Acaba köpekler mesaj mı vermeye calısmıstı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben ve arkadasım bu konularla baya ilgileniyorduk.Bu sıralar fazla ilgilenmiyoruz.Ve baska bi arkadasım köpeklerin ya da baska hayvanların içine cinler girebilir.Ve size mesaj vermeye calısırlar,demisti.
1 hafta önce arkadasım evine giderken yoluna köpek cıkmıs.Köpegin bir ayagı sakatmıs.Arkadasımın önüne dikilmis.Arkadasım da cok korkmus cünkü köpek büyükmüs.Arkadasım kendini yola atmıs nerdeyse araba carpıcakmıs.Ondan 2 gün sonra da ben alısveristen dönerken evimin orda 4-5 tane köpek vardı.Bende köpeklerden korkarım.Diğer insanlarla beraber geçiyim.Nasılsa bi şey yapmıyolar,dedim.Ama ben yürüdükce köpekler de benim oldugum yere geliyorlardı.Sağa tarafa gecsem sağ tarafa sol tarafa gecsem sol tarafa geliyorlardı.Ve ortada kahverengi köpek vardı.O köpeğin de bir ayagı sakattı.Topal yürüyordu.Sanki diğer köpeklerin başı o gibiydi.Bende baska bi yere ugradım.Tekrar evin oraya geldiğimdeyse köpekler yoktu.Aslında bu konuyu acmak icin düsündüm.Çünkü her şeye bi kulp uydurulmamalı.Ama aksam yattıgında köpekleri düsündüm.İkisi de sakattı.Yani bi işaret mi vermek istediler diye düsünmedim değil.Bunu da size sormak istedim..

Gece Perisi

Kayıtlı Üye
Tuhaf olan şey arkadaşinla bu konuyu daha önceden araştirmaniz ve köpeklerin o kadar kişi içinde seni bulmasi
ama anlamadiğim bişey var yoluna köpek çikan arkadaşin, birlikte araştirma yaptiğiniz arkadaşin mi?

darkangels

Banlı Kullanıcı
Evet bunu bende duymuştum ve hatta cinleri çıplak gözle hayvanlar görebiliyormuş.Bazen benim köpeğimde çok garip davranıyor, boşluğa bakıp havlıyor. :) Yada birinden kaçar gibi kuyruğunu indirip kaçıyor :)

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tuhaf olan şey arkadaşinla bu konuyu daha önceden araştirmaniz ve köpeklerin o kadar kişi içinde seni bulmasi
ama anlamadiğim bişey var yoluna köpek çikan arkadaşin, birlikte araştirma yaptiğiniz arkadaşin mi?

Evet.Yoluna köpek cıkan arkadasım beraber arastırma yaptıgım kişi.İkimize de bi kaç gün arayla böyle bi şey oldu.Garip geldi bana.Acaba arastırmaya devam mı etmemizi istiyorlar bilemedim..

Evet bunu bende duymuştum ve hatta cinleri çıplak gözle hayvanlar görebiliyormuş.Bazen benim köpeğimde çok garip davranıyor, boşluğa bakıp havlıyor. :) Yada birinden kaçar gibi kuyruğunu indirip kaçıyor :)

Aynen ya.Baska bi arkadasımın da köpegi var.O da ilgileniyor bu konularla.Onun köpegi de bazen garip davranıyormus.Hayvanlar hep öyle herhalde.Kedilerin astral bedenleri görebildigini okumustum bir yerde..

coderr

Banlı Kullanıcı
Ben ve arkadasım bu konularla baya ilgileniyorduk.Bu sıralar fazla ilgilenmiyoruz.Ve baska bi arkadasım köpeklerin ya da baska hayvanların içine cinler girebilir.Ve size mesaj vermeye calısırlar,demisti.
1 hafta önce arkadasım evine giderken yoluna köpek cıkmıs.Köpegin bir ayagı sakatmıs.Arkadasımın önüne dikilmis.Arkadasım da cok korkmus cünkü köpek büyükmüs.Arkadasım kendini yola atmıs nerdeyse araba carpıcakmıs.Ondan 2 gün sonra da ben alısveristen dönerken evimin orda 4-5 tane köpek vardı.Bende köpeklerden korkarım.Diğer insanlarla beraber geçiyim.Nasılsa bi şey yapmıyolar,dedim.Ama ben yürüdükce köpekler de benim oldugum yere geliyorlardı.Sağa tarafa gecsem sağ tarafa sol tarafa gecsem sol tarafa geliyorlardı.Ve ortada kahverengi köpek vardı.O köpeğin de bir ayagı sakattı.Topal yürüyordu.Sanki diğer köpeklerin başı o gibiydi.Bende baska bi yere ugradım.Tekrar evin oraya geldiğimdeyse köpekler yoktu.Aslında bu konuyu acmak icin düsündüm.Çünkü her şeye bi kulp uydurulmamalı.Ama aksam yattıgında köpekleri düsündüm.İkisi de sakattı.Yani bi işaret mi vermek istediler diye düsünmedim değil.Bunu da size sormak istedim..

