hocanın verdıgı tütsü resmi

hayran_255

Kayıtlı Üye
Selam ben daha önceden sorunumu bu steyle paylaşmıştım aradan 6 ay geçti ben o zaman ünlü medyada görünmüş bir hocaya gittim benı 3 tane cin çarpmış onu söledi 7 tane tütsü verdi her gun yak dedi 1 tane ağaç dibine gömmemi istedigi kağıda arapça yazılmış bir sey verdi 1 tane de arapça yazı verdi içine zem zem suyu koydu şişenın içine bunu ay ışında beklet sonra boy abdesti al dedi birde muska verdi ordada okudu bakım 200 dğerlerını hiç sormayın :) iyi geldımı dicek olursanız baya geldi yakılcak tütüsülerden 3 tane kalmıştı acaba arapça bilen biri varsa bu yazılan nedir açıklıya bılırmı resmide çektim görmeyen görsun merakını gidersin bilen biride açıklasın benım gibi bu konuda cahilleri aydınlatsın bilgilendırsın neyse uzatmayım resme bi bakın

img0991a.jpg

Yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar şimdiden iyi gunler

andrah

Kayıtlı Üye
:D bende senelik chek-up yaptırıyorum cinlerim eksik olmuyor hep daş taşta gezdiğimiz için geliyormuş.(Hocaya kalsa ben veya babam gidip buluyormuşuz)

La-edri

Kayıtlı Üye
Peki Siz ne tür sikayetlerden dolayi gitiniz?

hayran_255

Kayıtlı Üye
:D bende senelik chek-up yaptırıyorum cinlerim eksik olmuyor hep daş taşta gezdiğimiz için geliyormuş.(Hocaya kalsa ben veya babam gidip buluyormuşuz)

valla o zaman bana 3 tane cin çarpmış deyınce aklıma ilk 3 tekmıyım yanı 2 cin benım yanıma çekte halledelim şunları dıyesım geldi :D:D:D: ama dıyemıyorsun işte bana dedi burgazın nesi meşur dedim rakısı başladı gülme :d

bloodlife

Kayıtlı Üye
arkadasım orda yazılan lar tılsım sadece bu kadar olmaması gerekir

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
arkadasım orda yazılan lar tılsım sadece bu kadar olmaması gerekir

Tılsımın içeriğini soruyor zaten ama şöyle bir şey var. 6 ay önce çarpmış bu cin. 3 tane çarpmış. Siz 6 ay önce derdinizi açabilmişsiniz. Şu anda da açabiliyorsunuz yani ben "çarpma" olayının gerçek olduğuna inanamıyorum. Çarpılsaydınız, çoğu şeyi (genelde yaptığınız şeyleri) yapamazsınız ayrıca ayağa kalkıp bunları da yazamazdınız ve üstüne espri yapamazdınız :)

Ayrıca ünlü hocaların bu işleri sadece ticaret için yaptğını da hatırlatmak isterim. İyi forumlar.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Tılsımın içeriğini soruyor zaten ama şöyle bir şey var. 6 ay önce çarpmış bu cin. 3 tane çarpmış. Siz 6 ay önce derdinizi açabilmişsiniz. Şu anda da açabiliyorsunuz yani ben "çarpma" olayının gerçek olduğuna inanamıyorum. Çarpılsaydınız, çoğu şeyi (genelde yaptığınız şeyleri) yapamazsınız ayrıca ayağa kalkıp bunları da yazamazdınız ve üstüne espri yapamazdınız :)

Ayrıca ünlü hocaların bu işleri sadece ticaret için yaptğını da hatırlatmak isterim. İyi forumlar.

6 ay önce çarpmadı 6 ay önce siteye yazmıştım derdımı ve 6 ay önce hocaya görunmüştüm şuan zaten askerim haklısın ama kafaya takmıştım bilen birine gitmek içimi açtı gerçektende yaptıgı şeyler iyi geldı 7 gun yakmamı istedigi bu tütsüyü verdı 1 muska yazdı gömmemi istedigi bir arapça bir kağıt verdi 1 de 1 arapça yazan şeyi zemzem suyun içine atıp ay ışında bekletip boy abdesti almamı istedi bir sey verdi sokaklarda bakan hocalara fazla guvenmıyorum bir sey bildiklerınıde düşünmuyorum gittim bir muska verip yolladılar daha kötü olmuştum

