Arkadaşlar cin,demon gibi varlıklarla iletişime geçmeyi bilen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Arkadaşlar cin,demon gibi varlıklarla iletişime geçmeyi iyi bilen birisi acaba nasıl olduğunu söyleyebilirmi lütfen.bu konularda pek bir bilgim yok ama bu işi yapsam bile bana birşey olmayacağını biliyorum.çünkü kendi beynimin içinde değiştiremediğim bir düşünce var 'ben onlardan üstünüm ve allaha sığınırsam hiçbirşey olmaz' diye bu nedenlede pek korktuğum söylenemez.birileri bana bu başlık altında kaynaklarıyla beraber bu işleri nasıl yapacağımızı anlatırsa gerçekten çok sevinirim iyi günler..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Burda açık saçık verilen formüller zaten işe yaramaz işe yarıyıcak formül bilenlerde burda bu şekilde verilmez.

Ha diyince iletişim gerçekleşmez kendini ruhunu hazırlaman gerek hem forumda bu soruyu soran çok kişi var araştırırsan cevap bulursun

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Burada bu konuyla ilgili bilgiler mevcut. Önce yeterince araştırma yaptığınızdan emin olun. Çağırdığınız varlık iyi de olabilir kötü de. Her şeye hazırlıklı olup ona göre davranmak lazım. Eğer her şey dediğiniz gibi olsaydı her evin balkonundan bir medyum falanca filanca tabelaları sallanırdı.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
peki işe yarıycak formülleri nerden bulacağız.

ReviL

Kayıtlı Üye
Kitaplardan Piyasada Olmayanlardan El Altından BUlucaksın Kitapları

Bol Bol Kitap Okuyup

Bilgileneceksin.

10 Yıl Boyunca Dur Duraksız Okuyun..

tevhid61

Banlı Kullanıcı

Bol Bol Kitap Okuyup

Bilgileneceksin.

arkadaşlım naptın 10 yıl ne demek ya :D bu kitaplarda yazanları internetten bulamazmıyız.internet olmadı kitabı nerden bulucam kitapçılarda falan satarmı acaba :D :D

ReviL

Kayıtlı Üye
arkadaşlım naptın 10 yıl ne demek ya :D bu kitaplarda yazanları internetten bulamazmıyız.internet olmadı kitabı nerden bulucam kitapçılarda falan satarmı acaba :D :D

Dediğim Gibi Bu Tür Kitaplar Ne Piyasada Bulursun Ne De İnternette.
Anca Bu İşlerle İlgilenen Tanıdıkların Felan Olucak
Onlardan İsteyeceksin Veya El Altından Vb.

Anca Öle bulursun

semyanocibel

Banlı Kullanıcı

Bol Bol Kitap Okuyup

Bilgileneceksin.

eyvallah brader çok dogru 13 yıl oldu incelemedigim kitap kalmadı diye bilirim ayrıca suriye tunus ve mısır da dostlar edindim...ancak yürümeye başladim...selametle

firdevs in davetname adlı eserine bakıp bilgi edine bilirsin.. ama uygulama sakın yanlış şeyler var içinde

semyanocibel

Banlı Kullanıcı

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Aihtname i Süleyman kitabında bir çağırma ritüeli sanırım vardı.
Orada ayetel kürsi ile koruma çemberinin nasıl yapılacağı
da anlatılıyor.
Varlık geri yollanırken de neler söyleneceği.

Denediniz mi diye sormadan söyleyim.
Müslüman değilim ve de denemedim.

flubberina

Kayıtlı Üye
ne gibi yanlış şeyler var açıklayabilir misiniz ve uygularsak neler olur lütfen bilgilendirir misiniz

ekirek24

Kayıtlı Üye
demon çağırmanın kolay olduğunu sanmıyorum demon geleceği insanı seçer davetler gereksiz zaman harcamak zor kanımca

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
' onlardan üstünüm ' derken?

nesesi_yeter

Kayıtlı Üye
ya sitede çağırmayı bilenler var ama araştır bulursun yazıyorlar. bakmadığım konu kalmadı bulamadım ben de hala

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya sitede çağırmayı bilenler var ama araştır bulursun yazıyorlar. bakmadığım konu kalmadı bulamadım ben de hala

Madem yardım istiyorsun iletişim için ben sana yardımcı oluyum eğer müslümansanız ramazanda hazır gelmişken riyazet orucu tutun hayvansal gıda asla yemiyceksiniz et süt yumurta gibi hayvansal şeyler yemeyin meyve ve ot yiyceksiniz yediğiniz her şeye dikkat ediceksiniz ve geceleri zikrle geçiriceksiniz az uyuyucaksınız insan içinde fazla bulunmuycaksınız bu sayede bazı kanallarınız açılıcak ve onlarla iletişim kurabiliceksiniz en kolay yolu bu

nesesi_yeter

Kayıtlı Üye
Madem yardım istiyorsun iletişim için ben sana yardımcı oluyum eğer müslümansanız ramazanda hazır gelmişken riyazet orucu tutun hayvansal gıda asla yemiyceksiniz et süt yumurta gibi hayvansal şeyler yemeyin meyve ve ot yiyceksiniz yediğiniz her şeye dikkat ediceksiniz ve geceleri zikrle geçiriceksiniz az uyuyucaksınız insan içinde fazla bulunmuycaksınız bu sayede bazı kanallarınız açılıcak ve onlarla iletişim kurabiliceksiniz en kolay yolu bu

hem müslüman değilim hem de bende bir hastalık var meyve vs. şekerli hiçbirşey yiyemiyorum yani mecburen paso et süt vs. onun için duymuştum ben de hayvansal bişey yememe orucunu ama yapamadım.

demonic

Kayıtlı Üye
@tevhid61:kafandaki düşünceleri birdaha düşünsen iyi olur.eğer musallat olmama bu kadar kolay olsaydı insanlar cinlerden korkmazlardı.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
@tevhid61:kafandaki düşünceleri birdaha düşünsen iyi olur.eğer musallat olmama bu kadar kolay olsaydı insanlar cinlerden korkmazlardı.
musallat olsada bana bişey olmaz geri gönderirim.sonucda fiziksel bir zarar veremezya sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...