belki ileride seninde sakat topall olacağınla ilgili bişaret olabilepilir onun için fazala düşünmememelisin

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
allah korusun.ben cinler onların kılıgına girmis olabilirler mi mümkün mü diye düsünmüstüm.arkadasımla bana ikimize de böyle bi şey olunca ister istemez düsünüyorum

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
cinler hayvan kılığına girebilir.
örnek : kara kedi , kara köpek , kara keçi , yılan

köpekler ve kediler görebilir.

Ori

Kayıtlı Üye
Cinler hayvan kılığına girebilir ama sadece siz görebilirsiniz. Normal canlı bir hayvanın içine giremez diye biliyorum.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Normal canlıların içine giriyorlar bizde görüyoruz.Peki nasıl yani?İnsanların içine girdiklerinde biz insanları görebiliyorsak cinler kedi köpeklerin içine girdiklerindede görebiliriz kanımca :D

Ori

Kayıtlı Üye
İnsanların içine durduk yere girmez insanlar izin verir ve bu izinle girebilirler. Hayvanlarda bu olay yok. Hayvanların kılığına bürünebilir ama siz görebilirsiniz dediğimde insanın bilinçaltından yansımasını kasdetmiştim.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yani benden baska bi insan göremez mi köpekleri?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
köpek kılığına giren cinlerin birine zarar verdiğini ne gördüm nede duydum evine yada gideceği yere kadar eşlik ediyorlar gerekirse koruyorlar
hem zarar vermek istese çoktan yıpratmaya başlamıştı sizi
eğer cin ise hayrınıza çalışıyordur

Ori

Kayıtlı Üye
Köpeklerin içine varlık girdiğini düşünmüyorum zaten giremez diyede belirttim kendi fikrimden yola çıkarak belkide köpekler sizde ilgi çekici birşey farketmiştir ondan size yakınlaşmış olabilirler ayak meselesine gelince şimdiki nesil yüzünden dışarısı ayağı, kalçası kırık bir sürü hayvan dolu denk gelmiş diye düşünüyorum.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
evet haklısnız olabilir. hepinize cevap verdiginiz için teşekkürler...

dozert

Kayıtlı Üye
ben bir köpekler birde ineklere giremez diye duydum :)

Riddick

Banlı Kullanıcı
Bunada bir açıklama yapayım. Köpek ve kurtların bazı sürülerinde alfa düzeni vardır. Yani sürüde iki lider ve bir bölgeleri vardır. ( Belirli durumlarda değişebilir. örnek: yaz kış dönemlerinde, bölgelerinde artık yiyecek içecek yada barınacak yer bulamadıklarında yada bölgeye kendilerinden daha güçlü bir canlının gelipte ortak yaşamı kabul etmemesi durumlarında değişebilir ). Organizasyonlu çalışırlar. Biri bölgeyi denetlerken ( bölgeyi denetleyen köpek yada sürü her türlü canlıyı kafalarına kayıt eder. ( Yani yeni bir canlı bölgeye girdi. Tehlikelimi değilmi, güçlümü güçsüzmü, tekmi sürü halindemi vb. güvenlik unsurlarını göz önünde bulundururlar.) Diğeri ise sürüyü kontrol eder. Sonra bu sıralama değişir. Bölgeyi denetleyen sürünün başına geçer yada yiyecek arar. Sürüyü denetleyende bölgeyi kontrol amaçlı dolanır. Arkadaşınızında sizinde aynı köpekle karşılaşmanızın nedeni bu olabilir. Köpeklerin özellikle bir insanı takip etmesinin nedeni ise; insanlar korku yada korku heyecanı yani gerildikleri anda vücutta bir hormon salgılanır. Bu hormonun kokusu insanın kulaklarının içinden havaya karışır. Köpeklerde havaya karışan bu kokuyu alırlar. Kokunun yoğunluğuna göre takipte kalırlar yada saldırıya geçerler. Eğer kokuyu almazlarsa köpekler korku anına geçer. Yada tepkisiz kalırlar. Bu köpeğin sizi takip etmesinin nedeni sizin korku anında salgılamış olduğunuz hormonun çevrenizdeki diğer insanlardan daha fazla salgılamış olmanızdır. O yüzden köpek sizi takip etmiştir.

demonic

Kayıtlı Üye
arkadaşım.eğer bir köpeğin içine cin girebilse idi insanların en sadık dostları olmazlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...