0denizhan0

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Duman Lekesi,
Ben bu rüyayı 2 yıl önce görmüştüm. Rüyamda, daha sonra tanışacağım arkadaşımı önceden gördüm. Rüyada konuşuyor gülüyorduk, aramız iyiydi. Rüya böyle bitti. Uyandığımda mutlu idim. Şimdi o kişiyle çok iyi dostuz. Bu rüyayı hiç unutmadım ve merak etmişimdir.

Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın 0denizhan0,
Rehber ve diğer rüyalara ki, bilhassa astral çalışmalarına müsait bir bünyeniz olmalı. Sitede "Astral Seyahat" ve "Lucide Rüyalar" bölümlerinden detaylı bilgiler alıp bu konuda ilerlemeniz mümkün olabilir.
Sevgiler...

İyi forumlar

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
merhaba duman lekesi
bu günlerde neredeyse her gece ayrılacağım okulumu ve arkadaşlarımı görüyorum onlarla konuşuyorum sürekli olmaya başladı.
bir de nehir deniz yada ormanda birilerinden kaçıyorum ve bu serüvenim aynı dizi gibi diğer gece kaldığı yerden devam ediyor ve ben bu önceki olan kovalamacaları hatırlıyorum ancak tam lucit olup bilincim yerine gelmiyor şimdiden teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Demek ki gelecekle ilgili henüz kafanızda net bir resim yok. Geriye dönüşler kişilik yapınızdan da kaynaklabilir, değişikliklere kolay alışamayan, değerlerini ve sevdiklerini tutkuyla sarmalayan kişilerde olur. Korkularınızı ertelemek yerine üzerine gidin. Mesele kalmayacaktır.

Kaçma rüyalarınız güçlü savaşçı yapınızı simgeler, mantık ve bilinç kaçmayı korunma addeder fakat bilinçaltı korkmanın da ümit olduğunu bilir ve sizi savaşmaya hazır eder. Lucid konularında geniş kaynak araştırması yapmanız faydalı olacaktır.

Sevgiler

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
merhaba duman lekesi bu rüyayı ben değil annem görmüş ve çok etkilenmiş
rüya şöyle annem karga gibi vahşi kuşların bir güvercini kovaladığını ve saldırmaya çalıştığını görüyor annem bunu engellemeye çalışıyor ve güvercini kafese koyuyor fakat yırtıcı kuş bu kafese giriyor annem sonra kafestekinin birden küçük kardeşim olduğunu görüyor ve kafesi açıyor kardeşim anneme birden sarılıyor.rüya benim değil ancak annem çok etkilenmiş yardımcı olursanız çok muylu olurum.

bu arada tavsiyeleriniz üzerine lucit üzerine araştırmalar yapıyorum rüya günlüğü de tutuyordum ancak daha da önem vermeye başladım.rüyalarım daha net oldu ve lucit görmeye yavaş yavaş başladım.hatta günlüğe rüyalarımı yazarken o rüyaya benzeyen çok eskiden gördüğüm rüyalar aklıma geliyor bazen yani biz unutsakta rüyalarımız bilinç altına kayıt edilebilir mi? böyle bir şey varsa beynimiz bir kamera gibi herşeyi kayıt eder mi ve bunları hatırlamak mümkün mü
şimdiden teşekkürler duman lekesi

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bir cevap yazmanızı sabırsızlıkla bekliyorum duman lekesi iyi bayramlar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…
Bu rüya uyarıdır; fesat, sözünde durmaz bir erkeğe dikkat edilmeli! Eşinin başı iftira nedeniyle derde girebilir. Bundan dolayı olay büyüyüp, işin içine aile bireylerinin de girebileceği işaret ediliyor. Anne oğlu için endişelenirken, oğlu durumu düzeltip, annenin ve genel olan sorununu da ortadan kaldırabilir.

Not: sorularınızı bilahare yanıtlayacağım.

Sevgiler

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
merhaba duman lekesi bu rüyamı bu gün gördüm ve inanın çok ilginç rüyamda biribana rüyalar hakkında bilgiler veriyor anlatıyor ve bu kişinin de siz olduğunu biliyorum güya bunları siz anlatıyorsunuz bana bulunduğumuz yer de ilginç antika eşyaların olduğu bir mekan sonra başka rüyalara geçiyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Evet ilginç gerçekten:) Rüyanız psikanalize tabidir.