Sizce bu nedir(lütfen içeri)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Selamun aleyküm arkadaşlar.

son 2 yıldır haftada 2 veya 3 kez geceleri yatakta uyurken gündüzde olabilir.birden birşey beni yataktan kaldırmaya çalışıyomuş gibi olup uyanıyorum.bazen kolumu birdenbire havaya kaldırıyor.kolum kalkıyor vucudum hareket eder gibi oluyor ama isteksiz bir biçimde.bunun ne olduğu bilen yardım edebilecek arkadaşlar varmı acaba ?

darkangels

Banlı Kullanıcı
Uyku halinde astral seyehat olabilir, bana uyku halindeyken çok oluyor.Birden sebebsiz yere sıçrıyorum..

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
bende yataktan 30 cm bir metre yüksekte uyandığım zamanları hatırlıyorum kendime geldiğim gibi düşüyordum verlıkların işidir heralde

AJA

Elit Üye
Bir çok sebebi oIabiIir astraI yada ugraşmış oIdugunuz davet yada çagrıIar.. Unutmayın ki durup dururken kimsenin başına bir iş geImez...İyi düşünün mutIaka bir cevap buIacaksınızdır..İyi forumIar..

işlemci

Kayıtlı Üye
Belkide her insanın nadiren yaşadığı şeyleri sıkça yaşıyor olabilirsiniz :)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Bir çok sebebi oIabiIir astraI yada ugraşmış oIdugunuz davet yada çagrıIar.. Unutmayın ki durup dururken kimsenin başına bir iş geImez...İyi düşünün mutIaka bir cevap buIacaksınızdır..İyi forumIar..
bence yanlışınız var bazen durup dururkende insanların başına böyle bir iş gelebiliyor.kendimden örnek vereyim hiçbir davette bulunmadığım halde gece uyurken birdenbire kulağıma adımın fısıldanmasıyla uyandım.ama ben hiçbirşey yapmamıştım.o zaman kulağıma fısıldayan şey kimdi.rüya değildi bundan %100 eminim tam kulağımın dibinden biri fısıldamıştı.

enes1229

Kayıtlı Üye
bana da aynısı oldu bir dönem

bir dönem çok zikir çekmeye başlamış ve hergün teheccüde kalkıyordum inanın bir süre sonra bıraktıımda ayaklarımın ucundan çekilerek ve dilimden çekilerek kaldıılmaya başladım: çok korkmuştum o dönem sonra dualar saolsun..

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
bu astral seyehattir bedeniniz deilde ruhunuzu kontrol ediyorsunuz yakında uğraşırsanız basiret gözünüzde açılır Allah izin verirse :)