sweet_qirl26

sweet_qirl26

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu siteye yeni üye oldum :)
Hemen Rüyama geçmek istiyorum.
2 gün önce rüyamda ailemle birlikte (annem, babam, ben ve kardeşim) karlı bir dağa çıkıyorduk. Ve o dağa çıkarken amacımız bır yere ulaşmaktı, tam olarak anımsayamıyorum bir ev olabilir. Fakat dağa yürüyen merdivenle çıkıyorduk. Dağın bir yerinde yürüyen merdivenin başında durduk yorulmuştuk, tam o sırada siyah çarşaflı kadınlardan birisi yanımıza geldi, bir yerin yolunu sordu. Bizde elimizle o tarafı gosterdık. Hemen sonra başörtülü bir kadın ve elinden tuttugu çocuk geldi, onlar da bır yer sordu ve gosterdık... Hatırladığım bu kadar :)

:beta1:

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

:Angel_anim: İyi Forumlar

aadb2006

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi,

Yorum yapacağınızı umarak rüyamı anlatmak istiyorum. Rüyamda gördüğüm iş arkadaşımı 33 yaşında kalp krizinden 6 yıl önce kaybettik. Rüyayı sabaha karşı gördüm işyerinde olurmuşuz birden servisde onu görüyorum ona ama sen ölmüştün dediğimde bana sus işareti yapıyor benimle birlikte bir kaç arkadaşla birlikte bizi yanaklarımızdan öpüyor. Kendi kendime galiba eski arkadaşlarına görünüyor diyorum yada kendi kendime halinasyonmu görüyorum diye düşünürken saatin ziline uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın aadb2006,
Rüya yorumu alabilmeniz için gerekli şartları aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar,

Tüm üyelerin dikkatine! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Haberci Rüya Konu Açılması Hakkında - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"