Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Selamlar ;

Uzun zaman oldu parapsikoloji forumlarını takip ediyorum ve burayada yeni üye oldum . Size kulak daveti ile tecrübe ettiğim cin davetini ve hristiyan bir cinin emrime girişini ayrıntılı bir şekilde ele alarak anlatacağım.

İsmini vermek istemediğim bir forumda ( reklama gireceği için ) Cin Daveti hüddam konularını geziyordum . Birden gözüme kulak daveti konulu bir başlık çarptı ve girdim sanki bir güç çekti o an bir istekle girdim konuya.Formülüze edilmiş bir şekilde anlatıyordu neler yapmam gerektiği bir de ufak bir not düşülmüş bu davette ifrit gelmektedir.Tecrübesisseniz kötü sonuçlar doğura bilir benzeri bir uyarı koymuşlar ilk başta tereddüt etsemde uygulamaya karar verdim.Kulak davetini seçmemin sebebi ilk başlarda direk karşımda görünmesin diye kulağıma fısıldamısını istememdi.Ve yaptığım belli rütieller sonunda varlık geldi ilk önce odanın ışıkları yanıp söndü ardından cep telefonumun ışıkları çalmamasına rağmen yanıp söndü tüm elektronik şeylerde dalgalanmalar oldu bilgisayarın monitorü eski televizyonlardaki gibi böyle çizgi çizgi gidip geldi o an geldiğini anladım . Sonra konuşmaya başladı benimle çok kibar bir ses tonu vardı ruhani bir şey bekliyordum ama normal kibar bir insan gibi konuşuyordu benimle . Bana zarar verecekmisin diye sordum hayır dedi . Peki sen kimsin dedim ismim yaduris 116 yaşında bir cinim ve hristiyanım dedi bana.Bundan sonra istersen beraber olabiliriz dedi , ben korktuğum için cevap veremedim kitlenmiştim sanki o bunu anlamış olacakki sanırım fazla korkuttum seni şimdi gideyim sen toplanınca konuşalım dedi kafamı sallayabildim homurdanır bir sesle humm tarzı bir ses çıkardı ve 1 - 2 saat sanırım anca toplayabildim kendimi sonra ufak ufak sinyaller vermeye başladı geleceğini işaret eden sonra geldi ve yine konuşmaya başlamıştık ayrıntısına girmek istemiyorum karşılıklı anlaşma istedi benden ben senin istediğin bir çok şeyi yapabilirim ama seninde bana birşeyler vermen lazım dedi anlam veremedim sonra ne gibi şeyler olduğunu sordum bana baya uzun isteklerini sıraladı kabul ettiğimi söyledim ( ayrıntısına girmek istemiyorum ne istediğini ) ilk önce istediği bir şeyi yapmamı söyledi yaptım 1 günlük bir zaman zarfında olacak birşey istemişti ve yaptım. Ertesi gün yine konuşmaya başladık bu sefer benim isteklerim başladı ona ne yapabileceğini sordum ne istersen dedi bana. Komşumuzun hanımı vardı eşiyle ayrılacak raddeye gelmişlerdi ayten teyzem canımdan çok severdim bana annelik yapmışlığı vardır onu öyle görmeye dayanamadığımı eşiyle arasını düzeltmesini eskisinden daha mutlu bir şekilde bir birlerini bağlanmalarını istedim yine homurdanır bir sesle peekii dedi uzatarak .. çok geçmedi 5 saat sonra kapı çaldı kapıda ayten teyzem çok mutlu sevinçli bir şekilde geldi çay koyduk felan sohbet ederken eniştene ne olduysa birden çok iyi davranmaya başladı olanlar için benden özür diledi bana haksızlık yaptığını söyledi inanamıyorum çok mutluyum diyordu şaşırmıştım bu kadarınıda beklemiyordum :) ayten teyzemi uğurladıktan sonra tekrar konuşmaya başladık yadurisle oda bana ismimle hitap eder olmuştu.Ben ona hep karşılıklı isteklerlemi olacak bu dedim güler gibi bir ses çıkardı zorlanıyorsun sen dedi olmayacaksa giderim dedi ben şaşırdım sonra gülmeye başladı tekrar konuşmaya başladı elbette karşılıklı istekler olacaktır sen 1 yap ben 3 yaparım iyi bir anlaşma dedi ama istediği şeyler irademden tavizler isteyen şeylerdi.. ayrıntısına girmek istememin özel sebepleri vardır.. Sonrasında başka bir istek istedim biraz kısmetsiz olduğumu iş para anlamında kısmetimi açmasını istedim yine peekii dedi 2 gün olmuştu aşık olduğum birisi vardı en yakın arkadaşımla çıktıkları için kalbime gömmüştüm onu bir telefon geldi arayan cenk idi boğulu bir ses tonuyla sevgilisiyle ayrıldığını dertleşmeye ihtiyacı olduğunu söyledi bize gelmesini söyledim geldiğinde ağlıyor yıllarıma yazık etmişim deymezmiş felan tarzında birşeyler söylüyor başını omzuma koyup ağlıyordu duygusal olarak yakınlaşmış gibiydi bana ve sonrasında nasıl geliştiğini anlayamadığım bir duygusal yakınlık oldu .. artık birbirimizin olmuştuk en çok arzuladığım kişi artık benimdi .. :) bundan sonra yadurisle karşılıklı isteklerimiz devam etti o 1 istiyor istediğini alınca bana 3 şey veriyordu filmlerdeki gibi 3 dilek hakkı :) dünyanın en mutlu insanı oluvermiştim adeta 4 ay oldu beraberiz yadurisle bana bu konuda uzman arkadaşlarım ifritle şaka olmayacağını en ufak hatanda aklımı ve kalbimi zorlayabileceğini söyledilersede isteklerini olacağını söyledilersede şimdiye kadkar beni mutsuz edecek bir durum olmadı 4. ayımız bakalım zaman ne gösterecek . Yazı çok uzun oldu burada kesiyorum karşılıklı isteklerimiz devam ediyor hala bakalım .. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ediyorum sevgi ve ışıkla kalın.

