Durugörü İnisiyasyonu 4. Grup 3. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi buraya yazınız.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İçimde bir Yangı hissettim klasik uyuşmalar oldu ama çokta kayda değer şeyler hissetmedim doğrusu berkide çok fazla uyumlama aldığım için hissetmiyorumdur :)

Teşekkürler urum...

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben uzun süre birşey hissetmedim .Aklım dağınıktı,olmadık şeyler hatırıma geliyordu.Bir ara Kerim'den gelen enerjiye,zikirime ve nefesime odaklandım .Odaklanma anında gözlerim kapalıydı ama sanki açıkmış gibi tam gözlerimin önünde hayatımda gördüğüm en güzel tek bir göz bana bakıyordu.Capcanlıydı,kirpikler olabildiğince uzun .Hani takma kirpik gibi de değil ,onlardan daha uzun .Göz ipiri,içinde 3 parça beyaz kristal gibi birşey var.Onlar cevher gibi parlıyor.Hemen gözlerimi açtım, göz tavandaydı ,karanlıkta kaldı ama orda durdu.Tekrar gözlerimi kapattım yoktu,yine gözlerimi açtım yine tavanda karanlıktaydı .Bu gözü ikinci defa görüyorum bu çalışmalarda .Daha önce bu kadar net değildi ve sadece tavanda karanlıktaydı .Gölge oyunu sanıp sizlerle paylaşmamıştım .
Çalışmalar için sevgili Urum'a çok teşekkür ediyorum ..Sevgiyle...

gümüş

Kayıtlı Üye
Feci yorgundum ama çalışmayı aksatmak da istemiyordum. Uykusuzluk icinde saat 23.00 niyet ve gerekli kelimeyi bir kaç kez yineledim.Sonra da daldım sadece. Anlamı varsa günden kalma şeyler vardı zihnimde onlarla ilgili pozitif yansımalar geldi ve ertesi günüm de doğal ıolarak daha iyi gecti ve daha da iyi olacagını düşünüyorum. Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...