Insidious

Jeremih

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar,

Dün akşam izlediğim bir filmi sizinle paylaşmak istiyorum. Daha önce paylaşılmamıştır inşallah arattım ama bulamadım. Filmi izlememdeki tek amaç filmin korku olmasıydı ama filmi izlerken astral seyehat ile bağlantılı olduğunu anladım o yüzden bu foruma koyuyorum. Filmin ismi: " Insidious " Bu arada film çok korkunç yani ben çok korktum :D Filmde anlatılan astral deneyim ne kadar doğru bilmiyorum ama bence film çok güzel.

Not: Konuyu yanlış yere açmış olabilirim o yüzden kusura bakmayın :oops:

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Daha önce bilgiak arkadaşımız paylaşmıştı...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kimseye söylemeyin ama bende korktum:D Güzel bir korku filmiydi,korktuğumda gerçek...bir kere daha izlemek istiyorum ama bir kere izleyince beynimden iki gün çıkmıyor :D

iwise

Kayıtlı Üye
dün gece seyrettim bende, korkunç bulmadım açıkcası. kurguda kopukluklar olmasına rağmen fena değildi ama daha iyi olabilirdi.

flashboy11

Kayıtlı Üye
Tiplemeler makyajlar biraz daha ustaca olsaydı daha korkunç olabilirdi

Diablesse

Kayıtlı Üye
Korkunç değil açıkçası astral seyahat ilgimi çektiği için izledim...Bazı bölümlerde güldüm bile ruhların makyajlı halleri komiğime gitti üstelik hepsinin kukla gibi durması falan baya güldürdü beni =) İlginç bir film değil vakit öldürmek için belki izlenebilir...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Filmin müzikleri, makyajlar kıyafetler pek iyi değildi hatta biraz eski zaman filmlerini andırıyordu ama konu olarak güzeldi...

kayabey

Kayıtlı Üye
astral seyahatten dönememek diye bi durum sözz konusumu o takıldı aklıma??
bilen warsa ricamdır.