Nedir Bu Yaşadıklarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

secard

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, ilk mesajım olacak yanlış yere açmış isem mazur görün. Arkadaşlar 22 yaşındayım hayatım boyunca hiç gülmedim hep problem sorun, ruh yaşım 70 oldu inanın o kadar şey yaşadım ki bunların son damlasını 4 senedir yaşıyoruz. Bir ailem var annem de babam da sağlar şükür ve bir abim var, abimle birlikte ticaretle uğraştık ve 3 kere battık en sonuncusu çok daha ağır bastı bu yaşımda hiç ilgimiz olmayan bir olay yüzünden 11 gün cezaevine girdik, ben cezaevinden çıktıktan sonra 2 aydır doğru dürüst dışarı çıkmıyorum psikolojik mi diye kendi kendimi çok sorguladım fakat öyle olduğunu düşünmüyorum, günün belirli saatlerinde öyle birşeyler oluyor ki nefes alamayacak duruma geliyorum, çıldıracak gibi oluyorum, kimseyle sohbet etmek istemiyorum, ailemizde huzur yok, hergün küçük olsa bile bir tartışma yaşanıyor evde, canım sıkılıyor fakat dışarıya da çıkmak istemiyorum, duşa girmek istemiyorum, ailemizin üzerinde büyü mü var bunu çok düşünür oldum artık, normalde bu tip şeylere inanan bir insan değildim fakat bu yaşadıklarımın bir açıklaması olması gerek. Bu son 4 yılda karabulutlar hiç üzerimizden gitmedi, bir halsizlik var üzerimde, benim bir düşmanım yok fakat abim 28 yaşında ve gerçekten yakışıklı bir insan ve bu zamana kadar çok farklı cinsin ahını aldığı kanatindeyim bunlardan olabilir mi yaşadıklarımız, eskiden sektörümüzde çok saygındık şu anda herşeyimiz ayaklar altında, artık bıktım, bir de dün rüyamda babamın öldüğünü zannediyoruz, annem, abim, ben 3'ümüz ağlıyoruz ve sonradan babam çıkıp geliyor, sarılıyoruz filan ilginç ilginç rüyalar gördüm, bunların bir açıklaması olabilir mi yazım çok uzun olmuş olabilir ama size güvenip bir açıklama getireceğinizi düşünüyorum, hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Abinin vebal almasi demek ceremesini sizin çekmeniz demek değildir.Sorun abinin sorunu sizi bağlamaz.Lakin bu sorunlardan kurtulmak için önerim Allah'a ellerini açip dua etmen sorunu veren çözümünüde elbet sana verir ;) Saygilar..

Sennin

Kayıtlı Üye
Eğer büyüyle ilgili olduğunu düşünüyorsan forumda büyülerden korunma yolları gibi bir konu vardı biraz bakarsan bulabilirsin.Belki sana yardımı dokunabilir.
Allah yardımcınız olsun...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, ilk mesajım olacak yanlış yere açmış isem mazur görün. Arkadaşlar 22 yaşındayım hayatım boyunca hiç gülmedim hep problem sorun, ruh yaşım 70 oldu inanın o kadar şey yaşadım ki bunların son damlasını 4 senedir yaşıyoruz. Bir ailem var annem de babam da sağlar şükür ve bir abim var, abimle birlikte ticaretle uğraştık ve 3 kere battık en sonuncusu çok daha ağır bastı bu yaşımda hiç ilgimiz olmayan bir olay yüzünden 11 gün cezaevine girdik, ben cezaevinden çıktıktan sonra 2 aydır doğru dürüst dışarı çıkmıyorum psikolojik mi diye kendi kendimi çok sorguladım fakat öyle olduğunu düşünmüyorum, günün belirli saatlerinde öyle birşeyler oluyor ki nefes alamayacak duruma geliyorum, çıldıracak gibi oluyorum, kimseyle sohbet etmek istemiyorum, ailemizde huzur yok, hergün küçük olsa bile bir tartışma yaşanıyor evde, canım sıkılıyor fakat dışarıya da çıkmak istemiyorum, duşa girmek istemiyorum, ailemizin üzerinde büyü mü var bunu çok düşünür oldum artık, normalde bu tip şeylere inanan bir insan değildim fakat bu yaşadıklarımın bir açıklaması olması gerek. Bu son 4 yılda karabulutlar hiç üzerimizden gitmedi, bir halsizlik var üzerimde, benim bir düşmanım yok fakat abim 28 yaşında ve gerçekten yakışıklı bir insan ve bu zamana kadar çok farklı cinsin ahını aldığı kanatindeyim bunlardan olabilir mi yaşadıklarımız, eskiden sektörümüzde çok saygındık şu anda herşeyimiz ayaklar altında, artık bıktım, bir de dün rüyamda babamın öldüğünü zannediyoruz, annem, abim, ben 3'ümüz ağlıyoruz ve sonradan babam çıkıp geliyor, sarılıyoruz filan ilginç ilginç rüyalar gördüm, bunların bir açıklaması olabilir mi yazım çok uzun olmuş olabilir ama size güvenip bir açıklama getireceğinizi düşünüyorum, hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yaşadıklarınıza üzüldüm, geçmiş olsun. Bütün bu yaşananlar üzerinizde mutlaka ciddi bir negatif kirlilik bırakmıştır. Çünkü kolay şeyler yaşanmamış, iş hayatında sıkıntılar, ceza evine giriş...vs Öncelikle bu negatifliği üzerinizden ve ailenizin üzerinden temizlemeye çalışın. Bir kaç basit öneride bulunacağım, basit ancak etkili önerilerdir. Öncelikle yaşadığınız mekanı yani evinizi negatiflikten arındırmaya bakın. Evinizi adaçayı, günlük, deve dikeni tohumu, kırk kilit otlarından birini ya da hepsini kullanarak tütsüleyin. Evin her köşesine dumanın ulaşmasını sağlayın. Evdeki mobilyaların yerini değiştirin, yerleri, camları hatta duvarları sirkeli su ile silin. Perdelerinizi yıkayın. Siz ve aileniz banyo yaparken kaya ya da deniz tuzu kullanın. Bir miktar kaya ya da deniz tuzunu suyla çamur kıvamına getirip bütün vücudunuzu bununla ovun. Son banyo suyuna da bir kaç damla sirke katın bununla durulanın. Bir süre yaptığınızda etkisini göreceksiniz. Tabii bunun yanında büyüden şüpheleniyorsanız bir profesyonelden de yardım alabilirsiniz. Ah almak meselesine gelince abiniz bu durumdan özgürleşmeye çalışsın. Bütün yaşananlar için kendini ve çevresindeki affetsin, suçluluk duygusunu serbest bıraksın. Bununla ilgili forumumuzda affetme çalışmaları ve meditasyonları bulunmaktadır. Eğer sizde de bir takım olumsuz duygular (suçluluk duyguları, öfke gibi) varsa siz de bunları serbest bırakın. Bu duygulardan arındığınızda kendinizi çok daha güçlü ve olumlu hissedeceksiniz ve hayatınıza olumlu kişileri ve olayları çekeceksiniz. Sonuçta dış etkenler ne olursa olsun hayatımıza yön veren bizleriz. Hayat bizim onu anlamlandırdığımız şekilde akıp gidiyor unutmayın. Tekrar geçmiş olsun.

serfiraz

Kayıtlı Üye
ayrıca kaya tuzu ve sirkeyi suyla karıştırıp 1 hafta boyunca her gün o suyla banyo yapmak da negatif enerjilerden kurtulmamızı sağlıyor.

secard

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim , dediklerinizi deneyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...