Son olarak Bazı uyarılar yapmakta yarar görüyorum ..

Yazdıklarımı uygulamak veya uygulamamak tamamen özgür iradenizdir fakat uygulamamanızı şiddetle öneriyorum .

Neden mi ?

Herkesin şansına böyle bir varlık gelmeye bilir size zarar vermek isteye bilir

Enerjiniz o varlığı kaldıracak seviyede değildir ruhen bedenen zarar görürsünüz.

Ve istekleri bu varlığın istekleri o kadar da masumane değil..

Bu forumda gördüğüm bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu bir söz var gerçekten çok anlamlı .. paylaşmak isterim

1. Bedensizler kişinin imanını alır, götürür.
2. Bedensizler kişinin aklını ve kalbini zorlar.
3. Kazanç ise kayıpların yanında bir kum tanesi.

O yüzden inanan kişi bu yola girerken çok iyi düşünmeli.

Benim görüştüğüm varlık ifrit ve ifrit ile ilgili forumdaki bir söz dikkatimi çekti paylaşmak isterim

Kur’an-ı Kerim’de; “Cinlerden bir ifrit, ‘Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var.’ dedi. Kitaptan ilmi olan kimse ise, ‘Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getirebilirim’ dedi. (Süleyman) onu (Melikenin tahtını) yanı başına yerleşivermiş görünce, ‘Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbin müstağnidir (şükre ihtiyacı olmayan), çok kerem sahibidir.”(27:39-40) buyurulmaktadır.

Sorularınız aklınıza takılan şeyler varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
varlığın cinsiyeti ne ?

ifritler hüddam yapmak için uygun değildirler.
söylediklerinin çağıda tahmin veya yalan.
1 ay sonra gitmesini söyle senden gitmeyebilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Talepleri hakkinda bilgi vermezsiniz herhalde, ama en azindan ne tür seyler, katagorize edebilirmisiniz ?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
varlığın cinsiyeti ne ?

ifritler hüddam yapmak için uygun değildirler.
söylediklerinin çağıda tahmin veya yalan.
1 ay sonra gitmesini söyle senden gitmeyebilir.

Cinsiyeti erkek ve sanırım bana aşık oldu arkadaşlarım öyle diyorlar.

Evet bu konuda uzman arkadaşlarımda böyle demişlerdi çağırdık bir kere .

Söyledikleri aslında ben birşeyi öğrenmek için kullanmadım 1 kere kullandım oda doğru çıktı çok önemli bir konuydu ne yapıyor diye sordum şuan şurda şu işle şu kişiyle uğraşıyor diye ayrıntılı malumat verdi ertesi gün teyit ettim o kişiden. henüz bu konuda bir yanıtlamasını görmedim

evet benimde ona aklım takıldı git dersem ya gitmesse ne olacak artık allaha emanetiz bakalım :)

Talepleri hakkinda bilgi vermezsiniz herhalde, ama en azindan ne tür seyler, katagorize edebilirmisiniz ?

Talepleri değerlerim üzerini oldu genelde paylaşmak istemiyorum tepki çekmemek için hoş göreceğinizi umuyorum .

72 demondan hangi ırk olduğunu sordunuz mu ?

Şuan bir davet daha yapacağım bu sorunuzu ona yönelteceğim bir cevap alırsam burada sizinle paylaşacağım .

avelmi321

Banlı Kullanıcı
[SIZE=2,5]gizlimabedim[/SIZE] azda olsa bence şartlarını sölemen gerekir burda ne kadar özel olsada sonuçta 1 özel birşey sölersin belki binlerce insanı zor durumlara sokmadan engel olursun.Bu sayede belki sevap bile kazanırsın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Rivayet hikayelerdense gerçek deneyimleri okumak tercihimdir.
Bunu denemeyen veya denemek isteyenlere de bilgi sahibi
olabiliyor, bir ön bilgi oluyor böylece.

