçaltıda olabilir ama bildigin icime girdi gibiydi sıktı filan yani cok korktum
bidaha inşallah olmaz teşekkürler.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Corina sen neyi hissediyosan o odur.Bu tür olaylarda önceden birşey yaptığın için böle birşey gelmiş.Allahtan Daha ileriye gitmemiş sadece rüya.Benimde başıma gelmişti ama benim daha farkılıdı ve zarar vermiyolardı.

Bi gün gine uyuyorum karanlıktayım sağımda kapı açık ama karanlık sonra kardeşimi gördüm ve yanında arkadaşı var arkadaşı görünmüyo.Kardeşime bi baktım bana gülüyo ve gözleri altın sarısıydı.Yanındaki arkadaşınında böleydi.Yani o yüzden pek kafaya takmaya deymez.Bir keresinde normal gece yatıcaktım aynaya bakıyordum bir anda aynanın önünden birşey geçti siyah gölgemsi gibi.Gine bir keresinde solonun kapısı kapalı ay salona vuruyo bir bakmıştım ki.Cinlerin kulakları sivri ya aynı o kapının camının üstüne çıkmıştı resmi ama nasıl birşey görseniz civri kulaklı yüzünün sadece yarısı gözüküyodu camın üzerine gölge ama öle hafif gölge deyil net yani gölge oyunu olurya öle birşey.İşte dualarımı yapıp yattıktan sonra hiç bir şey kati şekilde müdahale edemiyo.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Corina sen neyi hissediyosan o odur.Bu tür olaylarda önceden birşey yaptığın için böle birşey gelmiş.Allahtan Daha ileriye gitmemiş sadece rüya.Benimde başıma gelmişti ama benim daha farkılıdı ve zarar vermiyolardı.

bundan öncede cinlerle ilgili cok olay oldu bana ama bundan bildigin bana saldırdılar.

Bi gün gine uyuyorum karanlıktayım sağımda kapı açık ama karanlık sonra kardeşimi gördüm ve yanında arkadaşı var arkadaşı görünmüyo.Kardeşime bi baktım bana gülüyo ve gözleri altın sarısıydı.Yanındaki arkadaşınında böleydi.Yani o yüzden pek kafaya takmaya deymez.Bir keresinde normal gece yatıcaktım aynaya bakıyordum bir anda aynanın önünden birşey geçti siyah gölgemsi gibi.Gine bir keresinde solonun kapısı kapalı ay salona vuruyo bir bakmıştım ki.Cinlerin kulakları sivri ya aynı o kapının camının üstüne çıkmıştı resmi ama nasıl birşey görseniz civri kulaklı yüzünün sadece yarısı gözüküyodu camın üzerine gölge ama öle hafif gölge deyil net yani gölge oyunu olurya öle birşey.İşte dualarımı yapıp yattıktan sonra hiç bir şey kati şekilde müdahale edemiyo.

daha öncede cinlerle yaşadıgım olaylar oldu ama bunda saldırdılar.daha önce böyle birşey olmadı.

bende senin gibi bir ışık görmüştüm evdeyken cok hızlıca geçmişti mavi gibiydi bir anda önümden gecmişti.
dedigin gibi kafaya takmaya degmez duamı okudum inşallah bidaha rahtsız etmezler. teşekkürler

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
Karşına çıksa bir kedi veya köpek olarak çıkar.(siyah)
Bu olmazsa rüya görürsün.Oda olmazsa paranormal olaylar.
Mesela evde ampul patlar , biri nefessiz kalır , siyah gölge gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...