Yaptığım Aşk Büyüsü Ve Sonuçları

ASTAROTH72

Kayıtlı Üye
Merhaba ben 18 yaşında bir erkeğim benim platonik olarak sevdiğim bir kız var benden 3 yaş büyüktür ona sevgimi hislerimi açamıyordum çünkü o beni kardeşi olarak görüyordu ve utanmakmı diyelim veya başka birşeymi hislerimi bir türlü açamadım açarsam beni kardeşi olarak dahi görmeyeceğinden korkuyor onu kaybetmekten korkuyordum.Onu hiç unutamıyordum o sevdiğim kız ile bizim ortak bir arkadaşımız var oda bayan gizlimiz saklımız yoktur o arkadaşımla aramızda kardeş gibiyizdir. Bir gün bu tür büyü okullarını forumları keşfettim aşk büyüleri celpler muhabbet büyüleri vs ilk defa gördüğüm şeylerdi inanmıyordum aslında böyle şeylere ama bir gireyim dedim okudum okudum binlerce tarif okudum belki ama hiçbiri tam olarak paylaşılmamıştı bir tane tarif gördüm kara büyüymüş kötü sonuçlar doğurabileceğinden bahsediyordu gözümü karartmıştım inanmıyordumda zaten aldırmadım şansımı denemek istedim belki.. ama tarifin tam olmadığı yazıyordu yorumlarda ben o konuyu açan arkadaşa msn yoluyla ulaştım ve durumumu izah ettim tam tarifi vermesini benim için hayat memat meselesi olduğun anlattım anlayış gösterdi ve tam tarifi paylaştı kötü işlerde kullanmayacaksın sözünü aldıktan sonra ama gülünç birşeydi bu kara büyü sonuçta kötü birşeyde illaki kullanılır tamam dedim. Ve uygulamaya koyuldum herşey tamamdı bir tek karışımı ona içirmek kalmıştı .. cafedeydik oturuyoruz kuzenimde yanımda bir cola alacağımı söyledim aldım ve sonra karışımı için dökmek için lavaboya gitmek istediğimi söyledim elimde colayla nereye gittiğimi sordu amman sende felan dedim geçiştirdim sonra karışımı içine kattıktan sonra geri geldiğimde kuzenimle karşılaşmışlar oda masada oturuyordu kuzenimie tanır sohbet ediyorlardı ben colayı getirdim masaya koydum bir telefon geldi önemli birşey olacak ki babam arıyordu çaldı çaldı .. açmayacaktım ama çok çaldı birşeymi oldu acaba aileden birine diye masadan ayrıldım dışarda konuştum alakasız bi sebepten aramış normalde hiç aramaz . Sonra içeriye gittim cola içilmişti afiyet olsun dila dedim ismi dila hayır fatoşun içi yanıyomuş ona ısrar ettim o içti dedi ... dünya başıma yıkılmıştı kitlendim kaldım ne olacaktı ? o gün içim içimi kemirdi ayrıldık felan cafeden evde kara kara düşünürken kuzenlerim ailecek bize geldiler ben odamdayım hoşgeldiniz dedim odama çekildim sonra fatoş yanıma geldi aradan 3 gün geçti geçmedi... bu olaylar oluyor neyse sonra fatoş odama geldi facebook'a gireceğim bilgisayarı kullanabilirmiyim felan fıstık birşeyler dedi . Tabi kullan dedim içim içimi kemiyor düşündüğüm şey olacak diye çok korkuyordum yada ters teper bana kötü olur diye kötü oluyordum bana betin benzin atmış düşünceli gördüm seni felan dedi birşeymi oldu felan hayır diyebildim elimi tutuyordu gözlerin ne güzelmiş senin öyle dedi ilk defa bu kadar dikkatimi çekti felan.Sonra saatler ilerledikce oturuyoruz hala film izleyelimmi dedi tamam dedim nasıl birşey istiyorsun aşk filmi felan olsun dedi şuan çok ihtiyacım var böyle şeylere felan dedi anlam veremedim 50 ilk öpücük filmi var onu açtım ağladı felan izledikce sonra film bitti sana birşey söylemem gerekiyor dedi kalp atışlarım hızlanmıştı soluk alıp veremez oldum düşündüğüm şey oluyordu benim kardeşim gibi gördüğüm kuzenim ailemden biri bana aşık oluyordu .. aşkını itiraf ediyordu söyle diyebildim .. ya nasıl anlatsam ne oldu bilemiyorum ama ben seni çok seviyorum biliyormusun dedi bende bende seni kuzeniz tabiki seveceksin dedim felan ben güldüm o hiç gülmedi zoruna gitmiş gibiydi hayır dedi ben seni daha farklı seviyorum nasıl yani dedim yada neyse boşver kapatalım bu konuyu saat geç olmuş içeri geçip oturalım dedim suratı düştü tamam dedi o günü öyle atlattım şimdi kuzenimi gördüğüm yerde kaçıyorum onunla yanlız kalmamaya özen gösteriyorum aşkını itiraf etmemesi için köşe bucak kaçıyorum bana yardım edin :(