ayrıca hocanın bana dedigi 6 yaşında 1 tane çarpmış 14 yaşında 1 tane çarpmış 17 yaşında bir tane çarpmış ice depresyona girip kendımı öldüresım vardı ayaga kalkçak halım olmadı gunler oldu amma döktüm içimi haa :D:D:D

bloodlife

Kayıtlı Üye

bende sadece tılsım dedım :) yanı anlasılması ıcın gereklı olan eklemelerı eksık

YasinLY

Kayıtlı Üye
Konuya değil ama yorumlara ve dikkatsizliğe gerek yok arkadaşlar bilginiz yada paylaşmak, merak ettiğiniz varsa paylaşırsınız. Gereksiz yorumlara gerek yok... ("andrah - hayran_255")

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Kuranı kerimde bulunan şifa ayetleri NAS VE FELAK dururken ve buna benzer ayetler dururken neden cinci hocalara gidersiniz anlamıyorum..ben arapca bilirim ama bu yazılanlar arapça rakamlar ve birkaç anlamını ancak kendisinin bilebileceği birkaç bence anlamsız yazı..bırakın bu cindar hocaları! Kuran ayetleri şifadır..

hayran_255

Kayıtlı Üye
Kuranı kerimde bulunan şifa ayetleri NAS VE FELAK dururken ve buna benzer ayetler dururken neden cinci hocalara gidersiniz anlamıyorum..ben arapca bilirim ama bu yazılanlar arapça rakamlar ve birkaç anlamını ancak kendisinin bilebileceği birkaç bence anlamsız yazı..bırakın bu cindar hocaları! Kuran ayetleri şifadır..

Böle durumlarda kendı okudugun nas felak yetmez insana yaşamadan anlıyamassın o yüzden ne yaşa nede anla :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Kağıtta sanırım çoğunlukla sayılar var gibi görünüyor.. Harfler de var ancak çoğunluk sayılarda. Şifre gibi görünüyor..

hayran_255

Kayıtlı Üye
Kağıtta sanırım çoğunlukla sayılar var gibi görünüyor.. Harfler de var ancak çoğunluk sayılarda. Şifre gibi görünüyor..

Bende çözemedım işte bunu bana sabah akşam yakmamı istedi dumanı suratıma gelıcekmiş tılsım gibi bir sey bu çözemedım

elmihaa

Kayıtlı Üye
Bunlar sayidan başka birşey değil. Sadece bir harf var.

Üst satır ; 918 . alt sıra 294 m ( uzun çizgiyi ikiye bölen çizgi oluyor ) 3124722 . Baskada bisey yok yanilmiyorsam.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Bunlar sayidan başka birşey değil. Sadece bir harf var.

Üst satır ; 918 . alt sıra 294 m ( uzun çizgiyi ikiye bölen çizgi oluyor ) 3124722 . Baskada bisey yok yanilmiyorsam.

üstat benımde anlamadıgım bu sayılarla inin cinin ne alakası var nıye bunları yakmamı dumanının bana gelmesını istedi merak ettıgım taraf bu

La-edri

Kayıtlı Üye
Gercek bir musallatta ben böyle bir seyin insana fayda verecegine inanmiyorum, bir kagittan cok daha kuvvetli seyler lazim, buda rituel amacli bir sey degil..
Kim hocaya gitse hoca kesin bir cin musallatini onaylar :D
bazen diyorum acaba bu hocalar bir cin görseler yada ciddi bir musallat olayina taniklik etseler,ne yaparlar, büyük ihtimal adet yerini bulsun diye hoca hoca gezerler...

hayran_255

Kayıtlı Üye
Gercek bir musallatta ben böyle bir seyin insana fayda verecegine inanmiyorum, bir kagittan cok daha kuvvetli seyler lazim, buda rituel amacli bir sey degil..
Kim hocaya gitse hoca kesin bir cin musallatini onaylar :D
bazen diyorum acaba bu hocalar bir cin görseler yada ciddi bir musallat olayina taniklik etseler,ne yaparlar, büyük ihtimal adet yerini bulsun diye hoca hoca gezerler...

sen bir cinin insana musllat olmasıyla direk insanın hayattan diskadifiyemı oldunumu sanıyorsun ???? yaşamayan bilmez kardesım bende senın gibi inanmıyordum cinci hocalara felen ama işin aslını hasta olunca örendım ne dıyım geç dalganı evet cinci hocalarda zoru buldumu diğer hocalara gidiyolar kapı kapı nasıl komik dımı ?