muska acil yardım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceren001

Kayıtlı Üye
bu siteye ilk konu açışım doğru yeremi açtım bilmiyorum çok acil bi sorum var babanem bahceyle ugrasırken bir muska bulmuş bize göstermiyor içinde iyi şeyler yazdıgını söylüyor ama yazmadığından eminm yakınımızda oturan ve kavgalı oldugumuz bi kadın var onun yaptıgını düşünüyoruz zaten son zamanlarda iyice korkar olmuştum cinler vs. olmadık zamanlarda olmadı şeyler görüyordum gölgeler falan bununla bi ilgisi olabilirmi acaba ? muska toprağa gömülüymüş birşeyler ekerken bulmuş eğer bu bir büyüyse nasıl bozulur.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
bu siteye ilk konu açışım doğru yeremi açtım bilmiyorum çok acil bi sorum var babanem bahceyle ugrasırken bir muska bulmuş bize göstermiyor içinde iyi şeyler yazdıgını söylüyor ama yazmadığından eminm yakınımızda oturan ve kavgalı oldugumuz bi kadın var onun yaptıgını düşünüyoruz zaten son zamanlarda iyice korkar olmuştum cinler vs. olmadık zamanlarda olmadı şeyler görüyordum gölgeler falan bununla bi ilgisi olabilirmi acaba ? muska toprağa gömülüymüş birşeyler ekerken bulmuş eğer bu bir büyüyse nasıl bozulur.
üzerine besmele fatiha oku iple baglayıp akar bir suya at

origanum

Yönetici

Sitemizde konuyla ilgili yazdık vaktiyle. Araştırıp okuyun. Varolan bilgileri de önce araştırmadan konu açmayın.

üzerine besmele fatiha oku iple baglayıp akar bir suya at

Yetersiz bilgi.

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
Nas ve Felak sonra Bakara suresi + ayetel kürsi , fatiha ,
ne bulursan oku bence.. :D

ipe bağlayıp akar bi suya atıyosun.

tam yöntemini bilmiyorum.araştır biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...