megaboy

mega_boy

Kayıtlı Üye
Ben dün gece Kundalini reikiye uyumlandım. Aynı gece bir rüya gördüm.

Gözlük almışım. Gözlüğü takmaktan çok elimde gezdiriyordum. Daha sonra gözlük biraz deforme olmuş. (iki camı tutan ve burun üstünde duran o ince parça eğilmiş). Ben hemen babama gidip 'babacım bu gözlük bozuldu' diyorum ve ardından uyandım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Birisinden aldığınız bir bilgi ile, bir işin iç yüzünü öğrenme fırsatı bulacağınıza ve durumu lehinize çevireceğinize işaret ediliyor. Ancak aldığınız bilginin doğruluğunu birkaç yerden teyit etmeden harekete geçmeyin.

Sevgiler…

mega_boy

Kayıtlı Üye
Dün geceki rüyamda;

Yazlığımızdaki evin apartmanındaydım. Asansorle yukarı çıktım ve aşağı indim tekrar. Aşağı inip asansörden çıkınca asansör bozulmuştu ve yanlış hatılrmaıyorsan asansor kendi kendine yukarı çıktı ve ardından rüya bitti.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir idealiniz var ancak, bunu hayal ederken siz, sanki üzerinize tam oturmayan bir elbise gibi, bazı yerlerini sevmiyor olabilirsiniz. Hedef belirlerken daha bağımsız ve çevrenin etkisinden uzak olmaya çalışın.

Sevgiler…

mega_boy

Kayıtlı Üye
1-2 gğn once rüyamda bisiklet sürüyormuşum, rüya çok bulanıktı tam hatırlamıyorum ama çok iyi hatırladığım tek şey var, bisikletin arka cantı 'S' şeklinde yamulmuştu.

:) şimdiden teşekkürler