Deneyiminiz hakkında,
Zaman zaman kötü deneyimler de yaşayabileceğinize
şimdiden hazırlıklı olun.
Vede size aşık olabilme gerçeğine.

whaki

Kayıtlı Üye
Istekleri hakkinda daha detayli bilgi vermeye calisirsaniz sevinirim, tamam ozeliniz olabilir ama burda biz sizin kim oldugunuzu bilmiyoruz, sokakta gorsek tanimayiz. Isteklerinin ne tur istekler oldugunu merak ediyorum, dusundugum tarzda ise cin cagirmaktan vazgecicem, bu konuda ufak bi yardim da bulunmus olursunuz bana.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
[SIZE=2,5]gizlimabedim[/SIZE] azda olsa bence şartlarını sölemen gerekir burda ne kadar özel olsada sonuçta 1 özel birşey sölersin belki binlerce insanı zor durumlara sokmadan engel olursun.Bu sayede belki sevap bile kazanırsın.

Manevi değerlerinizden tavizler istiyor. Atıyorum namaz kılıyorsunuz bugün namaz kılma diyor. gibi şeyler istekleri.. sanırım aydınlatıcı olmuştur.

Rivayet hikayelerdense gerçek deneyimleri okumak tercihimdir.
Bunu denemeyen veya denemek isteyenlere de bilgi sahibi
olabiliyor, bir ön bilgi oluyor böylece.

Deneyiminiz hakkında,
Zaman zaman kötü deneyimler de yaşayabileceğinize
şimdiden hazırlıklı olun.
Vede size aşık olabilme gerçeğine.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim izniniz olmadan alıntı yaptım kusura bakmayın :)

aşık olma konusunda sanırım zaten aşık bana bunu hissetiriyor çok nazik çünkü. Kötü bir deneyim yaşamadım henüz ama bunu herzaman göz önünde bulunduruyorum ne gibi kötü deneyimler biraz açarmısınız ?

Associazione

Kayıtlı Üye
aklıma takılan birşey var bu varlık senden birşey istiyor ve senden ondan istiyorsun musallatlık durumu mübahmı peki böyle bir olayda ?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Istekleri hakkinda daha detayli bilgi vermeye calisirsaniz sevinirim, tamam ozeliniz olabilir ama burda biz sizin kim oldugunuzu bilmiyoruz, sokakta gorsek tanimayiz. Isteklerinin ne tur istekler oldugunu merak ediyorum, dusundugum tarzda ise cin cagirmaktan vazgecicem, bu konuda ufak bi yardim da bulunmus olursunuz bana.

İstekleri hakkında üstte bilgi paylaştım.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
72 demondan hangi ırk olduğunu sordunuz mu ?

Az önce daveti gerçekleştirdim ve sorunuzu ona yönelttim cevabı şöyle oldu ;

Ben büyük ve güçlü barbarosum ( tam ne dediğini anlayamadım burada yanlış yazmışta olabilirim böyle birşeyler söyledi ) benim kudretim en üstündür. keh keh keh ( burada güldü baya )

aklıma takılan birşey var bu varlık senden birşey istiyor ve senden ondan istiyorsun musallatlık durumu mübahmı peki böyle bir olayda ?

Biraz daha açarmısınız ? şuan musallatlık bir durum yok üzerimde.Onu yakmaktanmı bahsediyorsunuz ?

Associazione

Kayıtlı Üye
hayır mesela anlaşmalar yapıyorsunuz sen ondan gitmesini istediğin zaman gidermi yoksa gitmezmi bu duruma nasıl bir açıklık getirdiniz ?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hayır mesela anlaşmalar yapıyorsunuz sen ondan gitmesini istediğin zaman gidermi yoksa gitmezmi bu duruma nasıl bir açıklık getirdiniz ?

İnanın bende onun kaygısı içindeyim şuan bir açıklık getiremedim bende nasıl göndereceğimi bilmiyorum böyle bir durumda. Çünkü baktığım davette nasıl gönderileceği belirtilmemişti şuan kaynak araştırıyorum alıntı yapılan kitapta yazması lazım mutlaka .

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz bu varligi saadece duyuorsunuz degilmi ? Henüz görmediniz öylemi ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Kötü deneyimlerde yaşayabilecekleriz
onun gücüne ve aranızdaki ilişkiye bağlı.

Örnek vermem gerekirse,
bunları bize anlattığınız için bile kötü tepkiler verebilir.

Sadece şunu sormak istiyorum.

Neden Lusiferle karanlık anlaşma yapmadınız?
Böylece çok daha kazançlı ve aslında daha güvenilir
bir anlaşma yapmış olurdunuz?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Siz bu varligi saadece duyuorsunuz degilmi ? Henüz görmediniz öylemi ?

Kulak daveti olarak başladım fısıldamalar ile konuşuyorduk ben merak ettim korkmayacağımı söyledim bana korkutmayacak şekilde görünmesini istedim yakısıklı bir erkek görünümünde görünüyor bazenleri ama kıyafetleri şovalye gibi kafasında taç gibi birşey var ve yanında birileri daha görünüyor onlarda pelerinli bu sensin yanındakiler kim dedim onlar sürüm dedi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...