Fiyne çiçeği tohumu

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hiç bir yerde bulamadim fiyne çiçeği tohumu nedir misir çarşisindada yok bilen varmi ??

Acil yardim gerekiyor

saygilar

La-edri

Kayıtlı Üye
Yine hangi isin pesindesin cok merak ettim:)
Google'ye bir bakayim dedim, onlarca siteye ayni soruyu sormussun.. kolay gelsin

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Enteresan onlarca site mi_? Onlarca siteye yazılan bu otu merak ettim doğrusu kiiikikkikik_?

La-edri

Kayıtlı Üye
Otun ismini yanlis yaziyor Cem.. Fitne cicegi olmali(mis)...

imas

Kayıtlı Üye
Slm cem eğer bu iş için arıyosan burda çok eksik var bilgin olsun

meşru bir maksat ve sorunun halledilmesi için yapılır.o kişiyi senin maksadını yapmaya mecbur kılar.pazar gününden başlamak üzere 3 gün oruç tutulur. ve her gece aşagıdaki dua 1000 defa okunur.pazartesi gecesinden başlanılacak okumaya salı ve çarşamba geceleri okunacak.okuma esnasında fiyne çiçegi tohumu yakılarak buhur edilecek.3. gece ALLAHın izniyle hüddam niyet olunan kimseye gider.okunacak dua''bimüştalihın talihın alicin acernecin biızzeti behın ecib ya meymune bişiddetil iradi bikuvveti cebraiyle binefhati israfiyle bisatveti miykaiyle bikabzatin azraiyle ecip ya meymune vef al ma emürtüke bihi bihakkı yahü yahü in kanet illa sayhaten vahıdeten feiza hüm cemiyun ledeyna muhdarune.ve innehü lekasemün lev talemüne azıymün ecip ya meymune barekallahü fiyhe ve aleyke.'' duanın içinde 'ma emertüke bihi' dedikten sonra matlup olan şey ne ise o zikredilir

bu çok farklı bi yöntemi vardır burda sadeece musallat sana gelir bunun ayrıntısı çok farklıdır kardeşim....

coderr

Banlı Kullanıcı
Slm cem eğer bu iş için arıyosan burda çok eksik var bilgin olsun

meşru bir maksat ve sorunun halledilmesi için yapılır.o kişiyi senin maksadını yapmaya mecbur kılar.pazar gününden başlamak üzere 3 gün oruç tutulur. ve her gece aşagıdaki dua 1000 defa okunur.pazartesi gecesinden başlanılacak okumaya salı ve çarşamba geceleri okunacak.okuma esnasında fiyne çiçegi tohumu yakılarak buhur edilecek.3. gece ALLAHın izniyle hüddam niyet olunan kimseye gider.okunacak dua''bimüştalihın talihın alicin acernecin biızzeti behın ecib ya meymune bişiddetil iradi bikuvveti cebraiyle binefhati israfiyle bisatveti miykaiyle bikabzatin azraiyle ecip ya meymune vef al ma emürtüke bihi bihakkı yahü yahü in kanet illa sayhaten vahıdeten feiza hüm cemiyun ledeyna muhdarune.ve innehü lekasemün lev talemüne azıymün ecip ya meymune barekallahü fiyhe ve aleyke.'' duanın içinde 'ma emertüke bihi' dedikten sonra matlup olan şey ne ise o zikredilir

bu çok farklı bi yöntemi vardır burda sadeece musallat sana gelir bunun ayrıntısı çok farklıdır kardeşim....

fiyne ciceğinin buhuru sert kokulu oluyorr, onun için şerli cinler gelip seni öldürmese bile başka insana öldürtebilirler dikkat et.

Cem

Kayıtlı Üye
arkadaşlar akıl istemedim tohum ile ilgili bilgisi varsa paylaşsın kendi seviyemi biliyorum bu işin tehlikelerinide biliyorum her halde çevremizde ters bir durum olduğunda yardımcı olabilecek varlıklarımız dostlarımız var

imas

Kayıtlı Üye
fitne agacı var google bak resimlerini görürsün o yapraklarının içinde ki tohum seviyeni biliyosan sıkıntısı vebali sanadır...

Cem

Kayıtlı Üye
meşru bir sebep ile yapıyorsan hakkının geçtiğine inanıyorsan sorun olmaz bir insana sırf eğlence olsun diye o bana böyle dedi şu böyle konuştu diye yaparsan vay haline derim

imas

Kayıtlı Üye
islamiyet intikam ve ölç almak değil insanlara doğru yolu göstermektir..

ahmet255

Kayıtlı Üye
Fitna agacı var. Benim bildigim 5 köşeli beyaz ortası sarıya çalan bi renkte çiçek veriyo.Tohumu ise bu çiçegin olgunlaştıgında çileğin 20 25 katı büyüklügünde aynı çilek gibi kırmızı bi meyvası var onun içinde çokça var tohum. Hatta çocukken görmüştüm bi tane bi lokalde adresini yazıyım sana git al . Ama şimdi çiçektir tahminimce daha meyva şekline gelip tohum vermemiştir.Üskür tarafında hisarın orda spor okulunun tam karşısında ptt dinlenme tesisi ve lokalinin içinde arka taraftaki tuvaletin tam önünde güzel tohum veren bi agaç hatırlıyorum. Çok lazımsa git ordan al.