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Yaptığın gibi bozacaksın? Yapacağın iş belli sana bu işi öğretene git sor yapan bozmasını da bilir

ASTAROTH72

Kayıtlı Üye
Güzel söylüyorsunuzda ben bunu düşünmedimmi sizce kişiye ulaşamıyorum . foruma 4 aydır girmemiş msn adresine girmiyor. Hoca geçinen sohtarıların elinde maskara olmakta istemiyorum.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
burda bilgili kişiler var onlara özel mesaj atabilirsin.belki o büyüyü bozmayı biliyorlardır

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
eğer olmazsa benim arkadasım var o da kara büyüyle ugrasıyor.ona sorabilirim.gerci o da gizlimabet te üye ama rumuzunu bilmiyorum

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
valla iyi olmuş şuan icimden bu geliyor büyüye karşı degilim ama karabüyü baglama ayırma olsun karsıyım
şuan çokta gec degil o büyüyü yapan kişiden bozma büyüsünüde iste bir dahada bulaşma ve tevbe et

ASTAROTH72

Kayıtlı Üye
valla iyi olmuş şuan icimden bu geliyor büyüye karşı degilim ama karabüyü baglama ayırma olsun karsıyım
şuan çokta gec degil o büyüyü yapan kişiden bozma büyüsünüde iste bir dahada bulaşma ve tevbe et

Arkadaşım saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz ? Her koyun kendi bacağından asılır ben sizden neden yaptınız diye sorgulamanızı istemedim... Yorum olsun diye yorum yapmayın.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Arkadaşım saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz ? Her koyun kendi bacağından asılır ben sizden neden yaptınız diye sorgulamanızı istemedim... Yorum olsun diye yorum yapmayın.

dostum tmm bende sana kötü birşey söylemedim.söylemek istedigim büyüden uzak dur insanları sen yönetemessin cünkü tanrı degilsin buranın yaratıcısı var.(tanrıya inanmıyorsan ayrı)
gec olmadan geri dön diyorum.

ASTAROTH72

Kayıtlı Üye
dostum tmm bende sana kötü birşey söylemedim.söylemek istedigim büyüden uzak dur insanları sen yönetemessin cünkü tanrı degilsin buranın yaratıcısı var.(tanrıya inanmıyorsan ayrı)
gec olmadan geri dön diyorum.

Tanrıya inandığımı nereden biliyorsun ? Bırakında buna ben karar vereyim sizi enterese etmediği kanatindeyim.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
rica etsem formülü alabilir miyim ?

ekirek24

Kayıtlı Üye
Astaroth72 okurken güleyim mi, üzüleyim mi şaşırdım, trajikomik. Neden yüzüne direk diyemedin sevdiğin kızın böyle riskli bir şeye giriştin?

Günes2

Banlı Kullanıcı
Şaşırtıcı yaa benim dünyadan haberim yokmuş böyle şeylere bende inanmam ama anlatılanları duyunca hikaye gibi geliyor. umarım bozabilirsin bu büyüyü :)

sedaaa

Kayıtlı Üye
bana da gönderebilirmisiz formülü rica etsem ?

angell22

Kayıtlı Üye
bende rıca edıorm formulu gonderebılırmısınz?

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
ya sen bu işi hiç umursamamışsın , hiç mi düşünmedin !!!

cibel

Kayıtlı Üye
Bu konuyu açan bey, size sasiriyorum. Siz bu karabüyüyü o aldiginiz sahisa yalvarip yakarmisiniz, yeminler vermisiniz kötü niyetle kullanmicaksin diye diyorsunuz. Peki burada sizden bu formülü rica üzerine isteyenlere, vermeniz bence hic dogru degil. Eger ki, hele hele Karabüyü gibi uygulamalar tehlikeli olmasa, burdaki Mabet sorumlu bilgil insanlarimiz neden eksiksiz Büyü bilgileri veriyor diye hiç düsündünüzmü acaba. Ne bu yani, ben dikkatsizlik yüzünden basaramadim, size bi faydasi olsunmu diye. Sonuç gayet açikta, olan kuzeninize oldu, arzu ettiginiz bayana degil. Lütfen paylasmayin özelden bu tars büyü formülü, günahi sizin boynunuza. Eger günah ve sevaba da inanmiyorsaniz, ozaman insanlik ugruna yapmayin. Bakin sonra onlarda büyü ters tepti diye, bozabilen yardimci arayabilir, çaresiz kalirlar.