Psıkometri

mega_boy

Kayıtlı Üye
Psikometriye parmaklar arasından görüş denilebilir.
Eşyaya yada insana sadece eliyle dokunarak karakter yada etkilerin okunması sanatı olarak da tanınmaktadır.Yunancadaki 'psyche' ve 'metron' kelimelerinden oluşmuş olup 'ruhun ölçümü'' anlamına gelir..
Uygulamalar
psikometri denemelerinizi bir arkadaşınızla yapabilirsiniz..
Çalışmaya başlamadan önce bir güzel ellerini yıkasın.. Eline bir taş alsın 1 dk süreyle sadece tek bir şey düşünsün. Mesela bir renk v.b v.b
o taşı arkadaşınızdan alın. Elinizi yıkayın.
Sonra taşı sol elinize koyun çünkü sol el mistik güçlerde kullanılan eldir.
Aklınıza ilk hangi kelime geliyor..

Alıntı

Whısper

Kayıtlı Üye
Bilgi için çok teşekkürler fakat anlayamadığım yer bunun sonucunda ne olacak? biraz daha açıklayabilirsen gerçekten çok iyi olur gerçekten anlamadım.

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben bir gün aşağı yukarı 30-40 kişilik hiç görmediğim öğretmenlerin bulunduğu fotoğrafta, 5 gösterdiğim kişinin 5 ininde ne öğretmeni olduğunu bilmiştim. Etrafımdakiler çok şaşırmıştı, sizce bu psikometri olabilir mi ?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bu güzel bir tesadüf olabilir ama yetenek de olabilir.

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bu güzel bir tesadüf olabilir ama yetenekte olabilir.

Zaten bu aralar ne desem aklımdan, gerçekleşiyor. Geçen hocanın teki bir prizle uğraşıyordu, ben bir de çarparsa şimdi dedim içimden, hemen arkasından priz patladı. Allahtan bir şey olmadı. Yine bir gün arkadaşa bir şey dedim o da tam bana dediğim şeyi söyleyecekmiş. Daha böyle olaylar oldu hepsi de şu bulunduğumuz bir ay içinde, bu konularla ilgilenmeye başladığımdan beri.

mega_boy

Kayıtlı Üye
ben bir gün aşağı yukarı 30-40 kişilik hiç görmediğim öğretmenlerin bulunduğu fotoğrafta 5 gösterdiğim kişinin 5 ininde ne öğretmeni olduğunu bilmiştim.Etrafımdakiler çok şaşırmıştı sizce bu psikometri olabilir mi ?

Telepatik bir algılayış olabilir.