Kusursuz Aşk Büyüsü

• Konbuyu başlatan KAİDE
  • Başlangıç tarihi
K

KAİDE

Selamlar herkese forumda paylaşımları gördüm benim gibi düşünen binlerce insanı görünce üye olma istediği duydum ve büyüyle nasıl tanıştığımı başımdan geçen bir olayı anlatarak başlamak isterim . Bir yaz günüydü biz her yaz köyümüz vardır oraya gideriz büyük annem fefat edince 1-2 yıl kadar gidemedik onun anıları bizi üzüyor o aklımıza geliyordu.Geçen yaz 2 yılı doldurmuştu bende dedim artık gidelim havalarda sıcak oldu yayla gibi bir yerdir orası babam arabayı sürüyor ben arkada uyuyorum 17 saatlik bir mesafe yol boyu bir sorun çıkmadan köy evine vardık aradan 2 yıl geçmiş eve vardığımızda ev harap bi vaziyettte idi.Annem dedi çok işimiz var yardım edeceksin burayı temizleyeceğiz tamam dedim evin dışında bitkiler mahvolmuş böyle harabeyi andıran bir görünüm almış ev babam dedi sen otları yol bi güzelleştirelim bahçeyi tamam dedim aldım Çapayı elime toprağı eşeliyorum köklerinden alayım bir daha çıkmasın ot çöp diye biraz kazdıktan sonra ağacın alt tarafına gittim dinleneyim diye orada sıkıntıdan çapayı toprağa vuruyorum. Birden bir muşamba sesii geldi hışırtılı baktım bir muşamba çok sıkı bişeye sarılmış içinde ne var ne yok diye açacaktım annem ilerden çağırıyor gel şu tavan arasını toplayalım diye tamam dedim merak etmişim o muşambayıda oraya bıraktım köy ıssız bir yer deniz kenarında ama ıssızdır. Neyse vardım annemin yanına tavan arasına sen çık dedi boyum yetmiyor sehpaya bas çık ışıkta cep telefonun ışığını aldım yanıma ne var ne yok bakayım diye başımı eyerek geziyorum tavan çok engin derken az yürüdüm ayağıma bir koli gibi birşey çarptı ışığı tuttum sandık gibi birşey dedim anne burda bir sandık var aşşağı getireyimmi ses yok en iyisi açayım dedim bunu bir asma kilitle bağlanmıştı nasıl olsa gidecek atılacak şeyler diye asmayı 2 ayak darbesiyle kırdım küçük birşeydi zor olmadı . İçini açtım otlar vardı değişik değişik hiç görmediğim dedim heralde eski kadındır otları çay yapıyor birşeye iyi geliyordur alternatif tıpta kullanıyodur felan diye düşünüyordum. İçini karıştırdım biraz defter bir defter çıktı teksir kağıdına benzer saman kağıda deniyor o tür kağıtlardan küçük bir defter buldum çok aşırı şaşırmıştım çünkü anne annem'in okuması yoktur defteri ne yapacaktıki ? yanlızca defteri aldım yanıma annemede dedim yukarısı karanlık bir ışık bulalım sonra girerim . Sonra bahçeye ağacın altına gittim defterde ne var bakacaktım hemde muşambaya sarılı şeyi açacaktım içinde ne vardı merak içindeydim ağacın oraya vardım muşamba orada yok .. Allah Allah nereye gitti nasıl oldu felan söyleniyorum ben köpek felan almıştır diye düşündüm ama çevrede boş gezen bir köpek dahi yok. O kadar ıssız bir yer eskiden 20 - 30 hane varmış hepsi göçmüşler uzakta 1 - 2 aile var onlarda sanmıyorum çocukları felan yoktur elleyen alan olsun. Ben düşüncelere daldım bi yandanda deftere bakıyorum çok pis bir koku geldi defter açtığımda sanki bir soğan bir ot tarzı birşeydi bu ama sanki çok yeniydi kapalı kalmasının verdiği bir kokuda değildi hani duyarız ama öyle bi koku değildi burnumu tutarakda olsa açtım defteri arapçamı desem osmanlıcamı desem birşeyler yazıyor böyle kesit kesit birşeylerdi anlayamadım babam arapça bilir kuran felan bilir ona gittim dedim bu ne baba nece yazıyor anlayabiliyormusun ne var içinde oda bir anlam veremedi arapça değilmiş . O yazı orada geçirdik defteri sakladım oradan giderken yanımda götürdüm sonra şehre geldiğimizde arkadaşlarla buluştuk felan bir arkadaşım vardır samimiyiz ona dedim gel bizde kal tamam dedi neyse oturuyoruz bizde ben defteri saklamıştım çekmecede duruyor ona göstermek aklıma geldi belki bilir dedim tarih dil bilimi okuyordu . Verdim defteri oda koku geldiğinden şikayet etti defteri her açtığımızda bu koku yayılıyordu ama açılmadığı zaman hiç bir koku yok hani dışında hiçbirşey yok. Defteri açtı bakar bakmaz dedi burada yazılanlar ibranice ve bir takım ölüm yaşam birşeylerden bahsediyor dedi iyice bir oku dedim okudu inceledi sen bunu nereden buldun bunun içindekiler büyü tarifleri dedi .. oda meraklıdır böyle şeylere inanır başımızı belayamı sokacaksın sende ne geziyor bu felan soruyor anlattım olanları anne annemin köy evinde buldum sandığın içinde felan dedim o kadının okuma yazması yoktu nasıl yazmış bunları nereden eline geçmiş felan . Sen olanları baştan bir anlat dedi o ağacın altında bulduğum muşambaya sarılı şeyden bahsettim sonra kaybolduğunu anlattım hmm yani büyük annen bir büyücüymüş o zaman senin ibraniler dedi büyücülerin ataları kabul edilir bir çok büyü ritüelleri tarifleri ibranicedir şeytan dili olarak geçer bu dedi ben dinlerken çok şaşkın bir vaziyette dinliyorum bunları neyse anlattı anlattı şoku biraz üstümden atmıştım . İçindeki formülleri bir oku ne var ne yokmuş nasıl şeyler bunlar anlamları nedir felan sordum tamam dedi birtane rasgele açayım bir tarif gözünü kapattı bir sayfa açtı . Neymiş bu açtığın dedim hmm dedi aşk büyüsü celb birşeyler diyor bir bakalım dedi ya ben böyle şeylere inanmıyorum aslında felan dedim o dedi hayır bunlar kuranda da geçer büyü haktır felan ban anlattı hatta dedi deneyelim bu tarifi varmısın yok felan dedim ama inanmakta istiyor gibiydim tamam dedim deneyelim.Nasıl yapacağız felan bak dedi burada malzemeler verilmiş bunları aktardan alacağız işte saydı şimdiki melisa otu o zaman başka bir şey diye geçiyor o tarih okuduğu için ona hiç yabancı gelmiyor böyle şeylerede merakı vardı rahattı .. başka say dedim işte saydı bunları not alıyorum . Çıktık beraber aktar arıyoruz bulduk neyse hepsini . Tekrar eve vardık defterin altına bir not düşülmüş o aşk büyüsünün bulunduğu sayfanın fazla kaçırma otları çıldırtırsın palanı. Burada pala diye geçiyor palanın anlamını bilemedik kurban demek istiyor diye düşündük . İhtiyacımız olan sadece otlar değildi kurbandan bir parçada lazımdı bize . Aklıma geldi dedim ceren'in geçen kışdan hırkası bizde kalmıştı unuttu gitti ( cerende bizim ortak arkadaşımız bir kız ) tamam dedi onda deneyelim yarım saatlik bir aramanın ardından bulduk hırkayı anne adını sordu arkadaş baba adını sordu burada öyle yazmamız gerekiyor ama ibranice geçeceğim dedim tamam dedim . Bir şekiller çizdi sanıyorum ibranice bir yazılar yazdı sonra tamam olmuştu. Hani ne zaman birşey olacak ben inanmıyorum diyordum.. O gün arkadaş evine gitti aradan 1 hafta geçmişti arkadaş beni aradı gecenin 1 'i ne oldu biliyormusun diyor sesi titreyerek geliyordu ne olmuş dedim . Ceren aradı beni 10 dk önce bana artık dayanamadığını söyledi sana açılamadığını ama seni ölesiye sevdiğini bana anlattı benimde sana söylememi istedi dedi dalga geçiyorsun dedim o geçen yaptığımız saçmalıkmı oldu yani felan dedim tamam inanmıyorsun galiba bana dedi yarın gel bulusalım ceren sen ben kendin gör dedi buluştuk kız karşımda kedi gibi bana bakıyor gözümün içinden 1 dk ayırmıyor gözlerini bakıyor bakıyor.. İşte dedim ceren yusuf birşeyler dedi doğrumu duyduklarım evet seni çok seviyorum ölürüm ben sana yaaa ohh be sonunda söyledim dedi ben o gün büyünün varlığına inanmıştım .. ve benim gibi inanan insanlarıda bir arada görünce sevindim diyebilirim paylaşmak istedim :)

