Evden Cinnileri Kovmak [Yardım]

andrah

Kayıtlı Üye
Benim okuldan arkadaşımın kullanmadıkları bir ev vardı,İçinde eşyası falan yok denecek kadar az,geçen gün o evi temizlemeye gittiler 3-4 kişi bende dün gittim bakmaya ev sahibi kişiyle,ev 3 katlı bizimkiler 1.katı temizlemişler ancak 2-3 kata ev sahibi dışında kimse girmemiş.Zaten girmekte çok zor duvar simsiyah örümcek ağları yerler 3 santim toz,ev sahibi arkadaşımızı evi temizledikleri gece cinniler korkutmuş ( anlatığına bakılsa yataktan bağırarak uyanmış yanında siyah bir insan görüntüsü varmış ), benim düşünceme göre ev uzun zamandır terk edilmiş olduğundan ( ve çok pis ),içerisine cinniler yerleşmiş.

Eğer içerde cinniler varsa ne yapıp onları kovmalı..? yardımlarınızı bekliyorum

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Olay bence piskolojik ama konuyla ilgili tecrübesi iyi olan arkadaşlar ilgilenirse daha iyi olur. Benim tavsiyem Peygamber Efendimiz (Sav)'în Cinlere yazdığı mektup var. Bu küçük kağıt gibi şeylere yazılabiliyor. Fakat yazılanın doğru olduğuna emin ol. Bunlardan yanında bulundur. Örneğin son zamanlarda yanımda taşıyorum bunlardan ve çok rahatlıyorum açıkcası. Dediğim gibi piskolojik olabilir ama bu rahatlamana yardımcı olur :)

andrah

Kayıtlı Üye
Dediğiniz mektubun kopyası var bende ancak arapça bilmediğimden yazıp üzerimde taşıyamıyorum :) bu arada bu mektup cinnilere acı veriyor bence gereksiz yere (evdelerse) acı vermeye gerek yok.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Zaten bende kendim yazmadım bunu biyerden temin ettim :) Acı vermeye gelince bu konuda fazla bir bilgim yok fakat varlık bana kötülük peşindeyse bunu engellemenin yolu karşılık vermektir bence. Sonuçta Peygamber efendimiz tarafından yazılan bir mektup. Bundan daha iyisi bence bulunamaz :) Eğer ki iyi biriyse bence etkileniceğini sanmıyorum. Şahsen iyi huylusuyla tanışmayı,onunla konuşup dost olmayı isterim :)

ReviL

Kayıtlı Üye
Peki Neden Kovmak İstiyosunuz

Kovmanızda Amac Ne

andrah

Kayıtlı Üye
Siz sizin mülkünüze izinsiz yerleşen birini kovmazmısnız ?

ReviL

Kayıtlı Üye
Yakma İşini En Sona Bırak

Kibarca Cıkmalarını Sağla
Cıkmazlarsa Sertce Yöntemi Uygula

Ayetel Kürs-i Felak Nas Fatiha Gibi Sureleri Oku
o Muskayıda Evin 4 Bir Tarafına Yaz

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Mekanda birikmiş kötü enerjiden kaynaklanıyor olabilir.
O yüzden ilk etapta mekanın enerjisi temizlenmeli.
Forumda buna dair açılmış bir konu sanırım vardı.

Nargiz

Kayıtlı Üye
Hepimizin bildigi kibi Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur. bu veracayim baska bir formuladi bunu bana arabistan'da bir yasli bir adam oyradib sizlarla paylasmak istedim

10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir. ve sağ yana üflenir.

Yine besmele ile ikinci 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir. sola yana üflenir.

Yine 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir. Öne üflenir

Yine 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir arkaya üflenir

Yine 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir yukarıya üflenir

Yine 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir yere doğru üflenir aşağıya üflenir.

Yine 10 kere Ayetel Kürsi okunur onuncuda Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm kelimesi 70 kere tekrarlanir içe çekilerek yutkunulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.

bunu evine ve aillena de yapabilirsin eva her 40 günde bir yapdin yetarlidir butun kotukuklarda emin olursun

Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır.

Salaman

Banlı Kullanıcı
diğer yorumlara bakmadım ama grekenlerden bazılarını söyleyeyim evden kovmak için duvara nas suresi asılır , ev temiz tutulur,yatsıdan sonra 100 ayetel kürsü oknur , nas ve felak da hilinde,namaz kılınır ki evde rahat duramasın , yakma işini yapamazsınız normal vatandaşlar için söylüyorum selametle birde eve cin mektubu asılır odalara kuvvetlidir hemde çok selametle ...