Telekineziye başladığımdan beri...

bilgiak

Kayıtlı Üye
Telekineziye başladığımdan beri başıma ilginç olaylar gelmeye başladı.

-Kabuslar görmeye başladım.
-Yaşamımı hayal ya da gerçek yönleriyle ayırt edemez oldum.
-Aşırı derecede baş ağrısı.
-Gözlerim çok yorgun.

Bunlar dışında iyi olan kısa süreli geleceği algılayabilmem (ya da isteklerimin gerçeğe dönüşmesi) var. Yardım edin. Bu nereye kadar gidecek. :willy_nilly:

blasphemous

Kayıtlı Üye
Ben telekinezi yapıyorum ama bende ilk günlerden çok olmasa da sonradan aşırı unutkanlık yapmaya başladı söyleyeceğim cümleyi bile unutur oldum. Bir de senin gibi bazı şeyleri önceden rüyamda görebiliyorum. Ben zener kartlarını denedim 25 kart var toplam ben 16 tane doğru çıkarmıştım sende dene bir istiyorsan. Kartları kendin evde hazırlaya bilirsin böylece geleceği görme yeteneğinin nekadar gelişmiş olduğunu bilirsin. Diğer kötü etkilerine de gelince, her güzel şeyin bir kötü yanı vardır. Sen nekadar zamandır telekineziyle uğraşıyorsun, günde kaç saat çalışıyorsun? Daha yeniysen söyleyeyim daha çok kötü etkileri olabiliyor, kaşık bükmeye geçtikten sonra. Kaşıkbükmede başlardayım ben daha ama cebimde bulunan ince metaller yani normalde hiç bir etki olmadan bükülemeyecek metaller bükülüyor.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci

-Gözlerim çok yorgun.

Bunlar dışında iyi olan kısa süreli geleceği algılayabilmem (ya da isteklerimin gerçeğe dönüşmesi) var. Yardım edin. Bu nereye kadar gidecek. :willy_nilly:
Daha ne ister bir insan ben onu anlamadım...

mega_boy

Kayıtlı Üye

-Gözlerim çok yorgun.

Durugörülük gelişmiş.a Baş ağrısı zamanla geçer. Yaşamı ayırt edersiniz zamanla.

Ori

Kayıtlı Üye
Vaktim olsa bende ilgileneceğim. Genç yaşımda bütün herşeyi öğrenmek isterim :) ama tabiki öğrenilecek çok şey var. Siz temeli atmışsınız ne güzel...

bilgiak

Kayıtlı Üye
Mesajlar için teşekkürler. Yakında tecrübelerimi bir video ile paylaşacağım.

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Yazdıklarının bire bir hepsi bana da oluyor. Özellikle yoğun baş ağrısı insanı bitirecek cinsten, hayalle gerçek arasındaki çizgi de bulanıklaşıyor ama bu biraz da senle alakalı. Başlarda daha kötüydü bende ama şimdi aradaki sınırı koyabiliyorum ama endişelenecek ya da rahatsız olunacak birşey yok, aksine bunlar olumlu belirtiler. Ben şahsen bunları bir gelişme olarak görüp mutlu oluyorum, şimdi bunlara ben hükmetmeye başladım, sen de zamanla da aşmaya, çalışmalara devam ettikçe onlara sen hükmetmeye başlayacaksın. Böyle düşün, olumsuz düşünme, kolay gelsin..