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Arkadaş silinmiş buna benzer bir ibrani büyüsü biliyorum melisa otuyla yapılan evet dediğiniz gibi çok kuvvetli 1 haftaya sonuç veriyor :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
Okuyamadım İMDAT İMDAT S.O.S. !

Keşke arada birkac bosluk , satır basları filan olsaymıs o_O Gözlerim bombardımana tutuldu resmen! :D

bixi23

Kayıtlı Üye
eee tarif yok hiç bişey yok adamın anılarını okuduk resmen tamam büyü işe yaradı ama bi tarif de olsaydı hiç fena olmazdı hani :D

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayatınızı bizimle paylaşmanız güzel fakat içindeki gizli formüller yine sizde kalmış bu durumda kimse faydalanamazki açıklamanız gerekmiyormu saygılarımla

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Tarifi isteyen arkadaşlar konunun açılma yeri doğa üstü olaylar yani başından geçeni anlatmış konu tarif verme yerinde değil maji uygulamalarında değil..

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Benim hayali sevgilimin adı da Yusuuf .

carsamba

Kayıtlı Üye
tarifini nasıl yaptıgını yazarmısın allah aşkınaaa bnede denicemmmm

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
evet basından geçenler ilginç arkadaşım ama insanları meraklandırıyorsun yahu :) hatırlıyorsan yazar mısın acaba

medcez

Kayıtlı Üye
Gerçekçi bulmadım yazılanları açıkçası. Hikaye...Bir benzerini bloklanan bir arkadaş açmıştı

horultu

Kayıtlı Üye
help miii , help miiii okuyabilen biri özetleyebilir mi gözlerim pörtledi valla :willy_nilly:
arkadaş tez yazmış maşallah :D